Skip to content

Jak łatwo wyłączyć wyskakujące powiadomienia telegramu

11 de kwiecień de 2021

Od dziesięcioleci technologia jest wbudowywana w każde z urządzeń elektronicznych, czyniąc je coraz bardziej nowoczesny, wyrafinowany, wyszukany i w ujęciu konceptualnym, wyraźnym tego przykładem mogą być telefony, które przeszły z budek telefonicznych i telefonów domowych do praktycznie trzymania ich w dłoni.

Był to proces, który stopniowo ewoluował, licząc w swoich pierwszych prymitywnych wersjach z podstawowym, ale bardzo ważnym i innowacyjnym systemem operacyjnym w swoim czasie, ponieważ oferował nam funkcje takie jak przesyłanie wiadomości, a nawet gry wideo, które służyły jako podstawa dla firmy korporacyjne iz czasem przybywały lepsze produkty, aż do 2000 roku, kiedy Telefony z systemem Android.

Telefony z Androidem były konkurencją dla telefonów Apple, które mają system operacyjny IOS, obaj konkurenci od samego początku dodali i ulepszyli funkcje, które pojawiły się w ich systemach, przechodząc od projektu do posiadania sklepu internetowego, z którego możemy pobierać aplikacje Wśród najbardziej popularne to WhatsApp, Facebook, Instagram i Telegram, bardzo interesująca aplikacja.

Telegram i komunikatory internetowe

Telegram, podobnie jak WhatsApp, to aplikacje, które dotykają sekcji sieci społecznościowych, jednak koncentrują się na sekcji wiadomości błyskawicznych, celem Telegrama jest wymiana wiadomości i masową transmisję plików, ma bardzo ładny, minimalistyczny interfejs, funkcje takie jak czaty głosowe, szyfrowanie wiadomości i wiele więcej.

Utworzenie konta w Telegramie jest bardzo łatwe, w rzeczywistości istnieje wersja Telegrama na PC, w której bez telefonu komórkowego możesz wysyłać wiadomości za pośrednictwem aplikacji, nawet opcję wiadomości można również dostosować, ponieważ możemy zarówno zaplanować wiadomości, jak i aktywując wyskakujące powiadomienie dla wiadomości, jednak dzisiaj pokażemy, jak to zrobić wyłącz wyskakujące powiadomienia.

Jak wyłączyć wyskakujące powiadomienia w Telegramie?

Czasami zdarza się nam, że z jakiegoś powodu interesuje nas grupa lub czat Telegramu i aktywujemy spersonalizowane powiadomienia dla tej grupy lub czatu osobistego, ale gdy nie mamy takiego priorytetu dla tego czatu, jego wyskakujące powiadomienia nadal się pojawiają wyjść, które blokują nas przed jakąkolwiek inną czynnością, którą wykonujemy na naszym telefonie Wyłącz powiadomienia pojawiające się będziemy musieli wykonać następujące czynności:

  • Chodźmy do Ustawienia z naszego Telegramu.
  • Przechodzimy do opcji Powiadomienia i dźwięki.
  • Zobaczymy, że w tej opcji wszystko jest zepsute i zorganizowany przez powiadomienia, połączenia, dymek powiadomień na ikonach itp.
  • W powiadomieniach o czatach znajdują się czaty prywatne, grupy i kanały, musimy wprowadzić dokładnie sekcję, która ma rozszerzenie powiadomienia pop-up, czy to grupa, kanał czy czat.
  • Po wejściu do dowolnej z tych trzech sekcji znajdziemy opcje, takie jak aktywować lub dezaktywować powiadomienia, podgląd wiadomości, wibracje itp.
  • Powiadomienia wyskakujące to powiadomienia wyskakujące, musimy je wybrać i spośród ich opcji zaznaczyć Nigdy nie pokazują.
  • Jest też pole o nazwie Ważność, w tym przypadku, jeśli mamy zaznaczoną opcję Pilne, obniżymy ją i wybieramy według naszych upodobań znaczenie, czy to niskie, czy średnie.

Po zakończeniu tego procesu wprowadzone zmiany zostaną zapisane, więc możemy nawiguj spokojnie Poprzez nasz telefon komórkowy bez gwałtownych zakłóceń wyskakujących powiadomień z Telegrama, zarówno na zewnątrz w dowolnym miejscu na naszym telefonie, jak i w aplikacji, dzięki czemu możemy cieszyć się funkcjami Telegrama, które są dość i bardzo uderzające dla jego użytkowników.

wyskakujące powiadomienia o telegramie

Telegram i jego funkcje

Ta aplikacja do przesyłania wiadomości została stworzona w 2013 roku przez niektórych rosyjskich braci o imieniu Nikolái Durov i Pável Durov, aby stworzyć alternatywę dla tego, czym jest gigant WhatsApp, Telegram ma technologię, której wiele aplikacji do przesyłania wiadomości nie ma, tak jak MTProto, służy to obu mieć wiele sesji jako transfer plików bez względu na rozmiar i format.

Telegram ma w pobliżu 500 milionów użytkowników, Ma to niesamowity start, ponieważ przyciąga uwagę każdą ze swoich uderzających funkcji i oferuje więcej opcji w sekcjach, takich jak bezpieczeństwo i prywatność w porównaniu z jego kompetencjami, a także nie ma ograniczeń w funkcjach takich jak grupy, w których można mieć 200 tysięcy członków, a wśród nich wspólne rozmowy i kanały głosowe.

dołącz do naszego kanału telegram