Skip to content

Jak łatwo utworzyć nowe konto e-mail Google

1 de marzec de 2021

Posiadanie dzisiaj e-maila jest bardzo ważne w wielu sytuacjach. Dlatego zobaczymy jak łatwo utworzyć nowe konto e-mail w Google. Za kilka minut będziesz mieć konto Gmail, którego będziesz mógł używać, jak chcesz.

Zaletą posiadania konta Gmail jest to, że nie jest to zwykły e-mail. Dzięki niemu masz dostęp do wszystkich usług Google: YouTube, Dokumenty Google, Sklep Play, Dysk Google itp. Internetowy gigant ma szeroką gamę niezwykle przydatnych usług, a za pomocą konta Google możesz uzyskać do nich dostęp.

Wszystkie te usługi są całkowicie za darmo i doskonałej jakości. Na co to jest całkowicie tego warte. Ponadto Gmail jest jednym z najlepszych e-maili. Nawet lepiej niż wiele płatnych usług.

Jak utworzyć nową wiadomość e-mail Google

Pierwszym krokiem do utworzenia nowego konta e-mail w Gmailu jest przejście do witryny Google. Gdy to zrobisz, musisz nacisnąć przycisk „Zaloguj się„Lub”Zaloguj sie”To pojawia się w prawym górnym rogu ekranu.

Kieruje nas na inną stronę, na której będziemy mogli się zalogować. Jeśli jednak chcemy mieć nowe konto, będziemy musieli kliknąć „Utwórz konto” w dół w lewo. Jeśli masz inne połączone konta, pojawią się wszystkie dostępne konta. Wystarczy kliknąć „Dodaj konto”Lub„ Dodaj konto ”.

Na wypadek, gdybyś musiał naciskać „Dodaj konto”Kieruje do nowego ekranu, aby dodać to konto. Ale ponieważ chcemy stworzyć nowy. Po prostu kliknij u dołu w miejscu, w którym jest napisane „Utwórz konto”.

Teraz przechodzimy do formularza, który będziemy musieli wypełnić, aby móc utworzyć nowe konto e-mail w Google. Oczywiście musisz uzupełnić go wszystkimi swoimi danymi, a te muszą być prawdziwe.

Ogólnie zalecamy, aby były prawdziwe, aby uniknąć problemów w przyszłości. Ponieważ w przypadku utraty hasła itp. Nie zapomnisz prawdziwych danych, więc nie będziesz mieć problemu z ich odzyskaniem.

logo poczty Gmail

Jak utworzyć nowe konto Gmail

Ukończ Formularz Google wcale nie jest skomplikowany. Zaczynamy od Twojego imienia i nazwiska. Następnie musisz wybrać nazwę użytkownika, którą będziesz mieć. Nazwa użytkownika jest niezwykle ważna.

Powinna to być nazwa, która Cię identyfikuje, ale jednocześnie jest niepowtarzalna i łatwa do zapamiętania. Zwróć na to uwagę jest wiele osób zarejestrowanych w Gmailu więc znalezienie nazwy użytkownika, która Ci się podoba i jest dostępna, może zająć trochę czasu.

Hasło to kolejny niezwykle ważny punkt od tego czasu powinno to być silne, ale łatwe do zapamiętania hasło. Zalecamy użycie jak największej liczby wielkich i małych liter oraz cyfr. Połączenie tych czynników może wpłynąć na różnicę między kontem bezpiecznym a niezabezpieczonym.

Pozostałe pola do wypełnienia są dość proste. Od daty urodzenia, płci, lokalizacji itp. Nie jest to wcale skomplikowane i po zakończeniu pozostaje tylko potwierdzić captcha, zaakceptować regulamin serwisu.

Po wypełnieniu wszystkich pól kliknij niebieski przycisk poniżej, a proces rejestracji zostanie zakończony. Twoje konto jest gotowe abyś zaczął go używać. Od teraz każdy może wysłać Ci e-maila, możesz go użyć do rejestracji w różnych usługach itp.

Teraz jedyne, co by pozostało, to spersonalizowanie konta za pomocą zdjęcia profilowego i skonfigurowanie kilku opcji, które pozostawiamy Tobie, ponieważ są osobiste.

dołącz do naszego kanału telegram