Skip to content

Jak łatwo pobrać i zainstalować pakiet APK Crash Team Racing na Androida?

9 de czerwiec de 2022

Wszyscy wiemy, że kultowa gra, którą znamy jako Crash zaznaczył pokoleniepokolenie, które odkryło najlepsze gry wideo, a wśród nich jest CTR, które samo wspomnienie chwil spędzonych na graniu w tę spektakularną grę wideo napełnia nas nostalgią.

Gry wyścigowe robią wrażenie i dostarczają nam wiele rozrywki, ale wyścig z członkiem rodziny lub przyjacielem w Crash Team Racing to zdecydowanie najlepsze gry wideo na Androida mają nam do zaoferowania

Jak zainstalować grę wideo Crash Team Racing na swoim urządzeniu z Androidem?

Jeśli jesteś jednym z wielu młodych ludzi lub teraz trochę więcej dorosłych, którzy skorzystali z poprzednich edycji konsola do gier nintendo playstationwtedy będziesz wiedział, że istnieje wiele gier na Androida dostępne do pobrania, które zdołały stać się autentycznymi klasykami, których nie możemy nie pamiętać.

Na przykład Crash Team Racing, który oczywiście ma Crash jako jeden z głównych bohaterówi w tym przypadku chcemy pokazać naszym czytelnikom, jak najłatwiej zainstalować go na terminalach z Androidem.

Możesz więc pobrać i zainstalować grę Crash Team Racing na swoim telefonie lub tablecie z Androidem

W każdym razie trzeba powiedzieć, że dla tych, którzy chcą pobrać Crash Bandicoot, jest to jedna z gier, która w ostatnim czasie zyskała więcej zwolenników, do tego stopnia, że ​​możemy uznać, że są ogromna liczba użytkowników tych, którzy chcą grać w Crash Team Racing na swoich terminalach z Androidem.

Ponownie zagraj bezpiecznie w kultową grę Crash cofnie nas do dzieciństwa, Cóż, dla wielu była to nasza ulubiona gra, bawiła nas godzinami i nawet granie w nią z rodziną było jednym z najlepszych momentów, jakie przeżyliśmy w tamtym czasie.

Próbowaliśmy wszędzie szukać tej spektakularnej gry pełnej przygód, ale znaleźliśmy niefortunną wiadomość, że nigdzie jej nie znaleźliśmy, dlatego tutaj wam pokażemy jak pobrać i zainstaluj grę na swój telefon z Androidem.

Oczywiście wystarczy wejść do Sklepu Google Play, aby sprawdzić, czy Crash Team Racing nie jest dostępne, i właśnie dlatego musimy wykonać sztuczkę, aby naprawdę mieć szansę jak najlepiej to wykorzystać.

Możliwe jest zainstalowanie gry APK Crash Team Racing na Androida

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, gdy chodzi o zainstalowanie Crash Team Racing na naszym terminalu z Androidem, będzie pobierz grę w formacie APK który jest formatem wykonywalnym poza Sklepem Google Play.

Po wykonaniu tej pierwszej procedury, w drugiej instancji odpowiada pobierz emulator + ROM w pytaniu, które będziesz musiał pobrać z tego linku dla ePSXe dla Androida, dla Crash Team Racing PSX ROM.

W pierwszym przypadku spróbujemy zainstaluj Crash Team Racing na telefonach komórkowych z systemem Android. Musimy przejść do Nieznanych źródeł w Ustawieniach, Zabezpieczeniach, a następnie pobrać plik APK gry.

Szukamy go w naszych folderach, chociaż możemy użyć Menedżera plików, takiego jak Eksplorator plików Es. Kiedy to znajdziemy, nadejdzie czas uruchom odpowiedni pakiet APK, przechodząc do menu i naciskając nową ikonę gry, którą właśnie stworzyliśmy.

Jeśli to nie zadziałało, to i tak musisz to wiedzieć można spróbować inną metodą. W tym przypadku od dwóch sekund do pobrania zawartości, którą Ci zostawiliśmy. Wszystko zaczyna się tak samo, najpierw instalując dwa elementy w naszym telefonie komórkowym jako emulator, którego potrzebujemy.

Następnie będziesz musiał wyszukać pliki z administratorem, jak powiedzieliśmy wcześniej. Później tworzymy folder na ROM-y, a następnie instalujemy emulator jak w dowolne urządzenie APK, otwierając go kolejno z menu i uruchamiając ROM.

gra wyścigowa w zespole crash

Jeśli nie wiecie, o co chodzi w Crash Team Racing, poza tym, że jak powiedzieliśmy, jest to całkowicie znana gra i jedna z najlepszych ulubieniec graczy wszechczasówmusicie wiedzieć, że jest to tytuł podobny do Mario Kart w Super NES.

Chodzi o tworzenie wyścigów, wykorzystując różne postacie, które możemy znaleźć w grze, z możliwością wykonywania skrótów, zdobywania broni do atakowania innych konkurentów, a wszystko w celu dotarcia do mety przed wszystkimi innymi zawodnikami.

Niektóre z głównych bohaterów CTR to Crash, Dr, Neo Cortex, Tiny Tiger, Coco Bandicoot, N. Gin itp. Również ma kilka trybów gry naprawdę interesujące, o czym powinieneś wiedzieć szczegółowo.

Mamy nadzieję, że możesz cieszyć się tą wspaniałą grą że jesteśmy pewni, że zapamiętasz najszczęśliwsze chwile dzieciństwa, jakie przeżyłeś w tej grze z rodziną i przyjaciółmi.

Wymagania minimum do zainstalowania Crash Team Racing na Androidzie

  • System operacyjny: Android 2.2 lub nowszy
  • Pamięć RAM: niedostępna
  • Procesor: 1,0 GHz
  • Korzeń: Nie wymaga uprawnień
  • Pamięć wewnętrzna: Niedostępne

Nie zapomnij o tym, żebyś mógł pomyślnie pobierz i zainstaluj grę Crash Team Racing na swoim telefonie z Androidem musisz uważnie przestrzegać wszystkich kroków i porad, które tutaj dajemy.

czy byłeś w stanie zainstalować? Crash Team Racing na Androida z tą sztuczką?

dołącz do naszego kanału telegram