Skip to content

Jak łatwo pobrać i zainstalować Google Camera (GCam) APK

21 de styczeń de 2023

Pamiętaj, że w wielu przypadkach, pomimo posiadania dobrego aparatu na urządzeniu mobilnym, musisz mieć również towarzyszące oprogramowanie, aby w pełni go wykorzystać. Mamy tu na myśli dobry edytor zdjęć, który pomoże Ci poprawić każde zrobione zdjęcie.

Z tego powodu dzisiaj mamy zamiar polecić, aby dostać się do pobierz gcam na androida. Jest to całkiem dobra aplikacja. Niezwykłej jakości, która ma dużą liczbę opcji, które sprawią, że Twoje zdjęcia będą imponujące. Oprócz posiadania dość wygodnego interfejsu, dobrze zaprojektowanego i intuicyjnego.

Aspekty, które powinieneś wiedzieć o Aparacie Google lub GCam

Aplikacja, o której mowa, przynosi wiele różnych bardzo interesujących rzeczy. Z możliwości nagrywaj w zwolnionym tempie, coś, co jest niewątpliwie fantastyczne w różnych momentach życia, zwłaszcza gdy spędzasz wolny czas z przyjaciółmi. Nawet robienie zdjęć w lepszej rozdzielczości niż robi to natywny aparat telefonu komórkowego.

Ponadto ma również różne tryby fotografowania. Obejmują one zarówno zdjęcia sferyczne, jak i panoramiczne, które są po prostu spektakularne. Trybu HDR można używać z lampą błyskową automatycznie coś, co czyni rzeczy zbyt łatwymi.

Jest to w kilku słowach aplikacja, która działa wspaniale, dzięki czemu za każdym razem, gdy zrobisz zdjęcie, przeżyjesz nowe doświadczenie. Wierzymy, że ta aplikacja w połączeniu z aplikacjami takimi jak Instagram, aby zastosować różne filtry i efekty, pozostawi każde zdjęcie w fantastyczny sposóbświetnej jakości, a przede wszystkim rzeczy bardzo oryginalne.

pobierz-google-aparat-dla-androida

Jedynym szczegółem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że niestety Nie będziesz mógł pobrać wspomnianej aplikacji w sklepie Google, czyli w Sklepie Play. To naprawdę dziwne, że został usunięty ze sklepu. do dziś nikt nie wie, dlaczego tak się stało.

Ponieważ Google w żadnym momencie nie wyjaśnił powodu, dla którego podjęto tę drastyczną decyzję. Ale na szczęście dla nas wszystkich Internet jest łaskawy i nie jest trudno zdobyć plik APK do pobrania aplikacji.

Jak pobrać Aparat Google na Androida?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że jest to nieoficjalna aplikacja. Chociaż jest to część różnych narzędzi Google. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać następujące czynności kroki, aby uzyskać aplikację GCam i zainstaluj go płynnie i całkowicie bezpiecznie na swoim urządzeniu mobilnym.

  1. Przede wszystkim należy wejść w wyszukiwarkę i wpisać „Pobierz Aparat Google na Androida”. Skoncentruj się na pierwszym lub drugim wyniku, tym, który najbardziej Cię przekonuje.
  2. Gdy znajdziesz się na stronie, która wydaje się być dla Ciebie odpowiednia, musisz poszukać linku lub przycisku, aby pobrać plik APK.
  3. Pamiętaj na telefonie komórkowym, aby aktywować „Nieznane pochodzenie” z menu Ustawienia, aby móc zainstalować pakiet APK tej aplikacji.
  4. Po pobraniu za pomocą eksploratora plików zlokalizuj plik APK, który został pobrany i zapisany gdzieś w pamięci wewnętrznej. Po zlokalizowaniu musisz go uruchomić, aby zaczął się instalować jak każda inna aplikacja.

Jeśli czytasz nasze artykuły, wiesz, że często zwracamy uwagę, że z wyjątkiem kilku producentów telefonów komórkowych, którzy stawiają na prawie czysty system Android, większość z nich dodaje własne aplikacje do wielu funkcji urządzenia.

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć w tym względzie, jest to, że pobierając aparat Google APK, otrzymasz rpowielaj te same wrażenia fotograficzne na telefonie komórkowym, nie pod względem jakości obrazu, ale pod względem funkcji i opcji, które można znaleźć szczególnie w Nexusie 6p.

Z tego powodu, jeśli chcesz cieszyć się wyjątkową funkcjonalnością tego terminala, jaką jest SmartBurst lub innymi jego szczegółami, musisz wiedzieć, że w tym samouczku znajdziesz wszystkie ważne informacje na jego temat.

Pakiet APK i funkcje aparatu Google

Cóż, być może, jeśli dotarłeś do tego artykułu i nie znasz zalety aparatu google, trzeba je trochę przejrzeć, żeby zobaczyć, czy aplikacja Cię interesuje. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że ta aplikacja umożliwia szybką zmianę ze zdjęcia na wideo, w tysięcznych sekundach.

Następnie ma różne tryby fotografowania. Takich jak szerokokątny, panoramiczny, sferyczny. Jeśli dodamy do tego automatyczny tryb HDR przy słabym oświetleniu czy możliwość nagrywania w zwolnionym tempie, jasne jest, że jest to doskonała opcja. Niektóre urządzenia mobilne wymagają wyłączenia lub włączenia trybu HDR. Wejdź w ten link, aby dowiedzieć się, jakie to są urządzenia.

Wcześniej rozmawialiśmy także o SmartBurst: rewolucyjnej technologii, która dotarła do głównego durządzenia mobilne ludzi z Google. W takich przypadkach wystarczy przytrzymać spust migawki, aby zrobić serię zdjęć i utworzyć GIF-y.

Jest to zaawansowana funkcja, ale poza tym interesująca. Estate umożliwi dostęp do opcji niedostępnej na innych urządzeniach. Nawet ogólność ustawień tego pakietu APK aparatu Google jest bardzo łatwa do zrozumienia.

Oprócz tych elementów, o których wspomnieliśmy, powinieneś również wiedzieć, że istnieją pewne wymagania związane z tym aparatem. Na przykład musimy powiedzieć, że działa tylko na Androidzie 6.0 i nowszych. Następnie SmartBurst działa tylko na Nexusie 6P, a filmy w zwolnionym tempie na terminalach Nexus.

Poza tym zdjęcia sferyczne i panoramiczne wymagają czujnika żyroskopowego. A jeśli chcesz mieć możliwość wykonywania procesu autofokusa, musisz mieć co najmniej 1 GB pamięci RAM.

Do tego wszystkiego musisz wziąć pod uwagę, czy działanie aparatu Twojego urządzenia działa poprawnie. Aby to zrobić, musisz uzyskać dostęp do następującego linku i wiedzieć wszystko, co dotyczy tego tematu.

dołącz do naszego kanału telegram