Saltar al contenido

Jak łatwo i szybko pobrać raport z wszystkimi danymi z Tindera! (Przykład)

27 de febrero de 2021

Tworząc profil na Tinderze, musimy wprowadzić pewne dane osobowe, tak jak w przypadku każdej innej podobnej aplikacji. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz przejrzeć dane, które wprowadziłeś podczas tworzenia swojego profilu, informujemy Cię o tym pobierz raport zawierający wszystkie swoje dane z Tindera jest to bardzo szybkie i łatwe do zrobienia.

Jak mogę pobrać raport zawierający wszystkie moje dane z Tindera?

Przede wszystkim musisz uzyskać dostęp do adresu danych Tinder. Nie będziesz mógł wysłać żądania z aplikacji na telefonie komórkowym, ale z sekcji, którą Tinder ma specjalnie dla niego na swojej stronie internetowej. Raz tam, musisz się zalogować za pomocą telefonu komórkowego, konta na Facebooku lub Google, w zależności od sposobu, w jaki utworzyłeś swój profil.

Po wejściu na konto zobaczysz duży przycisk z napisem „Pobierz moje informacje”. Następnie Tinder poprosi cię o to Wprowadź adres email aby uzyskać dane w ten sposób. I gotowy! Teraz musisz tylko poczekać, aż otrzymasz raport zawierający wszystkie dane z Tindera.

Pamiętaj, że e-mail z raportem Twoich danych dotarcie na miejsce zajmie co najmniej kilka dni. Jeśli go nie otrzymałeś, powinieneś wziąć pod uwagę możliwość, że dotarł do folderu ze spamem, dlatego zalecamy zapoznanie się z nim przed podjęciem jakichkolwiek innych działań.

Po otrzymaniu e-maila będzie zawierał link, który po kliknięciu przeniesie Cię do pliku ZIP które można pobrać, wprowadzając ponownie informacje o koncie. Ten plik zawiera wszystkie Twoje dane z Tindera. Pamiętaj, że ten link jest tymczasowy i będzie aktywny tylko przez 24 godziny.

Jakie dane otrzymam od Tindera?

Kiedy pobierzesz plik ZIP, zobaczysz to zawiera trzy pliki w środku: jeden w formacie JSON, który jest typem pliku tekstowego, który zawiera wszystkie wymagane informacje; inny z formatem HTML, który umożliwia dostęp do tych informacji w trybie offline; a także folder zawierający Twoje aktualne zdjęcia profilowe.

Pliki JSON i HTML to prawdopodobnie te, które Cię najbardziej interesują, ponieważ to one zawierają Twoje dane z Tindera. Te dane są podzielone na kilka sekcji lub elementów, które pojawiają się jako lista w pliku. Następnie powiemy trochę o informacjach, które możesz w nich przejrzeć.

  • Dane użytkownika. Na tej winietce możesz znaleźć dane, za pomocą których skonfigurowałeś swój profil Tinder: e-mail, datę urodzenia, płeć, pracę i filtry. Twoje dane o lokalizacji pojawią się również, jeśli dasz mu dostęp do aplikacji. Na końcu znajdziesz platformę (Android lub iOS) i numer telefonu, pod którym zarejestrowałeś się po raz pierwszy. Jeśli kiedykolwiek zmieniłeś swój numer, pojawi się Twój obecny numer.
  • Pliki medialne. Tutaj znajdziesz swoje aktualne zdjęcia profilowe, ale nie te, które były wcześniej używane w aplikacji. Jeśli chcesz, możesz je również pobrać bezpośrednio z tego miejsca.

aplikacja tinder na urządzenia mobilne

  • Historia wiadomości. Ta sekcja pokaże wszystkie wysłane przez Ciebie wiadomości, ale bez odpowiedzi na Twoje „dopasowania”. Tinder podaje wszystkie twoje informacje, ale nie informacje innych osób, nawet ich imiona i nazwiska. Jeśli chcesz, możesz sortować wiadomości według daty.
  • Dane dotyczące użytkowania. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje o korzystaniu z aplikacji: ile razy otworzyłeś ją w ciągu dnia, polubienia i antypatie, które wyraziłeś, a także liczbę dopasowań, które wykonałeś, wiadomości wysłane i odebrane.

Jakie inne dane przesyła Ci Tinder?

  • Zakupy w aplikacji. Jeśli masz płatny plan Tinder, w tym punkcie znajdziesz informacje o stanie swojego planu i terminie jego wygaśnięcia.
  • Spotify. Jeśli nie masz konta Spotify połączonego z Tinderem, tutaj znajdziesz tylko informacje o połączonych utworach.
  • Kampanie i doświadczenia. W tych ostatnich sekcjach uzyskasz informacje o wydarzeniach, które Tinder przeprowadza na świecie, ale jeśli w nich nie uczestniczyłeś, będą one wyświetlane jako puste.

Mamy nadzieję, że ten artykuł osiągnąłeś pobierz raport zawierający wszystkie swoje dane z Tindera prosto i bardzo szybko. A jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, przynajmniej wiesz już, jakich informacji możesz się spodziewać.

dołącz do naszego kanału telegram