Skip to content

Jak łatwo i bezpiecznie korzystać z DIDI (przykład)

23 de luty de 2021

DIDI to jedna z platform mobilności najsłynniejszy na świecie z gwarantowanym bezpieczeństwem. Dzięki tej aplikacji możesz poprosić o szybkie wycieczki w swoim mieście. Dzięki niemu możesz również świadczyć swoje usługi jako kierowca, możliwość skorzystania z okazji wygodnej i dochodowej pracy. Następnie wyjaśnimy Ci, w jaki sposób możesz łatwo i bezpiecznie korzystać z cudownej aplikacji DIDI, aby jak najlepiej ją wykorzystać.

Pobierz aplikację DiDi Passenger

Dzięki DIDI jednym kliknięciem możesz zamawiać wycieczki do iz dowolnego miejsca. Jest to usługa dostępna dla Twoich klientów 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Za swoje wycieczki możesz zapłacić karty debetowe, kredyt, a także gotówką. Pobierz aplikację, zarejestruj się i wykonaj następujące czynności, aby poprosić o DIDI:

 1. Pobierz aplikację Didi ze Sklepu Play.
 2. Otwórz aplikację i wprowadź miejsce docelowe.
 3. Wybierz metodę płatności.
 4. Kliknij „Potwierdzać”
 5. Pod koniec podróży oceń swoje wrażenia.

Dla twojego seniora komfort i bezpieczeństwo, DIDI oferuje informacje o kierowcy i przydzielonym pojeździe. Dzięki temu dokładnie wiesz, kto i w jakich warunkach będzie Ci prezentowana usługa, dzięki czemu nie będziesz narażony na żadne niebezpieczeństwo. Będziesz mógł kontaktować się z nim za pośrednictwem wiadomości lub połączeń z tej samej aplikacji, a także poznasz jego lokalizację i czas, jaki zajmie mu dotarcie do Ciebie. Nie zapomnij ocenić swojej podróży bardzo ważne jest, aby przyszłe usługi były lepsze.

Jak używać DiDi Conductor?

Jeśli nie chcesz otrzymywać usług taksówkarskich, a raczej je oddać, DIDI oferuje Ci możliwość współpracy z nimi za pomocą aplikacji DIDI Conductor na trzy różne sposoby, które dostosowują się do Twoich preferencji i potrzeb. Dostępne opcje: Partner kierowcy, kierowca bez samochodu, partner niebędący kierowcą. Jego celem jest rozwiązywanie problemów związanych z mobilnością lub transportem. Jednocześnie przyczynia się do obniżenia stopy bezrobocia widocznej w wielu miastach na całym świecie.

Aplikacja DIDI ułatwia zdobywanie klientów. Będziesz otrzymywać telefony z najbliższych wycieczek i sprawdzać swoje zarobki w czasie rzeczywistym. Proces rejestracji jest prosty i szybki. Przedstawiamy niektóre wymagania, jeśli chcesz pracować jako Driver Partner, posiadający własny pojazd:

 • Oficjalna identyfikacja
 • Aktualne prawo jazdy
 • List do rejestru karnego (nie więcej niż trzy miesiące)
 • Ważna karta rejestracyjna samochodu.
 • Aktualne ubezpieczenie komunikacyjne.

Jeśli chcesz zostać członkiem, ale bez prowadzenia samochodu, ale oddaj go taksówce, czyli jako członek niebędący kierowcą, musisz mieć następującą dokumentację zrobić to:

 • Oficjalna identyfikacja
 • Karta rejestracyjna samochodu
 • Ubezpieczenie samochodu

Masz również możliwość pracy z tą platformą transportową nawet jeśli nie masz własnego pojazdu, wtedy byłbyś Kierowcą bez samochodu. Musisz przesłać następujące informacje:

 • Oficjalna identyfikacja
 • Aktualne prawo jazdy
 • curp

Są to, ogólnie rzecz biorąc, wymagania, które firma DIDI wymaga, abyś z nimi pracował i korzystał z aplikacji jako kierowcy. Aplikuj na tę pracę znacznie ułatwi ci to życie. Zarobki i elastyczność harmonogramu, który możesz sam zorganizować, przyniosą Ci wiele korzyści. Będziesz zachwycony, gdy dowiesz się, że istnieje przycisk o nazwie «Preferencje dotyczące podróży«, Co pomaga członkowi DIDI w wyborze miejsca docelowego, które odpowiada jego gustowi.

osoba używająca didi

Zacznij korzystać z DiDi już teraz

Jak widać, aplikacja DIDI jest bardzo łatwy w użyciu, a przede wszystkim bezpieczny. Nie bez powodu stała się jedną z najważniejszych platform na świecie. Możesz uzyskać dostęp do tych usług natychmiast po wykonaniu pobieranie aplikacji. Najłatwiej go uzyskać za pośrednictwem sklepów z plikami do pobrania odpowiadających Twoim urządzeniom, które również oferują dodatkowe informacje, które będą dla Ciebie bardzo przydatne.

dołącz do naszego kanału telegram