Saltar al contenido

Jak krok po kroku powiązać, połączyć i obciążyć konto w AdSense z kontem RUT

5 de agosto de 2022

Każdego dnia coraz więcej użytkowników dołącza do AdSense i jest to normą, ponieważ jest to platforma, która pozwala ludziom zarabiać pieniądze w zaciszu własnego domu i pracować w wolnym czasie. Więc jeśli chciałbyś zarabiać w ten sposób i jesteś w Chile, powiemy ci jak krok po kroku powiązać, połączyć i obciążyć konto w AdSense z kontem RUT.

Większość użytkowników to YouTuberzy lub redaktorzy stron internetowych w Chile. Tak więc po zweryfikowaniu konta za pomocą kodu PIN, nie byli w stanie skonfigurować metody płatności do comiesięcznego odbierania pieniędzy. Postępuj krok po kroku, który Ci przedstawiamy i ciesz się wszystkimi korzyściami generowanymi przez połączenie tych dwóch usług.

Jak pobierać opłaty w AdSense za pomocą konta RUT?

Po wyeliminowaniu jednej z najczęściej używanych form płatności w AdSense, jaką jest Western Union, Jest dostępne tylko do dodawania rachunków bieżących i rachunków oszczędnościowych. Jednak niejednokrotnie są one również nieco skomplikowane do osiągnięcia, ponieważ konieczne jest posiadanie stabilnej pracy lub bycie studentem.

Z drugiej strony jedna z kart, dla których każda osoba w Chile może wybrać to konto RUT, które umożliwia pobieranie płatności od Google, które są automatycznie deponowane na koncie RUT Banku Państwowego.

Pamiętaj, że RUT jest jedynym mechanizmem identyfikacji, zlokalizować i sklasyfikować osoby i podmioty, które mają status podatników. Służy zatwierdzeniu i identyfikacji działalności gospodarczej przed osobami trzecimi, z którymi ogólnie utrzymywane są stosunki handlowe, pracownicze lub gospodarcze oraz przed różnymi podmiotami kontroli i nadzoru.

ORAZl miesięczny limit płatności na koncie wynosi 2 000 000 USD miesięcznie, a maksymalne dostępne saldo, którym możesz zarządzać, wynosi 3 000 000 USD. Możesz także dokonywać transakcji, powiadomień i informacji o saldzie na swoim koncie za pośrednictwem aplikacji na telefony z systemem Android.

Jakie kroki muszę wykonać, aby połączyć metodę płatności AdSense z moim kontem RUT?

Jeśli chcesz obciążać AdSense kontem RUT, to naprawdę prostewystarczy wykonać następujące kroki:

1.- Aby rozpocząć, wystarczy Zaloguj się przy użyciu swoich danych z Gmaila na Twoje konto Google AdSense.

2.- Następnie przejdź do sekcji Płatności i wybierz „Zarządzaj metodami płatności”.

3.- To jest najbardziej złożona część, musisz skonfigurować dane, aby firma Google mogła wpłacić minimalne saldo i móc zweryfikować, czy Twoje konto jest prawdziwe. Dane, które musisz wskazać to: Posiadacz rachunku bankowego (należy podać swoje imię i nazwisko oraz wszystko wielkimi literami), RUT (należy wpisać je z uwzględnieniem kropek i myślników), Rodzaj rachunku (ponieważ jest to rachunek RUT, należy wskazać, że jest to rachunek bieżący), numer rachunku (to najważniejsza część, numer rachunku będzie numerem RUT bez umieszczania punktów, nie należy umieszczać myślnika ani tego, co pojawia się po myślniku).

4.- Po umieszczeniu wszystkich danych musisz poczekaj od 2 do 3 dni roboczych na otrzymanie wpłaty od Google. Kaucja wynosi około 30 pesos.

Należy o tym pamiętać jeśli nie masz konta RUT Musisz udać się do biura ServiEstado lub BancoEstado i spełnić wymagania stawiane przez tę instytucję, aby korzystać z jej korzyści.

stan konta google adsense

Moje konto AdSense zostało już połączone z kontem RUT. Co mam teraz zrobić?

Następną rzeczą jest ciągłe przeglądanie ruchów swojego konta RUT, depozyt przybędzie na nazwisko Banco de Chile, która jest pośrednikiem AdSense w Chile.

Przejdź do sekcji, w której pokaż depozyty i kredyty w $, gdzie pojawi się wpłata weryfikacyjna wniesiona przez AdSense w celu aktywowania metody płatności. Pamiętaj, że po otrzymaniu kwoty musisz przejść do Płatności, sprawdzić i zasilić otrzymaną wpłatę, aby aktywować tę formę płatności w AdSense.

Ta opcja, którą Ci zaoferowaliśmy, jest tylko jeden z tych, które są dostępne do przeniesieniadepozyty pieniężne drogą elektroniczną. Istnieją inne, takie jak PayPal, zelle itp. Oceń swoje alternatywy, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, możesz zostawić komentarz, a my Ci pomożemy.

dołącz do naszego kanału telegram