Skip to content

Jak krok po kroku odzyskać zapomniane konto Google lub Gmail i hasło?

17 de marzec de 2022

Google jest całkiem dobry w zapewnić swoim użytkownikom sposoby na odzyskanie ich danych. Odzyskanie hasła do Gmaila jest bardzo łatwe, jeśli podczas rejestracji konta podałeś wystarczającą ilość informacji zabezpieczających.

Ale jeśli przeglądarka pamięta hasło, może być odzyskaj hasło za pomocą menedżera haseł przeglądarki. W przypadku, gdy nie masz tego jokera w rękawie, zapraszam do dalszego przeglądania tego poradnika.

5 rozwiązań do odzyskiwania zapomnianych haseł

Rozwiązanie pierwsze

Pierwszą rzeczą, którą chcesz wypróbować, jest strona odzyskiwania konta Google. Wybierz opcję „Nie znam swojego hasła” i wpisz swój adres Gmail, kliknij Kontynuuj.

Jeśli połączyłeś numer telefonu z kontem Gmail, możesz poprosić o przesłanie kodu weryfikacyjnego w wiadomości tekstowej lub odpowiedzieć na pytania zabezpieczające w „Zweryfikować Twoją tożsamość”.

Rozwiązanie drugie

Jeśli zapomniałeś swojego adresu e-mail i nie masz skonfigurowanych żadnych informacji odzyskiwania, takich jak numer telefonu czy pytania zabezpieczające.

Nadal możesz znaleźć swoją nazwę użytkownika, jeśli użyłeś swojego konto e-mail ostatnio w Twojej przeglądarce internetowej.

Odzyskaj historię przeglądarki internetowej Inbox lub Gmail i przeszukaj go, aby zobaczyć, czy ujawnia Twój adres. Technicznie rzecz biorąc, twój pełny adres e-mail lub pierwsza część przed pojawieniem się postaci.[email protected] to Twoja nazwa użytkownika.

Rozwiązanie trzecie

Jeśli nie masz dostępu do pomocniczego adresu e-mail, telefonu lub innej opcji, nadal możesz odzyskać hasło do Gmaila ręcznie weryfikując swoją tożsamość.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to odwiedzić stronę odzyskiwania konta Google. Kiedy jestem tam, Wpisz swój adres e-mail i kliknij „Kontyntynuj”.

Kliknij na „Nie wiem” dla hasła i wybierz opcję „Zweryfikować Twoją tożsamość”, który jest bardzo małym łączem pod wszystkimi innymi dostępnymi opcjami.

Odpowiedz na wszystkie pytania zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą i jeśli możesz podać wystarczająco dokładne informacje, uzyskasz udane odzyskanie konta Google.

Rozwiązanie czwarte

W przypadku służbowych kont Google, G Suite lub Google Apps przywrócenie dostępu do konta może być łatwiejsze, ponieważ zawsze możesz skontaktuj się z administratorem domeny aby zresetować hasło i odzyskać konto.

Rozwiązanie piąte

Chroń swoje dane już dziś. Najlepszą metodą odzyskiwania konta Google jest naturalnie, aby nigdy nie tracić żadnych danych. Następnie,jak zapewnić 100% odzyskiwanie Gmaila?

Sugerujemy korzystać z rozwiązań do ochrony i odzyskiwania danychktóre mogą śledzić operacje na plikach i odzyskiwać przypadkowo usunięte dane.

Disk Drill to doskonała aplikacja do odzyskiwania, oferująca bezpłatną ochronę wszystkich plików menedżera haseł, zewnętrzne i wewnętrzne przechowywanie danych.

Ochrona i odzyskiwanie chronionych danych jest bezpłatne dzięki Disk Drill dla komputerów Mac. Chociaż Disk Drill nie może bezpośrednio odzyskać hasła do Gmaila, może to możesz odzyskać swoje hasło do przechowywania.

Odzyskaj usunięte konto Gmail

Kiedy myślimy o głównych aplikacjach pocztowych na świecie, możemy szybko zrozumieć, że opcja Google, zwana Gmail to teraz jedna z najlepszych opcji które rynek oferuje wszystkim użytkownikom.

W efekcie dzieje się tak, że wiele osób, które wcześniej otrzymywały inne e-maile, takie jak Outlook lub Yahoo, może mieć otworzyłem konto e-mail w Gmailu a potem wyeliminowali go, ponieważ nie byli już zainteresowani jego posiadaniem.

Rzeczywiście, jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, ponieważ z jakiegoś powodu zdecydowałeś się wtedy wyeliminować Twoje konto Gmail, musisz to wiedzieć masz możliwość jej odzyskania, ale masz na to termin, więc lepiej, abyś jak najszybciej spróbował odzyskać go ponownie.

W tych segmentach nauczymy wszystkich naszych użytkowników: odzyskaj konto gmail w prostych krokachtak szybko, jak to możliwe, aby ponownie uzyskać dostęp do wszystkich treści.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę w takich przypadkach, jest to, że masz określony termin na odzyskanie konta po usunięciu.

Oczywiście w tym sensie jest istotne, że znasz mniej więcej datę, w której zdecydowałeś się ją usunąć. Zwykle Gmail oferuje skruszonym użytkownikom do miesiąca na odzyskanie usuniętych kont e-mail, więc musisz o tym pamiętać za każdym razem, gdy spróbujesz wykonać to krok po kroku.

Odzyskaj konto Gmail

gmail to usługa poczty e-mail firmy Google i jeden z najbardziej cenionych na świecie. Ma miliony użytkowników, wyróżnia się prostotą użytkowania i jego wiele opcji zarządzania naszą pocztą elektroniczny.

Po rozważeniu wszystkich elementów, o których wspomnieliśmy powyżej, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to: przejdź do sekcji Obsługa konta.

W nim musisz wpisać adres e-mail i nacisnąć Dalej, aby sprawdzić, czy jest nadal dostępny. Jeśli tak jest, należy wypełnić formularz, który pojawia się wraz z pytaniami, specjalnie opracowany, aby poinformować Google, czy konto naprawdę należy do Ciebie, zapobiegając w ten sposób przejęciu go przez inną osobę.

Cóż, jak już wypełnisz formularz i nie ma już żadnych pustych miejsc, to będziesz mógł ponownie wprowadzić kolejne hasło.

odzyskaj konto gmail

I tak musisz pomyśleć, że nie może to być to samo hasło, które miałeś wcześniejze względów bezpieczeństwa.

W szczególności zaleca się w takich przypadkach dodanie a hasło zawierające kombinację wielkich i małych literlub dodaj cyfry i symbole, aby uniemożliwić komuś kradzież Twojej tożsamości.

Jednocześnie zawsze doradzamy wszystkim również w tych przypadkach, unikaj wprowadzania danych, które mogą być kluczami dla cyberprzestępców, takich jak nazwiska, numery telefonów lub wszelkie informacje, które można łatwo odgadnąć.

Poza tym, o czym wspomnieliśmy do tej pory, w każdym razie zobaczysz, że odzyskanie konta Google jest bardzo prostewięc jeśli chcesz odzyskać swoje konto Gmail, nie wahaj się przez chwilę i zadaj nam inne pytania.

Chroń swoje dane

Hasła są niezbędne do ochrony naszych danych osobowych. Zaleca się mieć inne hasło do każdego konta e-mail, lub w sieciach społecznościowych, na przykład Facebook, Twitter lub Instagram, w nich hasła powinny być inne i należy je zanotować w celu późniejszego odzyskania.

Jeśli jesteś zapominalski, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zachowaj je zapisane na papierze. Nie zapisuj ich na samym urządzeniu elektronicznym (telefonie komórkowym, tablecie, komputerze itp.) W przeciwnym razie będą one zagrożone. Eksperci doradzają nam również, że często zmieniajmy hasła.

Jeśli chodzi o rodzaj hasła, lepiej unikać tych oczywistych (urodziny; imiona własne; 1,2,3,4…) i stosować takie, które połącz wielkie, małe litery, cyfry i jakiś znak specjalny.

Długość, najlepiej żeby miał minimum osiem znakówale nie musi być też nadmiernie długi, bo zapamiętywanie będzie dla nas bardzo trudne.

Inne opcje odzyskiwania hasła w Gmailu

Pomimo tego, że mamy dużą ilość aplikacji, aby w znacznie sprawniejszy sposób komunikować się z naszymi znajomymi. E-maile są bardziej żywe niż kiedykolwiek Obecnie. W końcu są one niezbędne (między innymi) do zarejestrowania się w różnych usługach.

Nie wspominając o tym przy wielu okazjach dzięki naszym e-mailom odzyskiwanie różnych kont staje się bardzo łatwe. Problem pojawia się, gdy nie pamiętamy nawet hasła do poczty e-mail.

Czy jest inne rozwiązanie, które mi pozwala? odzyskaj hasło do Gmaila? robićJak odzyskać pocztę Gmail? Zobaczymy poniżej, jak należy to zrobić.

opcje odzyskiwania hasła

Zasadniczo odzyskanie hasła do poczty Gmail to proces, który nie zajmuje więcej niż kilka minut. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że aby go odzyskać, jest to niezbędne mieć dostęp do poczty, której użyłeś jako alternatywy w momencie rejestracji.

W przypadku, gdy nie pamiętasz tego adresu e-mail lub jego hasła. Potem jest kolejna alternatywa, która jest numer telefonu użyte podczas tworzenia konta. Jeśli masz ten sam numer, proces odzyskiwania hasła do konta jest jeszcze szybszy.

Jak odzyskać konto w Gmailu?

Najlepszą rzeczą do zrobienia w tym procesie jest zrób to z komputera. Gdy znajdziesz się przed komputerem, otwórz przeglądarkę, taką jak Chrome lub Firefox, i wejdź na stronę Gmail.com.

Następnie musimy poszukać linku tekstowego, który mówi „zapomniałem hasła” tak, że po kliknięciu go. Zabierz nas na inną stronę.

tutaj co musisz zrobić jest wpisanie alternatywnego adresu e-mail które umieszczasz podczas rejestracji. Jeśli nie pamiętasz tego e-maila, możesz wpisać Twój numer telefonu komórkowego w celu odzyskania konta.

Najbardziej zalecane to zrób to za pomocą telefonu, ponieważ wyślą ci kod dzięki któremu możliwe jest szybkie odzyskanie konta. Po wpisaniu tego kodu masz możliwość wprowadzenia nowego hasła i to wszystko.

odzyskaj konto gmail

Odzyskiwanie mojego konta Google

Dla nas najszybszym i najłatwiejszym sposobem jest telefon. Również w przypadku korzystania z poczty e-mail proces jest dość podobny.

Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, gdzie będziesz musiał postępować zgodnie z ich instrukcjami, aby wprowadzić nowe hasło, po czym możesz wrócić do normalnego korzystania z poczty e-mail.

Dlatego zawsze zalecamy to przy rejestracji w niektórych usługach lub sieciach społecznościowych użyj prawdziwych danych aby w przypadku zapomnienia hasła lub włamania się na Twoje konto, może odzyskać to samo bez żadnych problemów.

Dziś dobrym pomysłem jest podpięcie telefonu do konta, ponieważ w przypadku tego telefonu odzyskanie haseł jest bardzo łatwe i szybkie. Wiele usług wysyła nawet powiadomienia SMS, gdy ktoś chce na przykład uzyskać dostęp do Twojego konta.

Wiedząc to wszystko możemy być pewni, że będzie to bardzo trudne dla stracić konto e-mail lub hasło w Gmailu lub w razie potrzeby zrób to ponownie.

Ale jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do zostaw nam swój komentarz poniżej, a my z przyjemnością dołożymy wszelkich starań, aby pomóc ci i rozwiązać sytuację z tobą.

Czy udało Ci się odzyskać swoje konto Gmail za pomocą tego kroku?

dołącz do naszego kanału telegram