Skip to content

Jak kontrolować i zmieniać muzykę na smartwatchu T500 — ustaw swój zegarek

16 de lipiec de 2021

W tym artykule zobaczymy jak kontrolować i zmieniać muzykę na smartwatchu T500, lepiej konfigurując nasz inteligentny zegarek. Wraz z postępem technologii różne urządzenia, które były innowacyjne w momencie wprowadzenia na rynek, stały się przestarzałe i wymagały: lepiej dostosowuj się do mijających czasów. Przykładem takich urządzeń są zegary.

Zegarki przeszły wiele zmian w historii, a klepsydry były jednym z pierwszych modeli, co prowadzi nas do inteligentnych zegarków, które mają na celu obejmuje przynajmniej część funkcji oferowanych przez smartfony, będąc najnowszym z tym, co sugeruje zegarki.

Niektóre opcje i akcje, które oferują nam smartwatche lub „smartwatch” w języku angielskim, to opcje, aby zobaczyć pogodę na smartwatchu, obserwować kalendarze, notatki, zsynchronizować galerię zdjęć z telefonu, odtwarzać muzykę i wyraźnie podawać godzinę. Można ich użyć w większej liczbie sytuacji, ale omówienie każdego zajęłoby nam dużo czasu. Konkretnie dzisiaj zobaczymy, jak w prosty sposób skonfigurować i zmienić muzykę na smartwatchu T500.

Jak skonfigurować działanie smartwatcha T500 pod kątem muzyki?

Nie jest to wcale trudne zadanie, ponieważ częścią praktyczności, jaką oferują nam inteligentne zegarki, jest słuchać muzyki, gdy nie mamy telefonu lub dowolne urządzenie pod ręką, aby go odtworzyć. Wiedząc o tym, możemy to zrobić z poziomu aplikacji Wear Music Controller.

Pobierz i skonfiguruj Wear Music Controller

Wear Music Controller to aplikacja dostępna dla inteligentnych zegarków, która obsługuje telefon w synchronizacji z naszym SmartWatch. To my umożliwia słuchanie muzyki z Spotify, Youtube Music, Apple Music i innych odtwarzaczy muzycznych ale na inteligentnym zegarku.

Aby z niego skorzystać wystarczy nam pobrać aplikację na nasz telefon i na nasz SmartWatch, a następnie zsynchronizować ją i mieć dostęp do całej muzyki na naszym telefonie, tyle tylko, że będziemy nią sterować w dużej mierze z naszego smartwatcha. Szczególnie muzyka zapisana na smartwatchu nie może być odtwarzana;.

Jak przenieść muzykę do inteligentnego zegarka, aby słuchać jej bez telefonu komórkowego?

Chociaż poprzednia opcja daje nam swobodę nie chodzenia z telefonem i słuchania muzyki po domu, możemy jeszcze bardziej pozbyć się telefonu, wyjść bez niego i zagrać jakąkolwiek piosenkę z naszego inteligentnego zegarka. Wszystko to jest możliwe dzięki aplikacji Wear Media.

Możesz więc używać smartwatcha z Wear Media

Ta aplikacja jest kompatybilna ze Smartwatchem i telefonami, synchronizując między nimi. Jak korzystać z Wear Media? Jego użycie jest proste, gdy pobierzemy aplikację z naszego ulubionego sklepu z aplikacjami i to odtworzymy dowolną piosenkę na inteligentnych zegarkach i na telefonach.

męski smartwatch

Aby korzystać z tej aplikacji, nie potrzebujemy połączenia Wi-Fi, wszędzie słuchając dowolnej piosenki w wysokiej jakości. Należy zauważyć, że możemy przesyłaj również pliki audiowizualne między telefonami a inteligentnymi zegarkami, co pozwala nam mieć te same utwory na obu urządzeniach lub korzystać z tej funkcji z dowolnego powodu, dla którego ją chcemy.

Dowiedz się, jak umieszczać i usuwać muzykę z telefonu na smartwatchu T500

Jeśli już wiemy, jak obsługiwać telefon, noszenie smartwatcha to nic wielkiego, oba urządzenia mobilne mają duże podobieństwo, tylko w różnych wymiarach, a w niektórych przypadkach systemy operacyjne. Jeśli chcemy użyć naszego telefonu i sprawić, by dzwonił na smartwatchu, jest to możliwe za pomocą niektóre z aplikacji, o których wspomnieliśmy powyżej w tym artykule.

Wchodzimy do aplikacji, którą posiadamy i synchronizujemy, jeśli nie jesteśmy, gdy już to zrobimy, powinno nam to pozwolić na odtwarzanie i zmianę utworów na naszym telefonie i smartwatchu, błyskawicznie udostępniając akcje, sprawiając, że nie podąża za muzyką w jednym lub drugim.

Jak zmienić źródło dźwięku z telefonu komórkowego na zegarek?

Często pod zakładką, w której pojawia się nazwa wykonawcy i utwór, mamy kilka punktów konfiguracyjnych, tam wchodzimy i Zobaczymy opcję wyboru urządzenia odtwarzającego dźwięk, wydając tylko jeden dźwięk lub wstrzymując drugie urządzenie, którego nie chcemy odtwarzać.