Skip to content

Jak i gdzie mogę kupić lub zdobyć Valorant Skins Ile są warte? – Waleczne wsparcie

7 de kwiecień de 2021

Przez lata mogliśmy cieszyć się wieloma rozrywkowymi grami wideo. Dziś między innymi jednym z najpopularniejszych jest Valorant, który oferuje dużą liczbę opcji tym, którzy chcą w niego zagrać. Zrozumiałe jest, że chcemy cieszyć się tylko tym, co najlepsze w grze, dlatego w tym artykule pokażemy Ci jak i gdzie można kupić lub zdobyć skórki na Valorant. Ile są one warte? Pokażemy je tutaj szybko.

Dobry wygląd jest istotną częścią większości gier wideo, ponieważ w ten sposób pokazujemy umiejętności i doświadczenie, które zdobyliśmy w trakcie gry. A w przypadku Valoranta nie widzimy wyjątku, bo ci, którzy grają, mogą to powiedzieć z całkowitą pewnością posiadanie wspaniałej skóry jest bardzo ważne. Zachęcamy do dalszej lektury i odkrywania, jak łatwo ją zdobyć.

Jak zdobyć skórki w Valorant?

Kiedy uda nam się pobrać i zainstalować Valorant, z pewnością będziemy podekscytowani i gotowi do odkrycia wszystkiego, co ma do zaoferowania gra. A prawda jest taka, że ​​nie jesteśmy rozczarowani, bo wszystkie funkcje i opcje, jakie możemy ciesz się w grze są świetnej jakości.

Jak w każdej dzisiejszej grze wideo, możemy robić zakupy w grze, aby znacznie poprawić nasze wrażenia podczas korzystania z niej. W rzeczywistości są dwa sposoby, w jakie możemy robić zakupy w Valorant. Po pierwsze, możemy użyć Valorant Ponits lub PV, które można kupić za prawdziwe pieniądze i na to nam pozwolić zdobądź więcej specjalnych i unikalnych przedmiotów.

Z drugiej strony możemy też kupować na Valorant za pomocą Radianite Points lub RP. Można je zdobyć w normalny sposób w grze, gdyż są one nagrodą, którą otrzymujemy w misjach i przepustce bojowej. Za RP możesz kupić PV, ponieważ są one wymienne.

Ponadto możemy dokonywać zakupów bezpośrednio za prawdziwe pieniądze. Zakładając konto w Valorant możesz cieszyć się jednym i drugim, a poniżej pokażemy Ci z czego co możesz zrobić z tymi wirtualnymi „pieniędzmi”.

Jakie skórki możemy kupić w Valorant?

Kiedy już zdobędziesz odpowiednią ilość pieniędzy, co możesz za nią kupić? Cóż, prawda jest taka, że ​​w przeciwieństwie do innych gier, tutaj skórki możemy uzyskać są dla broni, a nie dla gracza. Ale naprawdę możemy się nimi cieszyć, ponieważ spędzamy dużo czasu w grze, patrząc na naszą broń.

Za pomocą Punktów Walecznych możemy odblokować nowe, wysokiej jakości projekty broni, a za pomocą Punktów Radianitu możemy ulepszać lub rozwijać inne projekty i dzięki temu wyglądają znacznie lepiej. Oprócz tych wspaniałych skórek, możemy również kupić efekty wizualne i dźwiękowe, które znacznie poprawiają wrażenia z gry. Oczywiście są one widoczne tylko dla nas, a nie dla innych graczy.

Gdzie możemy kupić skórki na Valoranie i ile one kosztują?

Wszystko, czego potrzebujemy w grze, możemy pobrać z jej oficjalnego sklepu. Sklep Valorant i zawartość kosmetyków są wysokiej jakości. W tym sklepie będą paczki skórki dostępny przez 10 dni do zniknięcia, a także pojedyncze skórki pozostają przez 2 dni z rzędu.

Sklep posiada dwie sekcje, jeden z najważniejszych i ofert. Ten z atrakcjami jest odnawiany co dwa tygodnie, a ten z ofertami co dwa dni, więc zawsze możemy znaleźć nowe opcje do wyboru.

gra wartościowa

Znajdujemy kilka cen, które dostosowują się do naszych okoliczności. Na przykład, mówiąc o kolekcji Ion, możemy zakup pełnego pakietu broni za około 7100 PV, oprócz możliwości zakupu broni indywidualnie. Cztery z nich kosztują po 1775 PZ, a najdroższy i zaawansowany kosztuje około 3550 PZ.

Inny sposób, w jaki możemy zdobądź skórki w tej wciągającej grze, to jest z umowami z agentami. Tak jak możemy pozyskiwać nowych agentów, w pakiecie mogą pojawić się skórki dla waszych broni.

Odkrywając, czym jest Valorant, wielu mogło się zastanawiać, co mogą znaleźć w grze. Jak widać, jest w nim dużo do zrobienia, a dzięki jego wspaniałym skórkom możemy się nim cieszyć o wiele bardziej. Zachęcamy do ich wypróbowania i skorzystania z gry.

dołącz do naszego kanału telegram