Skip to content

Jak grać z dwoma lub więcej kontami lub profilami w Call of Duty Mobile

10 de marzec de 2021

Gra Call of Duty Mobile, zapewnia dużo zabawy i rozrywki wszystkim swoim graczom, w tej grze będziesz miał możliwość posiadania dwóch lub więcej kont (tyle, ile chcesz); Mając więcej kont, możesz spędzić dużo więcej godzin gry i rozrywki.

Posiadanie kilku kont zasadniczo pozwoli Ci mają różne postacieprzyjaciele, broń i zabawy; Jeśli przegrasz na jednym koncie, możesz wygrać na drugim, jeśli twoje wyniki na jednym z kont są niskie, możesz je poprawić na pozostałych. Aby mieć dwa lub więcej kont na swoim urządzeniu, wystarczy wykonać szereg prostych kroków, które pozwolą Ci mieć oba profile w ciągu zaledwie kilku minut.

Ustawienia Call of Duty Mobile, aby grać na dwóch kontach

Teraz, aby grać z jednym lub kilkoma kontami, będziesz musiał je skonfigurować, aby zapewnić lepszą wydajność gry, a także aby nie wystąpiła żadna awaria podczas jej tworzenia, musisz mieć pewność, że będziesz musiał mieć telefon komórkowy z the optymalne warunki móc grać.

Konfiguracje, które musisz wykonać następujące: Przygotuj pamięć swojego urządzenia, będziesz potrzebować około 1,6 GB, jeśli twój telefon jest w limicie, nie będzie działał poprawnie; Musisz wyłączyć działania i alerty zgodnie z planem, jeśli masz tryb gry na swoim urządzeniu, będziesz musiał z niego korzystać, aby zredukować powiadomienia i wyeliminować inne procesy zmniejszające wydajność.

Co więcej, podłącz słuchawki, ścieżka dźwiękowa tej gry jest bardzo dobra, dzięki temu będziesz bardziej świadomy tego, co dzieje się wokół Ciebie, dzięki temu będziesz mógł rozpoznać kroki graczy, usłyszeć karabiny i wiele innych dźwięków, które pozwolą aby wygrać.

Będziesz także musiał mieć plik połączenie internetowe, aby grać, musisz się połączyć, sprawdzić, czy Twoje WIFI jest podłączone lub czy Twoje dane mobilne; musisz zwiększyć jasność, aby zobaczyć, co robisz, im więcej ma jasności, tym lepiej.

Jak grać na dwóch lub więcej kontach w Call of Duty Mobile?

Posiadanie więcej niż dwóch kont pomoże ci osiągnąć inny postęp, a najlepsze jest to, że można to osiągnąć w bardzo prosty sposób, pierwszą rzeczą, którą powinieneś mieć, jest: kolejny e-mail gmail i inne konto na Facebooku.

Jeśli nie masz innych kont, spokojnie, że bardzo łatwo jest założyć konto Gmail, załóż też kolejne konto na Facebooku, mając gotowe konta będziesz mógł przeprowadzić proces, ważne żebyś miał innych różne dane, ponieważ jeśli utworzysz drugi profil z tymi samymi danymi, co Twoje pierwsze konto, nie zostanie on utworzony.

Teraz aby rozpocząć, musisz: Wejdź do gry z telefonu komórkowego i naciśnij przycisk „Ustawienia” (logo tego przycisku to koło zębate), gdy już tam jest, szukamy pola z napisem „Inne”, naciskamy „Zamknij sesję”, a następnie klikamy „Akceptuj” ”.

Później mamy nadzieję, że na chwilę się załadujeRobiąc to, przekieruje nas na stronę główną gry, teraz naciśnij przycisk z napisem „Facebook” i wprowadź dane, pojawi się sekcja, w której musisz wpisać imię, które chcesz dla swojej postaci i voila, ty będzie mieć Twoje drugie konto i grać na którymkolwiek z nich, kiedy zechcesz.

Inne ustawienia Call of Duty Mobile do gry na dwóch lub więcej kontach

Istnieje wiele takich ustawień, zależy to od tego, jak lubisz grać. niektóre z nich to: Wybierz tryb zaawansowany, są dwie metody, prosta lub zaawansowana, która pojawi się na początku gry, zaawansowana daje Ci pełną kontrolę.

sterowanie do gry Call of Duty

Ty także możesz dostosuj swoje sterowanie, wchodzisz w „Ustawienia” w opcji „Zaawansowane” i naciskasz „Dostosuj”, raz tutaj możesz przeciągać elementy sterujące w nowe lokalizacje.

Możesz także zmienić tryb strzelaniaMusisz tylko wejść do tego samego obszaru „Zaawansowane”, aby zmienić sposób strzelania z różnych rodzajów broni, możesz strzelać z biodra lub w spersonalizowany sposób.

Jeśli masz jakieś pytania procesu, który będziesz robić, lub chcesz zadać dodatkowe pytanie, możesz skontaktować się z pomocą techniczną gry, tutaj odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.