Skip to content

Jak grać w rankingu w Pokémon Unite – Punkty wydajności

26 de sierpień de 2021

Pokémon Unite to internetowa gra akcji typu MOBA, jest już wielu, którzy doświadczyli tej gry, jeśli już w nią grałeś, być może zorientowałeś się, że ma system rankingowy, tutaj zobaczysz, jak działa ten system, wymagania, które musisz przestrzegaj, aby móc uczestniczyć w rankingu i jakie są stopnie, które możesz osiągnąć.

Jakie są zalety trybu gry Rankingowy światowy ranking?

Jeśli grałeś już w kilka gier Pokémon Unite, możesz pójść o krok dalej i wejść na bardziej konkurencyjne pole. Można to osiągnąć, grając w trybie rankingowym w Pokémon, korzyści, które możesz uzyskać, jest kilka, zobaczmy kilka.

W tym trybie możesz dostać nagrody a ty możesz wyciągnij z tego jak najwięcej do Twojego czasu gry. Gry rankingowe pozwolą ci awansować, im więcej tych gier wygrasz, zostaniesz sklasyfikowany i będzie widoczne dla innych, jak dobry jesteś w grze.

Jeśli wygrasz więcej gier niż przegrasz, będziesz mógł stopniowo awansować w rankingu, a puchar, który wskazuje, na jakim jesteś miejscu, będzie się różnić. Każda ranga ma nagrody które będą związane z sezonem, w którym grasz. Jeśli spędzisz każdy sezon wśród pierwszych, później będziesz wiedział, ile wchodzi do asortymentu, będziesz mógł zdobyć monety i inne rzeczy.

Jakie są wymagania do gry rankingowej w Pokémon Unite?

Jak w każdej grze klasyfikacyjnej, istnieje szereg wymagań, które należy spełnić, aby grać, tak jest w przypadku Pokémon Go i w tym przypadku to samo w przypadku rankingu w Pokémon Unite, widzimy, jakie są te wymagania.

Trener na poziomie 6

Zgadza się, nasz trener musi być na poziomie 6, można to zrobić tak: Musisz graj w normalne gry przez co najmniej godzinę a wypełnienie tego, o co cię proszą, jest czymś prostym, więc ten wymóg jest dostępny dla wszystkich.

Posiadaj 5 Pokemonów

Aby rozpocząć grę, otrzymasz kilka Pokémonów, aby mieć wszystkie pięć, musisz odblokować dwa Pokémony, więc będziesz mieć pięć, których potrzebujesz jako wymóg. Masz dwa sposoby, aby uzyskać to tak szybko, jak jest kupując je w sklepie lub ten, który jest wolniejszy, ale na pewno jest odblokuj je, wykonując misje.

Co najmniej 79 punktów w fair play

To wymaganie zależy od Ciebie, ponieważ osiągane jest poprzez gromadzenie punktów, które muszą Ci dać Twoi koledzy z drużyny, więc musisz dążyć do ukończenia gier, nie możesz w ten sposób odejść przed czasem Twoi koledzy z klasy będą mogli nagrodzić Cię głosami pozytywne i tym samym osiągniesz 79 punktów w fair play.

Awansuj w grze Pokemon Unite

Jakie są wszystkie stopnie, które możesz zdobyć w rankingu?

Rangi, które możesz zdobyć w rankingu, to sześć. Każda z nich składa się z różnych klas i rozwija się za każdym razem, gdy zdobędziesz określoną liczbę punktów. W rankingu każde zwycięstwo to jeden punkt, a każda przegrana to jeden mniej, więc jeśli chcesz awansować, musisz spróbować wygrać jak najwięcej gier. Widzimy zakresy:

Początkujący lub początkujący

Ta ranga jest podzielona na trzy klasy, a aby się wspiąć, potrzebujesz dziewięciu punktów. Przekraczając ten zakres, będziesz miał Nagroda w postaci biletu 2000 Aeos, który możesz później zmienić.

Świetny

Jest on podzielony na cztery klasy, tutaj będziesz potrzebować dwunastu punktów, aby przejść do następnej. Otrzymasz również nagrody, jeśli osiągniesz cel, a będzie to 4000 biletów Aeos.

Ekspert

W tej randze ma pięć klas, więc pokonanie go wymaga piętnastu punktów. A nagrodą jest 6000 biletów Aeos

Weteran

W tej randze również znajdziesz pięć klas i będziesz musiał zdobyć piętnaście punktów, aby ją zaliczyć. Ale nagroda jest większa niż w przypadku Eksperta, tutaj otrzymasz 10 000 Aeos, jeśli przekroczysz ten poziom.

Ultra

Podobnie jak Ekspert i Weteran składa się z pięciu klas i aby go zaliczyć potrzeba piętnastu punktów. Jeśli uda ci się ukończyć tę rangę, otrzymasz nagrodę w wysokości 15000 Aeos.

Gospodarz

Na tym ostatnim poziomie nie znajdziesz klas. Jeśli uda ci się ukończyć ten poziom, będziesz w stanie znaleźć nagrodę większą niż 20 000 Aeos.

Czym są punkty wydajności i do czego służą w Pokémon Unite?

Punkty wydajności są przydzielane w zależności od celów, które osiągnąłeś podczas gier konkurencyjnych, istnieje szereg celów, które musisz osiągnąć, a za każdym razem, gdy je osiągniesz, otrzymasz od pięciu do dziesięciu punktów wydajności. Jeśli jesteś miłośnikiem gier online, a zwłaszcza Pokémonów, powinieneś wypróbować inne wersje Pokémonów.