Skip to content

Jak dostosować i skonfigurować DPI i czułość myszy w Valorant – lepsze ustawienia

8 de kwiecień de 2021

Gdy przejdziesz przez proces pobierania i instalowania Valorant, na myśl przychodzi cała rozgrywka. Z tego powodu poniżej trochę porozmawiamy jak dostosować i skonfigurować czułość myszy i DPI w Valorant – najlepsze ustawienia i co musisz wiedzieć, aby poprawić czułość i dokładność w Valorant.

Ustaw DPI myszy na Valorant

A w jaki sposób Valorant przypomina strzelankę? Z pewnością bardzo niezwykłe, ponieważ ma doskonały poziom konkurencji. Tak czy inaczej, dla początkujących problemy, takie jak czułość i DPI, mogą być złożone.

Istnieje również obszerna debata związana z DPI, lata temu ludzie uważali, że wyższe DPI jest wygodniejsze w grach. Zresztą trend całkowicie się zmienił, obecnie częściej spotyka się konfiguracje DPI mniejsze niż 1000.

Domyślne ustawienie większości konkurencyjnych myszy to 800 DPI, a niektórzy profesjonalni gracze używają nawet ustawienia 400 DPI. Tak czy inaczej, uważamy to za przeciętnego użytkownika 800 DPI to więcej niż wystarczającobędąca równowagą między szybkością a precyzją.

Z tego powodu konfiguracja DPI przy 800 w każdym razie nieźle, to zależy od używanej czułości. Ale ostatecznie możesz zacząć od 800 jako podstawy.

Jak uzyskuje się najbardziej odpowiednią czułość myszy w Valorant

kwestia wrażliwości zależy od wielu czynników, ale głównie od tego, jak grasz. Nawet jeśli, pewne wrażliwości Na dłuższą metę mogą być bardziej wydajne, ale trzeba się do nich przyzwyczaić.

W każdym razie ważne jest, aby wziąć pod uwagę ruch, innymi słowy, powinieneś skupić się na tym, jak możesz poruszać się w dowolnym miejscu na ekranie bez większego wysiłku. Przede wszystkim zalecaną taktyką jest oparcie się na przestrzeni, w której masz mysz, czyli tak, aby Twoja czułość była wystarczająca do poruszania się po macie.

Skutecznym sposobem ustalenia odpowiedniej wrażliwości jest udanie się na obszar ćwiczeń. Tutaj są różne tryby, w których pokazywani będą „wrogowie”, w zasadzie po prostu wykonują ruchy i sprawdź, czy Twoja dokładność jest odpowiednia. Jeśli czujesz, że jesteś nieprecyzyjny i przesadzasz, możesz nieco obniżyć swoją wrażliwość.

Z drugiej strony, jeśli masz trudności z dotarciem do odległych wrogów, wtedy należy zwiększyć czułość. Z pewnością wszystko jest kwestią praktyki i adaptacji. Wzrost powinien być stopniowo, ale znaczny, jeśli czujesz się bardzo niekomfortowo z poprzednią wrażliwością.

Waleczna wrażliwość podstawowa

Mimo to, jeśli szukasz bazy, Vitality ustąpi, jeden z najlepszych graczy na świecie ma czułość 0,35 i DPI 400. Zresztą ta czułość jest z pewnością zbyt niska dla większości ludzi, którzy zwykle wybierają wrażliwości między 0,44 i 0,55 z DPI 800, ale potwierdzamy, że najważniejsze jest wykonanie wielu testów.

dłoń trzymająca mysz myszy

Pamiętaj, że powyższe zasady są tak samo ważne dla innych tytułów, w rzeczywistości gry takie jak Overwatch również wymagają praktyki, aby osiągnąć najlepszą czułość.

Mysz jest bardzo ważna w Valorant

mysz jest niewątpliwie jednym z najważniejszych narzędzi w strzelankach. Celem jest prawdopodobnie decydujący czynnik, aby grać lepiej, dlatego posiadanie dobrej myszy zwykle pomaga.

Mimo to nie spodziewaj się cudownych zmian, jeśli twój cel nie jest dobry, w rzeczywistości, jeśli tak, pozostaje tylko ćwiczyć i ćwiczyć. Tak czy inaczej, jeśli uważasz, że twój cel jest stosunkowo dobry, możesz rozważyć zainwestowanie w lepszą mysz.

Istnieje zbyt wiele istniejących modeli, ale jednymi z najtańszych, które przychodzą na myśl, są imiona HyperX Pulsefire Core i Logitech G203. Te dwie myszy kosztują mniej niż 40 USD i okazały się preferowaną opcją dla graczy, ponieważ mają dobrą precyzję dzięki doskonałym czujnikom.

Tak czy siak, mysz, czułość i DPI Nie są one najbardziej istotne w grze, w rzeczywistości obniżenie wysokiego pingowania w Valorant jest również bardzo ważne, aby mieć dobre doświadczenie i grać lepiej.

dołącz do naszego kanału telegram