Skip to content

Jak dołączyć do programu beta na Spotify? – Uzyskane korzyści

12 de grudzień de 2021

Jedynym sposobem na cieszenie się prawdziwą muzyką jest platforma internetowa Spotify. Najlepszą rzeczą w Spotify jest to, że każdy z dyskografie śpiewaków które tam są, są kompletne. Oznacza to, że nie brakuje nawet piosenki lub albumu wydanego przez piosenkarza.

Wszystko dzięki temu, że Spotify ma bezpośredni kontakt z wydawcą od piosenkarza i to samo dzieje się z nim w każdej z piosenek tego śpiewaka. Teraz, w świetle tego, wielu decyduje się na dołączenie do programu beta Spotify. Krótko mówiąc, pokażemy Ci, jakie są korzyści z bycia częścią beta Spotify, jak zarejestrować się w tej wersji i jak zrezygnować.

Jakie są korzyści z zarejestrowania się w wersji beta Spotify?

Najlepsza rzecz w rejestracji wersja beta Spotify jest to, że przed wszystkimi innymi będziesz cieszyć się nowymi funkcjami aplikacji. Wersja beta aplikacji jest udostępniana niektórym użytkownikom, aby mogli sprawdzić, czy aplikacja ma jakieś wady.

Po upewnieniu się, że aplikacja nie zawiera żadnych błędów, przejdą do opublikuj tę wersję oficjalnie publicznie. Krótko mówiąc, zaletą planu beta jest to, że z wyprzedzeniem będziesz cieszyć się nowymi aktualizacjami.

Należy zauważyć, że Spotify jest coraz bardziej innowacyjny zarówno pod względem treści, jak i funkcji. Niedawno do aplikacji została dodana funkcja umożliwiająca odtwarzanie muzyki Spotify z Discorda. Dzięki tej funkcji Móc udostępnij swoją muzykę z osobami, z którymi rozmawiasz.

Jak zarejestrować się w wersji beta, którą ma Spotify?

Prawdę mówiąc, korzyści, z których korzystasz wersja beta Spotify Nie są tak liczne, ale ich początek jest bardzo wyraźny. Jeśli już zdecydowałeś się na korzystanie z wersji beta Spotify, zwróć uwagę na poniższe instrukcje, ponieważ zobaczysz, jak ją zainstalować.

Z urządzenia z systemem iOS

Na urządzeniach z systemem iOS aplikację Spotify można pobrać ze sklepu z aplikacjami. Stamtąd możesz również zaktualizować go, gdy dostępne będą nowe wersje. Jednak w tym samym sklepie z aplikacjami idziesz Wersja beta Spotify. Zobacz jak:

 1. Uruchom swój telefon komórkowy
 2. Naciśnij App Store
 3. Przejdź bezpośrednio do ikony szkła powiększającego
 4. W wyszukiwarce wpisz słowo „Beta Testers Spotify”
 5. Naciśnij wynik strony, która pojawi się po wyszukiwaniu
 6. Znajdując się w wyżej wymienionym wyniku, poszukaj opcji, która mówi „Zostań testerem”
 7. Gdy go znajdziesz, naciśnij tę opcję i wszystko będzie gotowe

osoba korzystająca ze Spotify z mobilnego iOS

Zacznie się natychmiast pobierz wersję beta Spotify. Za kilka chwil zobaczysz zbliżenie nowych wersji aplikacji. Ta wersja beta Spotify nie zastąpi aktualnej wersji Spotify, którą posiadasz, ale zostanie zainstalowana na wersji, którą masz na telefonie komórkowym.

Szczególnie Sterowanie Spotify pozwala cieszyć się lepszą muzyką. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy poprawisz rekomendacje Spotify.

Dla użytkowników Androida

Rozmawiać o Użytkownicy mobilni z Androidem, pobierają aplikację Spotify ze Sklepu Play. To także z tego miejsca, w którym znajdziecie wersję beta Spotify:

 1. Uruchom swój telefon
 2. Wyszukaj w Sklepie Play
 3. Otwórz go, gdy go znajdziesz
 4. Kliknij ikonę ze swoim zdjęciem profilowym
 5. Wybierz opcję „Moje gry i aplikacje”
 6. Następnie znajdź aplikację Spotify
 7. Wybierz, naciśnij w miejscu, w którym jest napisane „Aktualizuj do wersji beta” lub w miejscu, w którym jest napisane „Aktualizuj”, a wszystko będzie gotowe

W przypadku telefonów komórkowych z Androidem to samo dzieje się z telefonami iPhone. Wersja beta aplikacji jest instalowana na wierzchu najnowsza wersja aplikacji. Jeśli więc kiedykolwiek zechcesz porzucić tę edycję aplikacji, wystarczy zwrócić uwagę na następny podtemat.

Jak poprawnie wyjść z wersji beta Spotify?

logo kosza na śmieci

Wersja beta Spotify może czasami mieć problemy, ponieważ jest to wersja aplikacji, która wciąż jest projektowana. Teraz, jeśli to sprawia, że ​​nie możesz cieszyć się muzyką, najlepiej porzucić tę wersję:

 1. Wejdź do App Store lub Play Store (to zależy od Twojego systemu mobilnego)
 2. Przejdź do „Moich gier i aplikacji”
 3. Wyszukaj aplikację „Spotify”
 4. Wybierz to
 5. Na koniec naciśnij opcję „Wyjdź z programu” i

Do opuść wersję beta, będziesz mógł ponownie cieszyć się wszystkimi zapisanymi utworami, listami odtwarzania i wieloma innymi rzeczami.

Jaka jest różnica między wersją beta a wersją Alpha Spotify?

Pomiędzy tymi dwiema wersjami jest tylko różnica. Z jednej strony wersja beta Spotify zawiera krótkie próbki nowych funkcji, które zostaną zastosowane kiedy została wydana wersja Alpha. Zamiast tego wersja Alpha Spotify pokazuje wszystkie funkcje wersji beta w całej okazałości i bez błędów.

Jednak wszystko jest możliwe i z jakiegoś powodu być może wersja „Alpha Spotify” będzie może przedstawiać błędy. Jeśli tak się stanie, możesz skontaktować się z serwisem technicznym Spotify.

dołącz do naszego kanału telegram