Skip to content

Jak dodawać, aktywować i używać ukrytych emotikonów lub emotikonów Skype’a i Skype’a dla firm

2 de styczeń de 2022

⁷Od 2013 r. sieć Windows Live Messenger (wcześniej MSN Messenger) została zintegrowana ze Skype po zakupie Microsoft; loguje się użytkownik MSN z tymi samymi uprawnieniami używany w starej sieci do komunikowania się z innym kontaktem Windows Live lub Skype, ale tylko w tekście.

Aby korzystać z audio i wideo, musisz połączyć swoje konto Hotmail / Outlook ze Skype, ale to jest całkowicie opcjonalne.

Ta aplikacja zawiera również funkcję o nazwie YY SkypeOut, która pozwala użytkownikom dzwonić na konwencjonalne telefony, pobierając różne i niskie stawki w zależności od kraju docelowego, będąc w stanie dzwonić do prawie każdego telefonu na świecie.

Sukces Skype’a tkwi w świetna kompresja danych realizowane, praktycznie bez wpływu na jakość transmisji głosu, oraz poprzez nawiązanie połączenia z klastrem serwerów Skype (serwery redundantne) w celu rozpoczęcia sesji komunikacyjnej, podczas której zwracana jest lista kontaktów.

Po zainicjowaniu połączenia a bezpośrednie połączenie Z urządzeniem danej osoby Skype jest ulubionym rozwiązaniem wielu osób, ponieważ umożliwia wykonywanie prostych połączeń, nagrywanie rozmów lub rozmowy wideo.

Czy wiesz, że w Skypie są ukryte emotikony? Nie! Poniżej znajduje się lista wszystkich ukryte emotikony które znam i używam do czatowania z moimi przyjaciółmi.

Skype z usługami głosowymi, transmisji danych, faksu, automatycznej sekretarki, konferencji i połączeń wideo, które możesz zachować niski koszt i bezpłatna komunikacja, między użytkownikami Skype, telefonami komórkowymi, telefonami stacjonarnymi, faksem, wideokonferencjami i oczywiście tekstem, między użytkownikami w obu kierunkach komunikacyjnych.

Ponadto Skype umożliwia przekazywanie połączeń i wiadomości tekstowych, co oznacza, że ​​użytkownicy system z numerem telefonu Przypisany Skype może odbierać połączenia lub wiadomości bezpośrednio na swoim komputerze lub generować przekierowanie ich na telefon komórkowy lub sieć stacjonarną, w przypadku połączenia

Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo łatwa w użyciu aplikacja, ale w pewnym momencie może być konieczne naprawienie błędów Skype’a, ale nie martw się, jest to bardzo łatwe do zrobienia.

Jak korzystać z ukrytych emotikonów? To całkiem proste, po prostu musisz wpisz kod uśmiechu podczas rozmowy ze znajomymi, a następnie w nawiasach podaj tożsamość Emotikonu.

W ostatnich latach emotikony stały się częścią nasz cyfrowy język. Powszechnie zrozumiałe.

Prosta grafika często może skuteczniej przekazać jej znaczenie w szybki i łatwy sposób. zwięzły niż język.

Wiadomości błyskawiczne to klasyczny przykład sytuacji, w której emoji mówią głośniej niż słowa. Skype oferuje a wiele opcji wbudowanych emotikonów, ale czy wiesz, że są też pewne tajemnice?

Jakie są standardowe emotikony Skype’a?

Możesz uzyskać dostęp do standardowych opcji emotikon Skype, klikając ikonę buźki na dolna prawa część z okna czatu.

szalona zakochana krzycząca ze zdumienia

Daje to możliwość wstawiania szerokiej gamy emotikonów. Użyj szarych strzałek u dołu wyskakującego okienka, aby przewinąć dostępne kategorie.

Czy wiesz, że istnieją emotikony z Gwiezdnych Wojen?

W grudniu 2017 roku Skype ogłosił serię nowych emotikonów i emotikonów Skype w związku z filmem: Gwiezdne wojny – „Ostatni Jedi”.

Gwiezdne wojny to seria bardzo udane filmy stworzony przez George’a Lucasa. Trylogia różnych postaci z fikcyjnego wszechświata „dawno temu w odległej galaktyce”.

Jak zobaczyć ukryte emotikony Skype’a?

Oprócz emotikonów i emotikonów, które pojawiają się w standardowym menu, Skype oferuje kilka „ukryte emotikonySekrety, które mogą ożywić Twoje rozmowy, jeśli znasz prawidłowe skróty klawiaturowe.

Aby wygenerować następującą grafikę „tajniki”, wystarczy wpisać słowo wraz z nawiasami kwadratowymi, które pojawi się pod każdą ikoną

 1. Skype (Skype) (H.H)
 2. Mężczyzna (Człowiek)
 3. Kobieta (kobieta)
 4. Pijany (pijany)
 5. Palenie (palenie) (dym) (ci)
 6. Muszę uciekać (gottarun)
 7. Zatrzymać (zatrzymać)
 8. Toivo (toivo)
 9. Błąd (błąd)
 10. Impreza w basenie (impreza w basenie) )
 11. ślimak (ślimak)
 12. Powodzenia (dobre szczęście)
 13. Wyspa (Wyspa)
 14. Parasol (parasol)
 15. Tęcza (łuk irys)
 16. Możesz mówić? (możesz rozmawiać)
 17. Aparat fotograficzny (aparat fotograficzny)
 18. Samolot (samolot)
 19. Samochód (samochód)
 20. Komputer (komputer) (komputer)
 21. Gry (Gry)
 22. Trzymać się (trzymać się)
 23. Zmartwiony LFC (Zmartwiony LFC)
 24. Poufny (poufny)
 25. Co się dzieje? (co się dzieje)
 26. Malthe (malthe)
 27. Tauryń (tauri)
 28. Klaskanie LFC (LFCklaskanie)
 29. LFC śmiech (LFClaugh)
 30. Święty Mikołaj (Boże Narodzenie) (Boże Narodzenie)
 31. drzewko świąteczne (choinka) (drzewko świąteczne)
 32. Świąteczny duch (święty duch) (szalony)
 33. Uroczysta impreza (impreza) (imprezy)
 34. Chanuka (Chanuka)
 35. Taniec dzięki Turcji (Indyk) (taniec indyka) (Święto Dziękczynienia)
 36. Priidu (zilmer)
 37. LFC Facepalm (LFCfacepalm)
 38. Oliver (oliwka)
 39. Impreza LFC (Partia LFC)
 40. Spotkajmy się (pozwól)

dołącz do naszego kanału telegram