Saltar al contenido

Jak dodać, stworzyć lub dodać kogoś jako administratora strony lub grupy na Facebooku

31 de agosto de 2022

Na początku sieci społecznościowe były niczym więcej niż rozrywką dla użytkownikówale z czasem stały się zawodem, który wielu Community Managerów rozwija jako sposób na życie.

Zanim rozpoczniesz samouczek, bardzo ważne jest, aby mieć zainstalowaną aplikację Facebook na urządzeniu mobilnym, jeśli jeszcze go nie masz, po prostu przejdź do sklepu Google Play i wyszukaj go pod nazwą Facebook.

Jasne, nie ma potrzeby że jesteś menedżerem społeczności wystarczy, aby móc zarządzać swoimi sieciami społecznościowymi, ale powinieneś mieć podstawową wiedzę na ten temat, zwłaszcza jeśli chodzi o sieci używane do sprzedaży, takie jak Facebook.

W tym konkretnym przypadku chcieliśmy więc pokazać jeden z kroków krok po kroku więcej użytkowników pyta nas w ostatnim czasie ten, który dotyczy tego, jak dodać kolejnego użytkownika do administrowania stroną na Facebooku.

Dzieje się tak, że jeśli prowadzimy interesy z inną osobą lub jeśli zatrudniliśmy kogoś, kto będzie odpowiedzialny za zarządzanie naszymi sieciami, będziemy musieli zarejestruj się jako administrator przejąć stronę firmową.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby móc przeprowadzić samouczek, który Ci pokażemy, jest posiadanie komputera z połączeniem internetowymkonto na Facebooku, a w jego ramach strona na Facebooku, której jesteś administratorem.

Coś bardzo ważnego, o czym powinieneś wiedzieć i że ta rekomendacja z pewnością będzie dla Ciebie bardzo przydatna, to jak stworzyć stronę na Facebooku, ponieważ są one bardzo popularne i jest to coś, co tworzy wiele trendów ostatnio.

Dodaj administratora do strony na Facebooku

Jak powiedzieliśmy wcześniej, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest możliwość uczynienia kogoś administratorem strony na Facebooku, wcześniej będziesz musiał być administratoremw przeciwnym razie nie możesz dodać kolejnego administratora.

W ten sam sposób, jeśli chcesz, aby cały proces był dla Ciebie łatwiejszy, musisz wybierz nowego administratora strony sieci społecznościowej z listy znajomych na Facebooku, więc dodaj ją przed kontynuowaniem, jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej.

Jeśli chcesz zmodyfikować listę znajomych, możesz zrób to po prostupomoże Ci to wybrać, komu chcesz wyświetlać swoje treści.

Jeśli potwierdziłeś ten problem, powinieneś wykonaj poniższe kroki Aby dodać nowego administratora do strony na Facebooku:

 • Otwiera się Facebook na twoim komputerze tak samo jak zwykle
 • Następnie przejdź do menu Ustawienia, które znajdziesz u góry strony, pod wyszukiwarka
 • W tej sekcji zauważysz, że możesz zmień wszystkie parametry Twojej strony na Facebooku. Tym razem jednak szczególnie interesuje nas szukanie opcji Page Roles, która pojawia się w menu po lewej stronie
 • Kiedy tam wejdziesz, możesz zobacz użytkowników którzy obecnie zarządzają stroną na Facebooku. Znajdziesz tu nie tylko administratorów, ale także redaktorów, moderatorów, reklamodawców, analityków itp.
 • Aby dodać nowy administrator na swoją stronę, musisz przewinąć na dół strony i wpisać Dodaj kolejną osobę
 • Otworzy się nowe okno, w którym musisz napisz swoją nazwę użytkownika na Facebooku, żaden inny
 • kiedy weźmiesz pół imię napisane w przybliżeniu Facebook powinien sugerować tego użytkownika i musisz go wybrać
 • Wtedy twój profil na ekraniea obok objaśnienie uprawnień, jakie będzie miał, jeśli ustawisz go jako Administrator
 • Jeśli jesteś z tego zadowolony, musisz kliknąć Ratować, a potem skończysz z tą procedurą

Na koniec pamiętaj, że chociaż nie zawsze tak się dzieje, czasami Facebook pyta nas, gdy przechodzimy do przodu napiszmy nasze hasło sieci społecznościowej, próbując w ten sposób uniemożliwić komuś innemu przypisywanie uprawnień na naszej stronie.

Jak widać, to naprawdę proste. dodaj nowego administratora na swoją stronę na Facebooku, więc zawsze, gdy chcesz to zrobić, zalecamy, abyś zrobił to krok po kroku bez zwłoki.

Dodaj opcję osoby

Usuń administratora strony na Facebooku

Z drugiej strony, jeśli chcesz usunąć osobę, która pełni rolę administratora na twojej stronie na Facebooku, musisz powtórzyć niektóre z pierwszych kroków aż dojdziesz do sekcji Role strony. Następnie postępuj tak:

 • Wyszukaj użytkownika w szczególności
 • Zobaczysz, że obok jego imienia pojawia się Edytuj opcję. Kliknij na to
 • Następnie wśród wyświetlonych opcji kliknij Usuń
 • Napisz swoje hasło jeśli system Cię zapyta

Ponownie, usunięcie administratora jest tak proste, jak dodanie jednegowięc oto dwa z najlepszych samouczków na Facebooku.

Jeśli chcesz utwórz stronę na Facebooku Oprócz tego, który już miałeś, ale są one połączone, jest to dość łatwe, a najlepsze jest to, że pokierujesz się tak, abyś wiedział, jak połączyć dwie strony Facebooka tego samego użytkownika w jedną stronę.

Czy udało Ci się dodać innego użytkownika jako administratora strony na Facebooku za pomocą tego krok po kroku? Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je poprzez samouczek, możesz to zostawić w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy.

dołącz do naszego kanału telegram