Saltar al contenido

Jak dodać kontakt lub przyjaciela do grupy WhatsApp na iPhonie z lub bez bycia administratorem?

29 de enero de 2022

Jak to bywa, gdy pomyślimy o systemie operacyjnym Android, nie ma wątpliwości, że jedna z najpopularniejszych pod względem środowiskowym aplikacji iOS dla ludzi Apple to WhatsApp, dla wielu najpopularniejszy komunikator na świecie.

WhatsApp oferuje wolność wypowiedzi, w rzeczywistości jesteśmy mówić o platformie który całkowicie za darmo pozwala nam komunikować się z naszymi przyjaciółmi i bliskimi w sposób, który uważamy za stosowny. Dzięki niemu możemy rozmawiać przez sms-y, ale też przesyłać obrazy, audio lub wideo, a także nawiązywać połączenia głosowe lub wideo, aby każdy mógł komunikować się tak, jak mu się podoba.

Jednym z kluczy do działania tej aplikacji jest niewątpliwie możliwość tworzenia i uczestniczenia w grupach znajomych, dzięki czemu możemy komunikować się z kilkoma użytkownikami jednocześnie. Ciekawostką w sprawie jest to, że wielu nowych użytkowników, którzy nie wiedzą, jak sobie radzić Grupy WhatsAppp pytali nas, jakie kroki muszą wykonać, więc postaramy się zapewnić rozwiązanie w tym zakresie. Ty też możesz pozycjonować uczestników grupy, możesz także dodać ikonę lub opis do swojej grupy.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę w tego typu przypadku, jest to, że więcej osób lub użytkowników można bardzo łatwo dodać do wcześniej utworzonych grup, więc wystarczy wykonać kroki, które pokażemy poniżej. Więc jeśli chcesz dodać kontakt do grupy WhatsApp w systemie operacyjnym iOS, lub na iPhonie, wszystko, co musisz zrobić, to czytać dalej, ponieważ nauczymy Cię procedur, które są niezbędne w takich przypadkach.

Cóż, nie trzeba dodawać, że gdy chcesz dodać nowy kontakt do Grupa WhatsApp na iPhonie Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobrać aplikację na swoje urządzenie, a jeśli już ją pobrałeś, zaktualizuj ją do najnowszej wersji z App Store. Jeśli później będziesz chciał zmienić swoje imię, możesz to zrobić bardzo łatwo. Po wykonaniu tego początkowego kroku, następnym krokiem jest bezpośrednie wejście do aplikacji, a następnie przejście do sekcji Czaty, w której znajdują się wszystkie otwarte wiadomości, zarówno indywidualnie, jak i grupowo.

W tym momencie musisz przewiń ekran urządzenia aż dotrzesz do czatu grupowego, w którym jesteś zainteresowany dodaniem nowego kontaktu i musisz go kliknąć, aby wejść dokładnie tak, jak zawsze. Na górze czatu grupowego, o którym mówimy, zobaczysz kilka opcji, wśród których szczególnie interesuje nas jedna o nazwie Info, którą musisz wprowadzić.

W tym momencie otworzy się nowy ekran, który pokazuje różne informacje, takie jak temat, który został określony dla czatu grupowego, pliki, które zostały w nim udostępnione, powiadomienia, liczba uczestników i kim są, inne. Ważne jest to, że pod wszystkimi tymi informacjami zobaczysz pole z napisem Dodaj uczestnika…, w którym musisz kliknąć, aby dodać nową osobę do danej grupy.

Następnie na ekranie swojego iPhone’a będziesz mógł zobaczyć listę wszystkich kontaktów, które zaplanowałeś na swoim urządzeniu, które mają zainstalowano WhatsApp, więc powinna tam być osoba, którą chcesz dodać do grupy.

Gdy go znajdziesz, musisz go kliknąć, a automatycznie dołączy do grupy, aby mógł uczestniczyć w rozmowy jak każdy z innych użytkowników, którzy są jego częścią.

dodaj przyjaciela grupy WhatsApp

Tutaj należy wziąć pod uwagę pewne kwestie, na przykład jeśli chcesz dodać kilka kontaktów zamiast jednego do grupy, możesz to zrobić bez problemów, ponieważ musisz wybrać tylko te, które Ci się podobają poprzedni krok. Przydatność grup jest oczywista dla wszystkich użytkowników, którzy mają zainstalowaną aplikację WhatsApp

Z drugiej strony wiadomo, że WhatsApp pracuje nad funkcją, która nie pozwala na automatyczne dodawanie użytkowników do grup, więc w pewnym momencie mogą po prostu otrzymać informację o dodaniu siebie, co będzie według własnego uznania.

I na koniec, jakkolwiek głupio to brzmi, pamiętaj, że gdy chcesz dodać kontakt z WhatsApp, albo do grupy, albo do agendy aplikacji, konieczne jest, aby ta osoba miała ją zainstalowaną na swoim urządzeniu, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie tego zrobić.

dołącz do naszego kanału telegram