Skip to content

Jak dodać i zmodyfikować metodę płatności na Facebooku – Prosty przewodnik

4 de grudzień de 2021

Facebook jest najbardziej dominującą siecią społecznościową. Wielu użytkowników było w stanie w pełni wykorzystać platformę, ponieważ używają jej nie tylko do poznawania ludzi, ale także do poznaj i wypromuj swój biznes. W tym sensie Facebook umożliwia zarządzanie stronami powiązanymi z kontem na Facebooku.

Ale w tym celu musisz stworzyć reklamy, ponieważ są one bardzo ważne. W tym artykule dowiedz się jak dodaj, zmodyfikuj metodę płatności na Facebooku. Dowiedz się również o metodach płatności dostępnych w sieci społecznościowej oraz o tym, jak usunąć metodę płatności. Dlatego ważne jest, aby czytać artykuł do końca.

Co muszę wiedzieć przed dodaniem metody płatności?

Na Facebooku musisz zapłacić określoną przez platformę kwotę za reklamy lub kampanie reklamowe. Tworząc reklamę na Facebooku, musisz dodać metodę płatności. Wybrana metoda określi ustawienia płatności. Czy będą to płatności automatyczne czy ręczne. W każdym przypadku ważne jest, abyś wiedział, jak dobrze wykorzystać reklamy na Facebooku, aby dobrze zarządzać swoimi pieniędzmi.

Jakie metody płatności akceptuje Facebook?

Dostępne na Facebooku metody płatności za reklamy różnią się w zależności od kraju i waluty przypiętej do konta. Niektóre metody akceptowane przez Facebook to: Karty kredytowe i debetowe, głównie od marek Konta American Express, Mastercard, Visa i Discover, Paypal i płatności ręczne w zależności od kraju. Możesz również poznać metody płatności w sklepie na Facebooku

Czy muszę zweryfikować metodę płatności przed jej dodaniem?

Bardzo ważne jest, aby zweryfikować metodę płatności przed jej dodaniem, aby wiedzieć, jaką metodę wybierasz i czy spełnia ona Twoje potrzeby. Na przykład w automatycznych metodach płatności dadzą ci rabat w wysokości automatycznie z karty kredytowej lub debetowej, w dniu wystawienia rachunku; W instrukcjach dodajesz pieniądze, a oni cię od nich odliczą. Dzięki tej metodzie nie ma ograniczonej kwoty do zapłaty.

Czy mogę dodać inną metodę płatności, jeśli już ją mam?

Jeśli nie skonfigurowałeś na swoim koncie reklamowym płatności automatycznych lub ręcznych, możesz dodać inną metodę płatności. Ale jeśli przeciwnie, skonfigurowałeś swoje konto za pomocą dowolnej metody płatności na platformie Facebook, nie będziesz w stanie zmienić lub dodaj inne ustawienia płatności.

Jak dodać metody płatności na Facebooku?

Dodawanie metod płatności na Facebooku jest bardzo proste. Ale konieczne jest poznanie aktualizacji platformy, które są stale wprowadzane, aby poznać wbudowane metody płatności i jak możesz przejść do rachunek za baner reklamowy.

dodaj metodę płatności na facebooku

Skontaktuj się z dostawcą, którego potrzebujesz, aby dokonać płatności

Dobrym rozwiązaniem jest skontaktowanie się bezpośrednio z usługodawcą, aby dokonać płatności i tym samym zagwarantować, że dotrze do miejsca przeznaczenia. Możesz również skontaktować się z dostawcą, gdy pojawi się problem z dokonaną płatnością, że osiągnąłeś limit karty kredytowej lub gdy informacje o karcie lub nadmierne rozliczenia są wyświetlane niepoprawnie.

W ramach konta reklamowego na Facebooku

Wchodzisz na swoją stronę na Facebooku iw menu po lewej stronie klikasz w Narzędzia do publikowania. Otworzy się okno Studio twórców i tam muszą przewinąć w dół i kliknąć Menedżer reklam. Następnie klikasz Narzędzia biznesowe i rozliczenia. Tam kliknij ustawienia płatności i dodaj pieniądze. Wybierasz metodę płatności, jeśli jest to karta kredytowa, musisz podać wszystkie informacje na jej temat. Z drugiej strony możesz dodać administratora do swojego konta reklamowego.

Możesz także wybrać inną metodę, taką jak Gotówka, a tym samym zapłać gotówką bez użycia karty kredytowej na Facebooku. Kliknij Sprawdź płatność, a po sprawdzeniu, czy wszystko jest w porządku, kliknij Dokonaj płatności. Wystawią Ci fakturę. Z numerem widniejącym na paragonie idziesz do kasy i dokonujesz płatności. Powrót do strony rozliczeń pokaże naliczoną kwotę.

Jak usunąć metodę płatności?

Usunięcie metody płatności jest bardzo łatwe. Najpierw przechodzisz do Ustawień Płatności, Kliknij Karta kredytowa lub debetowa i kliknij Usuń. Ale zanim to zrobisz, jeśli Twoja karta kredytowa jest metodą płatności za reklamy na Facebooku, musisz dodać nową metodę w sekcji menedżera reklam, aby móc usunąć poprzednią.

osoba oglądająca facebook

Możesz także dezaktywować lub zamknąć swoją stronę reklamową na Facebooku, aby sparaliżować obieg reklam, a tym samym wyeliminować karty powiązane z Twoim kontem. Teraz wiesz, jak usunąć metodę płatności na Facebooku.

dołącz do naszego kanału telegram