Skip to content

Jak bezpłatnie założyć konto w Mediafire – logowanie do Mediafire (przykład)

28 de luty de 2021

Przechowywanie w chmurze pozwala nam zapisywać niezliczone pliki bez martwienia się o typowe problemy, które mogą wystąpić na dysku twardym lub dysku USB. Dlatego ważne jest, abyś wiedział jak założyć darmowe konto MediaFire i że wiesz jak wejść do MediaFire.

Nie możemy zaprzeczyć wspaniałej społeczności, którą zapewniają nam usługi przechowywania w chmurze. Zarówno ze względów bezpieczeństwa, jak i do udostępniania ich lub przenoszenia niektórych plików z jednego miejsca do drugiego.

Krok po kroku konieczność podróżowania z przenośnym dyskiem twardym lub dyskiem USB staje się przeszłością. Dzięki usługom takim jak Mediafire i tym podobnym, z dostępem do Internetu możesz cieszyć się wszystkimi plikami dokumentacja osobiście lub w pracy, gdziekolwiek jesteś.

W ten sposób możesz uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca, a także udostępnianie ich jest znacznie łatwiejsze, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to przesłać je na swoje konto. MediaFire i udostępnij link komukolwiek za pośrednictwem dowolnej aplikacji lub usługi.

MediaFire ma darmowy plan który pozwala na przechowywanie do 10 GB różnych plików. Masz więc dużo miejsca, aby przesłać to, co chcesz, i udostępnić to każdemu. Zobaczymy krok po kroku, jak założyć konto i jak się zalogować.

Jak założyć darmowe konto MediaFire

 • Pierwszą rzeczą, którą zamierzamy zrobić, jest wejście na oficjalną stronę MediaFire, aby rozpocząć bezpłatny proces rejestracji.
 • Teraz musimy kliknąć przycisk „Zapisz się”Znajduje się w prawym górnym rogu. Możesz też kliknąć niebieski przycisk z napisem „Zaczynaj”.
 • Plan, który wybierzemy, jest darmowy, który byłby „PODSTAWOWY„Dzięki temu mamy do 10 GB miejsca na dane.
 • Klikamy na przycisk „Zaczynaj„I będziemy kontynuować rejestrację. Informacje do uzupełnienia są dość podstawowe: imię, nazwisko, adres e-mail i hasło.
 • Po zakończeniu musisz kliknąć „Zgadzam się z Warunkami korzystania z usługi” i dokończyć recaptcha. Aby zakończyć, po prostu kliknij przycisk „Utwórz konto i kontynuuj”.
 • Następnie musisz podać swój adres e-mail, aby potwierdzić swoje konto. Wystarczy kliknąć link o treści „Klikając te linki” i gotowy.

mediafire niebieskie tło

Znajomość bezpłatnego konta MediaFire

Po utworzeniu konta musimy zaloguj się do MediaFire. W tym celu wracamy do serwisu i klikamy na przycisk „Zaloguj sie”Które można znaleźć w prawym górnym rogu.

Otworzy się małe okno dialogowe i musisz wprowadzić adres e-mail i hasło, które wprowadziłeś w poprzednim kroku podczas rejestracji po lewej stronie.

Po zalogowaniu jesteś w panelu sterowania MediaFire. Masz szeroki wybór opcji, więc zobaczmy, do czego służą najważniejsze:

 • Prześlij pliki: to przesłać pliki, kliknij tę opcję, wybierz plik do przesłania i gotowe.
 • Utwórz foldery: służy do tworzenia folderów, idealnego do przechowywania wszystkich plików w porządku.
 • Utwórz plik tekstowy– To dobry wybór do tworzenia zwykłego dokumentu tekstowego, takiego jak notatnik.
 • Lista: w ten sposób możesz uporządkować wszystkie swoje pliki.
 • Thumbanail: aby mieć podgląd wszystkich folderów, byłby to obraz miniatury.

Możesz udostępniać pliki, które chcesz, gdziekolwiek chcesz: e-mail, sieci społecznościowe, WhatsApp, strony internetowe itp. Oczywiście przesyłane pliki muszą należeć do Ciebie lub nie mogą być objęte prawami autorskimi. Jeśli Twoje konto nie zostanie usunięte od razu, jest to coś ważnego, na co musisz zwrócić uwagę utwórz konto MediaFire.

dołącz do naszego kanału telegram