Skip to content

Jak bezpłatnie pobrać, zainstalować i używać WhatsApp na tablecie bez chipa lub karty SIM

7 de grudzień de 2021

Jest wielu użytkowników, którzy chcą korzystać z WhatsApp na swoim tablecie. Jest to obecnie najczęściej używana aplikacja na świecie w komunikatorach, możesz wysyłać audio, wykonywać połączenia głosowe itp. Bez wątpienia najbardziej znany w tym czasie. Chociaż wielu zadaje sobie bardzo dobre pytanie: Jak pobrać, zainstalować i używaj WhatsApp na tablecie bez chiP?

WhatsApp obecnie ma ponad 5000 milionów pobrań i aktywnych użytkowników na świecie, jest to bez wątpienia najpopularniejsza aplikacja z najlepszymi funkcjami. Teraz, wspierani przez słynną sieć społecznościową Facebook, wiemy, że przyniosą wspaniałe innowacje.

Ale wiele razy jesteśmy w domu z naszym ukochanym tabletem i chcemy go używać z WhatsApp i zdajemy sobie sprawę, że nie możemy, ponieważ Nie pojawia się nawet w sklepie do pobrania.

Jedna z rzeczy, które możemy docenić WhatsApp Jest to platforma internetowa, za pomocą której możesz wykonywać prawie wszystkie funkcje, które masz w wersji mobilnej.To jest „WhatsApp Web”, musisz bez wątpienia go wypróbować, jest to przydatne i świetne rozszerzenie Twojego telefonu komórkowego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o WhatsApp Web i jego cechach, które niewątpliwie sprawią, że będziesz chciał skorzystać z tego zwolnienia, powinieneś je znaleźć w naszych tematach, które z pewnością Ci pomogą używaj go bez żadnych trudności.

Pobierz, zainstaluj WhatsApp na tablecie bez chipa

Prawda jest taka mieć WhatsApp na tablecie Istnieje wiele różnych sposobów, aby zrobić to łatwo i szybko, chociaż niektóre są dłuższe niż inne.

Bez wątpienia wszystko ten proces jest bardzo prosty i praktyczny Aby dowiedzieć się, jak pobierać, instalować i używać WhatsApp na tablecie bez chipa, jest to coś, co bardzo Ci pomoże przy różnych okazjach. teraz idziemy z tym.

Podstawowa metoda korzystania z WhatsApp

Pierwszy jest najprostszy ze wszystkich, chociaż nie ma dedykowanego numeru dla tego WhatsApp. Chodzi o otwarcie WhatsApp Web z tabletu, otwarcie Chrome i umieszczenie opcji w prawym górnym rogu „Wyświetl jak na pulpicie”, a teraz zeskanuj kod tak, jakbyś robił to z komputera.

Jak widzisz te procedury instalacji WhatsApp Na naszym tablecie jest to najprostszy z tych, które zobaczymy dzisiaj, ponieważ nie wymaga tak wielu kroków ani strategii, aby to osiągnąć, ale zostawimy Ci następny, jeśli to nie zadziała.

Jeśli chcesz poprzednie wersje i poznaj jego najistotniejsze cechy, możesz to zrobić łatwo i po prostu znając wersję 2020

Alternatywna metoda korzystania z WhatsApp na tablecie bez chipa

Inną metodą jest ewidentnie mieć numer WhatsApp. Musisz mieć chip, na którym nie masz zainstalowanego WhatsApp, włożyć go do telefonu komórkowego, a następnie przejść do tabletu.

Pierwszą rzeczą, którą zrobimy jest pobranie aplikacji na nasz Tablet bezpośrednio z oficjalnej strony WhatsApp. Zamierzamy kliknąć miejsce, w którym jest napisane Pobierz teraz i pobierz plik APK WhatsApp.

Gdy będziemy gotowi, będziemy musieli znajdź pobrany plik APKPamiętaj jednak, że musisz mieć nieznane pochodzenie w Ustawienia> Bezpieczeństwo, aby móc zainstalować wspomniany pakiet APK. Teraz, jeśli zamierzamy uruchomić ten plik APK i zainstalować tę aplikację.

Co teraz zrobimy będzie wprowadzenie numeru karty SIM że wcześniej nałożyliśmy na telefon komórkowy i wybraliśmy kod, aby dotrzeć, używamy kodu telefonu komórkowego na tablecie i to wszystko.

Następnie weź telefon komórkowy, Włóż zwykłą kartę SIM, a na tych urządzeniach będziesz miał dwa WhatsApp, zupełnie inne i bez konieczności żonglowania jakimikolwiek, możesz zachować na przykład jedną do pracy, a drugą do rzeczy osobistych bez konieczności kupowania nowego telefonu wyłącznie do to lub coś podobnego.

Co więcej jak zobaczysz to wcale nie jest skomplikowane i w ciągu kilku sekund uruchomisz WhatsApp.

pisanie na tablecie za pomocą WhatsApp

Obecnie istnieją wersje aplikacji Podobnie jak WhatsApp, które są znane jako aplikacje „MOD” lub „Nieoficjalne”, najbardziej charakterystycznym z nich jest słynny WhatsApp Plus, z którego zalecamy, aby dowiedzieć się więcej o jego cechach i kim jest jego twórca.