Skip to content

Jak bezpieczne jest używanie DIDI w podróży?

31 de styczeń de 2021

Witamy! Jeśli jesteś jednym z tych częstych użytkowników prywatnych taksówek, ale chcesz spróbować nowych rzeczy, to trafiłeś we właściwy post. W tym nowym poście poświęciliśmy czas na szczegółowe wyjaśnienie nowych środków bezpieczeństwa wdrożonych przez DIDI. W ten sposób możesz się dowiedzieć jak bezpieczne jest używanie DIDI w podróży Idź po to!

Środki bezpieczeństwa wdrożone przez DiDi

Tutaj porozmawiamy trochę o środkach, które podjęła ta słynna firma gwarantują bezpieczeństwo wszystkich użytkowników. To niewątpliwie najważniejsza rzecz w prywatnej firmie transportowej, ponieważ pasażerowie są priorytetem. Środki i wymagania, które DiDi stawia ludziom, którzy chcą być częścią tego zespołu, są bardzo rygorystyczne. Ważne jest również, aby to podkreślić te pomiary są udoskonalone dzięki wdrożeniu sztucznej inteligencji.

Rozpoznawanie twarzy

Gwarantować bezpieczeństwo użytkownika, DIDI dostrzegł potrzebę wzmocnienia funkcji rozpoznawania twarzy przez kierowców. W ten sposób użytkownicy będą mogli sprawdzić, czy kierowcą pojazdu jest ten sam, który pomyślnie przeszedł testy i wymagania w momencie zarejestrować się w firmie. Ponadto należy zauważyć, że istnieją pewne wymagania dotyczące rejestracji samochodu lub samochodu do pracy.

Kierowcy będą musieli zweryfikować Twoją tożsamość codziennie iw przypadku, gdy dane się nie zgadzają lub kierowca po prostu odmówi wykonania tego kroku, Twoje konto DIDI zostanie natychmiastowo czasowo zablokowane. Aby odblokować wspomniane konto, kierowca będzie musiał udać się do placówki DIDI, aby złożyć odwołanie w celu przeprowadzenia ręcznego procesu odwoławczego z zespołem bezpieczeństwa tej firmy.

W takim przypadku system ma do swojej dyspozycji plik duża liczba algorytmów przeanalizować rysy twarzy osoby i zestawić ją z informacjami, które zostały wcześniej zarejestrowane w systemie. Co sprawia, że ​​korzystanie z DiDi w podróży jest bezpieczne.

Nagrania audio i wideo podczas wycieczki

Z drugiej strony DIDI od jakiegoś czasu zdecydowało się na wdrożenie opcji umożliwiającej nagrywanie zarówno dźwięku, jak i obrazu podczas wyjazdów. Oznacza to, że każdy pojazd we flocie prywatne taksówki tej azjatyckiej firmy ma aparaty. W ten sposób łatwiej będzie wykryć, czy między kierowcą a pasażerem wystąpił jakiś rodzaj agresji słownej i fizycznej.

Jednak ten materiał jest usuwany z serwerów DIDI po siedmiu dniach, jeśli nie ma reklamacji. W tym przypadku, the kierowca nie będzie miał dostępu do tych informacji. Tylko pasażer może uzyskać dostęp do tych informacji, aby złożyć skargę w związku z incydentem podczas podróży z dyżurującym kierowcą.

Zestaw ratunkowy

DIDI oferuje nam tak zwany „zestaw ratunkowy”, który jest idealny dla tych użytkowników, którzy podczas podróży znajdują się w niebezpiecznych sytuacjach. Przede wszystkim będziesz mieć możliwość udostępniać swoją lokalizację w czasie rzeczywistym z zaufanymi kontaktami. Ponadto osoby te otrzymają wszelkie informacje dotyczące kierowcy. Jest to przydatne w przypadku wiedzieć, czy pojazd zbacza z kursu nagle lub jeśli ustaje na długi czas.

Użytkownicy będą również mogli nacisnąć przycisk alarmowy, który jest połączony bezpośrednio z 911, aby mogli rozmawiać bezpośrednio z władzami. Za pomocą tego przycisku możesz nawet powiadomić wszystkie zaufane kontakty, że masz kłopoty. Z drugiej strony użytkownicy DIDI mają możliwość zadzwoń pod numer bezpieczeństwa aby skontaktować się z centrum bezpieczeństwa aplikacji. Dodatkowo masz możliwość zgłoszenia kierowcy w przypadku niewłaściwego zachowania.środki bezpieczeństwa ubera

Zapraszam do korzystania z usług DiDi

Zgodnie ze wszystkimi środkami, o których szczegółowo wspomnieliśmy powyżej, możemy stwierdzić, że używanie didi jest bezpieczne, ponieważ to poważna i odpowiedzialna firma. Chociaż jest stosunkowo nowy na rynku, obawiali się wdrożenia rygorystycznych środków chronić pasażera.

W rzeczywistości jest to obecnie jedna z prywatnych firm transportowych, która stosuje środki bezpieczeństwa w celu zmniejszenia ryzyka incydentów między pasażerami a kierowcami. Okazało się również, że po wprowadzeniu tych środków skargi użytkowników znacznie się zmniejszyły. Dlatego zalecamy zachęcanie siebie i wypróbuj tę nową aplikację to wiele razy wyciągnie cię z kłopotów.

dołącz do naszego kanału telegram