Skip to content

Jak aktywować, zarejestrować lub zasubskrybować bezpłatną aplikację Claro Music

10 de marzec de 2021

W Internecie możemy znaleźć tysiące witryn do pobierania i słuchania muzyki, niektóre bardziej przydatne niż inne, a mamy je pod ręką, naciskając, klikając lub stukając palcem w telefon. Claro Music To jedno z tych miejsc, które najlepiej służą nam muzycznej rozrywce.

Jeśli jesteś fanem muzyki i kontynuujesz niezaspokojone poszukiwania, aby uzyskać najlepszą aplikację lub platforma, która zaspokoi Twoje muzyczne potrzeby i gustaZalecamy dalsze czytanie tego artykułu, w którym dowiesz się, czym jest Claro, jak się zarejestrować i co może Ci zaoferować.

Co to jest Claro Música i do czego służy?

Miliony fanów muzyki na całym świecie nieustannie poszukują platformy, która to zapewni pragnij i pożądaj swoich muzycznych upodobań, niezależnie od płci i próbując zobaczyć, która aplikacja najbardziej im odpowiada.

Claro Music to internetowa platforma muzyczna, z bardzo dobrymi narzędziami i nieskończoną różnorodnością piosenek, których możesz słuchać po wykupieniu subskrypcji lub rejestracji na tej platformie.

Być może nie jest to jedna z najlepszych darmowych aplikacji muzycznych na telefony komórkowe Android lub iOSPonieważ rywalizacja ze Spotify jest naprawdę duża, a dogonienie tej platformy nie jest takie łatwe.

Jednak Claro Música może nam się bardzo przydać, a ma ich sporo korzyści dla użytkownika, utrzymując poziom, który pozycjonuje go w nowej aplikacji wysokiej jakości i daje nam to, co chcemy usłyszeć.

Jakie są plany dotyczące aplikacji Claro Music?

Podobnie jak inna elitarna platforma muzyczna, o której mowa powyżej, Spotify, Claro Music ma wersję premium, która jest płatna i kolejna darmowa wersja. Koszty Claro Música będą w rzeczywistości zależeć od wybranego planu i liczby utworów, które chcesz pobrać w określonym czasie.

Należy zauważyć, że Claro Música jest rozpowszechniany na całym kontynencie Ameryki Łacińskiej z pewnymi wyjątkami w krajach. Są 16 krajów w którym możesz znaleźć i pobrać tę platformę, a tym samym móc z niej korzystać bezpłatnie, za opłatą lub według własnego uznania.

W przypadku Meksyku, jednego z krajów, w których Claro Música jest najbardziej znana, abonamenty mogą być opłacane co tydzień lub co miesiąc. Plik nieograniczony plan, z którym można słuchać milionów piosenek, kosztuje 30 meksykańskich peso tygodniowo; a jeśli chcesz płacić miesięcznie, musisz zrezygnować z tego abonamentu za jedyne 99 pesos.

Drugi plan to rodzina, i jest trochę droższy niż poprzedni, ale możliwe jest opłacenie konta między 5 osobami, z którymi będziesz mógł współdzielić swoje konto po aktywacji i opłaceniu.

Jak aktywować, zarejestrować lub subskrybować plan aplikacji Claro Música?

Jeśli zdecydujesz się zanurzyć w tej platformie, której nie pożałujesz, aktywacja, plik zarejestruj się lub zaprenumeruj Plan aplikacji Claro Música jest prostym procesem i zajmie tylko kilka minut, jeśli wykonasz kroki, które podamy poniżej.

Musimy pamiętać, że Claro Música, choć może się wydawać, nie jest odtwarzaczem muzyki na Androida ani nie udaje, więc rejestracja jest konieczna i konieczna połączenie internetowe za to, oprócz oczywiście pobierania.

oczywiście kobieta słuchająca darmowej muzyki

Podczas rejestracji i aktywacji pamiętaj, że a Wyczyść numerprzynajmniej w wersji darmowej. Najpierw poszukaj aplikacji Claro Música w App Store lub Play Store.

Po pobraniu w aplikacji rozpoczynasz rejestrację z rozszerzeniem kraj, w którym się znajdujesz. Następnie musisz podać adres e-mail i ustawić hasło; Następnie potwierdzasz swój adres e-mail i jeśli chcesz, możesz aktywować konto z płatnym planem, ustalając preferowaną metodę płatności oraz plan, który chcesz i możesz zapłacić.

Jeśli nie posiadasz tych zasobów, a w Twoim kraju nie ma możliwości posiadania platformy muzycznej tego poziomu, zalecamy korzystanie z Telegrama jako odtwarzacza muzyki, gdzie nie tylko znajdziesz piosenka, którą chcesz, ale możesz też je wszystkie pobrać.