Skip to content

Jak aktywować, dezaktywować lub usunąć napisy w Google Fiber

17 de Maj de 2021

Jeśli niedawno kupiłeś zespół Google Fiber i masz wątpliwości co do jego funkcji lub jesteś małym nowicjuszem i nie wiesz, jak z niego korzystać. Prawdopodobnie zastanawiałeś się, jak mogę włączyć, wyłączyć lub wyłączyć napisy? Jest to naprawdę łatwe i zajmie tylko kilka minut.

Usługi przesyłania strumieniowego Z biegiem czasu stali się bardzo sławni, dlatego stał się wielkim biznesem milionerów. Z tego powodu nie można pominąć firm takich jak Google. To jest powód uruchomienia Google Fiber, platformy, która potrzebuje szybkiego internetu. Często zdarza się, że jest instalowany w domach wyposażonych w światłowody.

Jak mogę wyłączyć i włączyć napisy?

Aby sprawdzić aktualny status napisów, będziemy musieli zrobić za pomocą pilota Google Fiber, która bezpośrednio steruje urządzeniem, jeśli spojrzymy, jest specjalny przycisk do informacji o tym, co widzimy.

Może to być przydatne między innymi do przenoszenia niektórych ustawień podczas przeglądania naszych treści. Tutaj interesuje nas tylko sekcja napisów, jeśli spojrzymy, będziemy musieli tylko przesunąć kursor tam, gdzie się pojawi i możemy je zarówno aktywować, jak i dezaktywować.

Odbywa się to za pomocą klawiszami strzałek lub klikając środkowy przycisk myszy i zaznaczenie odpowiednio włącz lub wyłącz. W ten sposób możesz kontrolować, które seriale chcesz oglądać z napisami, a które nie.

Długotrwałe użytkowanie tych urządzeń powoduje u wielu osób zmęczenie wzroku, dlatego przy ich stosowaniu konieczne jest podjęcie określonych środków ostrożności. Coś bardzo podobnego do tego, gdy mówimy o komputerze lub smartfonie.

Co to jest Google Fider?

Google Fiber to urządzenie zaprojektowane przez Google, zdolne do łączenia się z Internetem w celu zapewnienia wiernej obsługi treści multimedialnych. Dzięki niemu możesz uzyskać dostęp do wszelkiego rodzaju seriali lub filmów. Oprócz posiadania jednego z najlepszych odbiorników sygnału internetowego, co czyni go jednym z najwydajniejszych na rynku.

Aby ten projekt był możliwy trzeba było zainwestować tysiące dolarów w światłowodzie symetrycznym wariant konwencjonalnego światłowodu. Ponieważ stara się stworzyć sieć w całych Stanach Zjednoczonych, aby każdy mógł uzyskać dostęp do tej technologii.

Chociaż jest to stosunkowo nowy produkt, ponieważ został uruchomiony po raz pierwszy w 2014 roku. Został on szeroko zaakceptowany przez użytkowników, którzy w ciągu zaledwie jednego roku przekroczyli sto trzydzieści tysięcy widzów.

Nawet jeśli nie jest to coś absolutnie koniecznegoPowinieneś wiedzieć, że dla optymalnego funkcjonowania urządzenia nie powinny one wykorzystywać ani nasycać sieci. Więc tutaj te same opcje są ważne podczas optymalizacji sieci WIFI.

Co możesz mi zaoferować w odniesieniu do innych usług przesyłania strumieniowego?

Google Fiber oferuje usługę znacznie bardziej kompletny niż inne systemy. Będziesz więc mieć połączenie kilku czynników, które sprawią, że Twoje doświadczenie będzie jednym z najlepszych.

Usługa jest podzielona na plany, z jednej strony jeśli wybierzesz tylko plan internetowy, będziesz miał możliwość korzystania z prędkości bliskiej 100mb na sekundę rzeczywiste. Usługa jest więc bardzo, bardzo szybka, poza tym będziesz mieć dołączony telewizor i możesz cieszyć się wszystkim, co to reprezentuje.

wyłącz lub usuń napisy z włókna Google

Również Masz możliwość wyboru planu obejmującego tylko telewizjęktóry, jak sama nazwa wskazuje, będzie dostarczał sygnał tylko dla telewizji. Dzięki temu planowi nie będziesz mieć dostępu do Internetu, tak jak w poprzednim.

Usługa TV posiada wariant przeznaczony do nagrywania seriali lub treści. Będzie to obejmować miejsce na przechowywanie blisko dwóch tysięcy megabajtów. Dodatkowo będziesz mieć możliwość przesłania połowy tego przechowywanie w usłudze Dysk Google.

W końcu będziesz miał najdroższy plan, ale też warto. Jest to sprzęt sprzętowy, do którego dołączona jest seria urządzeń umożliwiających korzystanie z nich w ramach tej usługi. Należą do nich tablet, odbiornik telewizyjny, może być również dołączony Chromebook a nawet narzędzie do surfowania po Internecie, powinieneś wiedzieć, że niektóre urządzenia są opcjonalne.