Skip to content

Ilu graczy ma World of Warcraft i ilu gra w każdy z istniejących WoW?

6 de kwiecień de 2021

Gry RPG online dla wielu graczy są jednymi z najlepszych najpopularniejszy w ostatnich latach, a seria World of Warcraft jest ekspertem w tym gatunku gier wideo.

Cóż, WoW ma szorstki wszechświat tamto został rozbudowany i zróżnicowany z każdą nową odsłoną sagi. Dlatego seria gier wideo ma dużą liczbę subskrybentów, która jest odnawiana z roku na rok, a więc jest tak duża, jak sam wszechświat w grze.

Dlatego pokażemy ci ilu graczy ma World of Warcraft, Najpopularniejsza seria Blizzard Entertainment. Abyś wiedział, ile osób gra w każdy z istniejących WoW.

Ilu graczy ma World of Warcraft?

World of Warcraft to jedna z największych gier online dla wielu graczy na świecie, do tego stopnia, że ​​liczba jej subskrybentów przewyższa inne popularne gry RPG jak League of Legends, Dota czy ARK: Survival Evolved.

Cóż, WoW ma wiele rozszerzeń, które przyciągnęły uwagę użytkowników gry, więc z każdą nową odsłoną WoW odnawia nie tylko historię, którą przedstawia w swoim fantastycznym wszechświecie, ale także liczba użytkowników grających w World of Warcraft.

Mając to na uwadze, największa liczba subskrybentów World of Warcraft wyniosła ponad 12 milionów aktywnych graczy. Co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że World of Warcraft ma niezliczone misje, lochy i niekończące się inne czynności, w których gracze nigdy się nie nudzą.

Jednak to, czego wymaga World of Warcraft, to czas od jego użytkowników. Tak więc w przeciwieństwie do zawartości oferowanej przez tę niesamowitą grę RPG, obecnie uważa się, że jest ona dostępna 6 milionów aktywnych graczy na Twojej platformie.

Ilu graczy gra w każdy z istniejących WoW?

World of Warcraft ma wszechświat tak duży, jak zabawny, jak wydała saga o grach wideo do 4 różnych gier do dnia. Nie licząc rozszerzeń, które ci, którzy byli twórcami WoW, opracowali dla niektórych z tych dostaw.

W ten sposób, pomimo tego, że została wydana w 1994 roku pod tytułem „Warcraft: Orcs and Humans”, ta seria gier wideo pozostaje w mocy do dziś. Cóż, Blizzard twierdził, że tak ponad 32 miliony użytkowników aktywny w ostatnim kwartale 2020 roku.

Chociaż nie wszyscy z tych graczy pochodzą z sagi World of Warcraft, zdecydowana większość z nich należy do tej serii. Otóż ​​to w 2019 roku Blizzard wydał swoją nową grę „World of Warcraft Classic”, poza tym, że pod koniec 2020 roku ukazał się długo oczekiwany dodatek do World of Warcraft „Shadowlands”.

Dlatego przyciągnęło to uwagę wielu nowych użytkowników i wielu innych, którzy opuścili franczyzę, aby odnowić subskrypcję w WoW. W międzyczasie ekspansja Shadowlands została sprzedana ponad 3,7 mln kopii pierwszego dnia, co przekłada się na aktywnego gracza.

Dlaczego World of Warcraft przyciąga uwagę dużej liczby graczy?

World of Warcraft to seria gier, która pozostaje w mocy przez lata i jest grą fabularną online dla wielu graczy w czasie rzeczywistym jest w ciągłej aktualizacji.

wojownicy stają w obliczu egzanimy króla w World of Warcraft

Wielu uważa, że ​​tajemnicą uzależnienia graczy od WoW jest to, że platforma nie tylko od czasu do czasu wydaje aktualizacje i rozszerzenia. Ale każdego dnia masz taką możliwość wykonuj nowe misjena platformie, nazywane „codziennymi misjami”.

Z drugiej strony World of Warcraft nie tylko stawia na przyciągnięcie uwagi nowych widzów, ale także na odnowić zainteresowanie starych abonentów. Po 15 latach Blizzard wydał grę „World of Warcraft Classic”, która w zasadzie opowiada wydarzenia z pierwszej części WoW, ale z lepszą grafiką i aktualizacjami.

W ten sposób tym, którzy znają rozległy wszechświat, w którym oferuje World of Warcraft, trudno jest nie pozostać uzależniony od różnorodności historii, postacie, misje, klasy, zawody, a nawet zwierzaki, które ta gra ma do zaoferowania.

dołącz do naszego kanału telegram