Skip to content

Ile kosztuje Amazon Prime Music i co dokładnie obejmuje subskrypcja?

31 de styczeń de 2021

Amazon Prime urodził się w 2005 roku i to usługa firmy Amazon. Sklep internetowy, w którym możesz bezpiecznie kupić wszystko, co chcesz na Amazon; które dodał Amazon Prime Music. Ale ile kosztuje abonament? Najpierw subskrypcja była tylko roczna, i miał tylko usługę usprawniającą dostawy zakupów dokonywanych przez Internet i korzystającą z ofert; ale to nie spełniło oczekiwanych oczekiwań.

Następnie w 2014, dodano usługę Amazon Prime Music a te przesyłki stają się bezpłatne w ciągu pierwszych dwóch godzin niektórych produktów dla klientów Prime; a także te, które były dwa dni, są zredukowane do jednego.

Dzięki kiedy dodawali więcej usług Obecnie subskrypcja Amazon Prime obejmuje Ciebie, oprócz Amazon Prime Music, Amazon prime Video, Amazon Drive, Amazon Twitch Prime, Amazon Prime Photos i innych.

Jaki jest koszt abonamentu na Amazon Prime i jakie daje Ci korzyści?

Widzimy więc, że aby cieszyć się Amazon Prime Music, musisz mieć członkostwo lub rejestrację Amazon Prime, który kosztuje w Hiszpanii całkiem tanio, jeśli porównamy go z USA prawie 100 dolarów, aw Wielkiej Brytanii 80 funtów.

Hiszpania ma koszt 36 €, jeśli płacisz go rocznieto znaczy 3 € miesięcznie, ale jeśli zdecydujesz się płacić to co miesiąc, będzie to trochę droższe, 4,99 €; czy też to samo, 59,88 EUR rocznie.

Ta niska cena na to pozwala że korzystasz z bezpłatnej wysyłki w ciągu dwudziestu czterech godzin przy zakupie produktów oznaczonych etykietą Prime; Ponadto między innymi Amazon Prime Video, Amazon Prime Day czy impreza rabatowa przez dwa dni, Amazon Prime Music.

Kiedy robisz tę rejestrację po raz pierwszy, również masz korzyści z bezpłatnego miesiąca nie tylko na Amazon Prime, ale także na Amazon Prime Music, takich jak Amazon Prime Video; ale po upływie tego okresu ustalona opłata zaczyna być uiszczana.

Co to jest Amazon Music Prime?

Amazon Prime Music to internetowa platforma muzyczna firmy Amazon; za serwis muzyczny, który rywalizuje z najlepszymi rynku z tej samej branży, m.in. Spotify, Soundcloud, Apple Music.

Amazon Music Prime to nie jedyna usługa, jest też Amazon Prime Video. Ale jeśli zadasz sobie pytanie: czym jest Amazon Prime Video lub gdzie mogę wynająć Amazon Prime Video? Odpowiedź jest prosta, wszystkie są objęte tą samą subskrypcją Amazon Prime.

Ile kosztuje Amazon Prime Music i co dokładnie obejmuje subskrypcja?

Amazon oferuje użytkownikowi, trzy różne typy lub plany, aby cieszyć się muzyką co jeszcze lubisz; Na przykład mamy Amazon Prime Music i Amazon Music Unlimited zarówno dla użytkowników już zarejestrowanych w Prime, jak i dla tych, którzy nie mają tej subskrypcji.

top playlista na amazon prime music

Więc brak dodatkowych kosztów dla Amazon Prime MusicJest już uwzględniony, gdy dołączasz do Amazon Prime, czyli 36 €, jeśli anulujesz go co roku i 4,99 €, jeśli możesz dokonać płatności tylko co miesiąc.

Korzyści obejmują to, co możesz mieć dostęp do ponad dwóch milionów piosenek, chociaż nie są to najnowsze wersje; również do znacznej liczby list odtwarzania lub list odtwarzania.

Jego tryb offline pozwala na odtwarzanie i słuchanie muzyka z komputera, internetu lub z Amazon Echo, także przez Alexę i aplikację na telefony komórkowe z systemem Android i iOS; który jest tym samym, którego używa Amazon Music Unlimited.

Ta aplikacja działa również na tabletach, Kindle Fire i Fire TVTeraz, jeśli podróżujesz poza Hiszpanię, muzyka jest nieco ograniczona; dlatego warto wziąć to pod uwagę, jeśli chcesz zabrać muzykę do miejsca, w którym planujesz podróż.

Podsumowując, możemy zatem powiedzieć, że usługa Amazon Prime Music daje nam wiele korzyści, bo na jednym koncie będziesz cieszyć się nie tylko muzyką, ale także innymi usługami rozrywkowymi, które w dłuższej perspektywie przyniosą oszczędności w euro.

dołącz do naszego kanału telegram