Skip to content

Gdzie są jaskinie w ARK: Survival Evolved i jak je znaleźć? – Jaskinie lodowe, łodzie podwodne i inne

5 de marzec de 2021

Ark stał się jedną z najbardziej poszukiwanych gier ze względu na uderzający motyw i sposób gry gra o przetrwaniu w otwartym świecie, ale nowym graczom trudno jest zapewnić sobie przetrwanie i móc postępować w grze ze względu na jej trudność, dobrą opcją, która może pomóc w zdobywaniu różnych obiektów, polowaniu na wrogów, czy zakładaniu bazy, jest wejście do jaskiń .

Grę ARK można znaleźć w sprzedaży w sklepie z grami Steam, braku użytkownika we wspomnianym sklepie Tutaj pokazujemy, jak krok po kroku utworzyć konto Steam, aby móc pobrać dowolną grę, a jeśli masz wolny internet, możesz również nauczyć się przyspieszać pobieranie gier Steam

Czym są jaskinie w ARK?

Jaskinie w ARK to lokacje, które funkcjonują jako lochy, do których możesz wejść, aby zdobyć wielka różnorodność wrogów i obiektówchociaż nie potrzebujesz umiejętności, dinozaurów ani specjalnych przedmiotów, aby wejść do jaskiń na powierzchni.}

jaskinie ark wrogów

Pamiętaj, że musisz być dobrze przygotowany, ponieważ są jaskinie, które mają wysoki poziom zagrożenia ze względu na ich potężnych wrogówjaskinie znajdują się na powierzchni wysp, a nawet na głębokim morzu. Należy zauważyć, że każda istniejąca mapa w ARK ma swój własny typ jaskiń, zarówno powierzchniowych, jak i morskich.

Jaskinie na powierzchni

Te jaskinie są najłatwiejsze do znalezienia, ponieważ znajdują się na powierzchni i nie jest to konieczne mają jakąś specjalną zdolność lub dinozaura Aby do nich wejść, aby móc wejść do tych jaskiń, wystarczy wejść do odpowiedniej jaskini lub szczeliny, lokalizacja tych jaskiń jest dokładnie taka sama we wszystkich grach. Znajdziesz w nich wszelkiego rodzaju wrogów i naprawdę rzadkie przedmioty.

Podwodne jaskinie

Te jaskinie znajdują się w morzach, aby poznać lokalizację jednej, musisz udać się do odpowiedniego punktu i spojrzeć kilka małych bąbelków które wyjdą na powierzchnię wody, po tym będziesz musiał zanurzyć się i przeszukać w tym samym obszarze, aby znaleźć jaskinię, mówiąc, że musisz wziąć pod uwagę, że będziesz potrzebować dobre zaopatrzenie w tlenoraz pomoc morskiego dinozaura, aby móc łatwiej wejść do jaskini.

ark rzadkich jaskiń

Następnie pokażemy Ci lokalizację niektórych jaskiń i odpowiadające im współrzędne, abyś mógł je odkrywać podczas gry.

  • Jaskinia świątynna (współrzędne 44.84)

W tej jaskini możesz znaleźć wiele różnych artefaktów, ale musisz być dobrze wyposażony, ponieważ możesz na nią również wpaść Szef Valguero.

  • Jaskinia lodowa (współrzędne 15.27)

Ta jaskinia może być użyta do chwilowego odpoczynku lub nawet jeśli musisz ukryć się przed niebezpiecznym zwierzęciem, chociaż w środku możesz znaleźć artefakt.

  • Wąska sieć jaskiń (współrzędne 53.87)

Ta jaskinia jest o jednym z najlepsze kryjówki znalezione na mapie, jeśli chcesz uchronić się przed dinozaurami lub jakimkolwiek innym niebezpiecznym zwierzęciem, jest to idealna jaskinia dla Ciebie

  • Okopy wiwerny (współrzędne 07.77)

Wewnątrz tej jaskini można znaleźć jaja i gniazda wiwerny, a jeśli udasz się z tego miejsca na północny zachód, możesz znaleźć ci wiwernę, tej jaskini nie zaleca się zakładania bazy ze względu na ciągłe pojawianie się wrogów

  • Jaskinia Aberracji (współrzędne 38.57)

Ta jaskinia jest idealna do założenia bazy, jeśli potrzebujesz chwilowo przebywać w jakimś miejscu, ta jaskinia może ci służyć; oprócz tego możesz spotkać różne stwory aberracyjne, by móc z niego korzystać także jako teren do polowań.

  • Jaskinia pod zamkiem (współrzędne 37.90)

Ta jaskinia może być odpowiednim miejscem dla piskląt, ponieważ ma bardzo dużą przestrzeń; możesz także skorzystać z jego funkcji do tworzenia i pozyskiwania zasobów dotyczących życia w morzu dzięki temu, że ma duży dostęp do wody.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie bardzo pomocny, pamiętaj, że możesz dodać epickie gry do platformy Steam na wypadek, gdybyś znalazł więcej ofert.

dołącz do naszego kanału telegram