Skip to content

Gdzie jest używany DIDI? – W jakich krajach i miastach jest DIDI

31 de styczeń de 2021

Ta firma o nazwie Didi Chuxing Technology Co została założona przez byłego kierownika sprzedaży Alibaba o nazwisku Cheng Wei w czerwcu 2012 roku; zaczęła działać jako usługa rezerwacji taksówek, ponieważ prywatne samochody nie były w stanie zapewnić wystarczającego transportu pasażerskiego w Chinach; ekspansja DIDI Obejmuje kraje na rynku azjatyckim, Oceanię i Amerykę Łacińską.

Chociaż są to ogólne informacje o DiDi, możesz chcieć poznać je nieco dokładniej, w tym celu przygotowaliśmy recenzję wyjaśniającą więcej szczegółów na temat DiDi.

Na dzień dzisiejszy DIDI jest obecny w wielu krajach i miastach na całym świecie; z dobrym planem marketingowym, dając w każdym kupony i rabaty wyjazdtak, aby następny był tańszy od konkurencji; w ten sposób klient jest zadowolony, z marginesem między a Rabat od 20% do 50%.Jeśli te liczby zrobią na Tobie wrażenie, spróbuj się zarejestrować i używać DiDi i sprawdź, czy to prawda.

Czym jest aplikacja transportowa DiDi?

Jest to aplikacja na smartfony o tematyce transport publiczny pojazdów z kierowcą i wynajem, chińskiego pochodzenia z siedzibą w Pekinie; wcześniej nazywał się Didi Kuaidi.

Aby skorzystać z usługi, wystarczy pobrać aplikację na swój smartfon ze sklepu App Store lub Google Play Store, i załóż konto; Aby go utworzyć, musisz podać pewne dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres, adres e-mail i numer telefonu; Poprosi również o podanie szczegółów płatności, takich jak karta Visa, Master Card i karta debetowa lub kredytowa American Express.

Jak działa ta aplikacja transportowa w krajach, w których znajduje się DiDi?

Po utworzeniu konta i konieczności skorzystania z usługi, aby zamówić podróż, pojawi się mapa, na której należy wprowadzić cel do którego chcesz się udać; Robisz to w wyszukiwarce, która mówi „dokąd idziemy?”; później poda Ci przybliżoną kwotę, którą będziesz musiał anulować, oraz dostępne metody płatności.

Konieczne jest, aby użytkownik zweryfikował oba punkty gdzie zamierzają go odebrać, na przykład z miejsca przeznaczenia; a następnie wystarczy tylko kliknąć „Potwierdź podróż”; na koniec użytkownik przesuwa zieloną pinezkę w kierunku wskazanego punktu, aby spotkać się z kierowcą i naciska „potwierdź”. Jeśli jesteś zainteresowany pracą z DiDi i byciem kierowcą, nie możesz przestać patrzeć na ten przewodnik.

W jakich krajach i miastach działa usługa DiDi?

Dziś jej obszar działania obejmuje Republikę Chiny, Japonia, Australia i Ameryka Łacińska; Tam występuje w krajach takich jak Chile, Brazylia, Kolumbia, Meksyk i Kostaryka, ponieważ uważają, że region ten ma ogromny potencjał, z największym wzrostem mobilnego internetu na świecie. Z drugiej strony obecnie w RKP działa w ponad 400 miastach.

W porządku chronologicznym

Teraz w Ameryka Łacińska rozpoczęła swoją działalność w 2018 roku w Brazylii i Meksyku; obecnie w Brazylii jest obecny w 27 stanach, m.in. w Rio de Janeiro, Sao Paulo, Minas Gerais; iw 1084 miastach. W Meksyku działa w 32 miastach, takich jak Guadalajara, Monterrey, Mexico City itp., Docierając do znacznej części populacji.

mapa z krajami, w których występuje didi

W Australii działa od czerwca 2018 roku, dwa miesiące po otwarciu w Meksyku; i dziś to działa w niektórych miastach jak Melbourne, Geelong, Newcastle, Brisbane, Gold Coast, Sunshine Coast i Perth.

W Japonii zaczęło się w styczniu 2019 roku, rozszerzany przez cały rok w 6 obszarach lub strefach; w tym Hokkaido, Kanto, Chubu, Kansai, Kyushu i obszar Chin, każdy z kilkoma miastami.

W przypadku Chile rozpoczęła działalność w maju 2019 roku w Valparaíso, Viña del Mar, Concón, Quilpué, Reñaca i Villa Alemana; później w sierpniu w Santiago de Chile, aw listopadzie rozpoczął się działać w Antofagasta, La Serena, Coquimbo, Rancagua, Talca, Concepción, Temuco i Puerto Montt.

W Kolumbii zaczęło się to w październiku 2019 roku w Bogocie, z zamiarem ekspansji na Bucaramanga, Cali, Barranquilla i Medellín.

Przestań listopad w tym samym roku rozpoczęła działalność w Kostaryce, szczególnie w San José, Cartago, Alajuela i Heredia.

Wreszcie możemy wspomnieć, że jej wzrost w Ameryce Łacińskiej był bardzo przyspieszony i szybki; dlatego ma pewne zalety ekonomiczne i bezpieczeństwo w stosunku do innych konkurencyjnych firm, takich jak a bezpieczny podróżowanie, jeśli chcesz wiedzieć, jak bezpieczne jest podróżowanie z DiDi, możesz odwiedzić naszą recenzję w tej sprawie. Co do reszty, mamy nadzieję, że podobała Ci się ta zawartość; Jeśli tak, zostaw nam swój komentarz poniżej, aby się dowiedzieć.

dołącz do naszego kanału telegram