Skip to content

Dlaczego odrzucono ich w DIDI? – Nie rozumiem

27 de styczeń de 2021

To niepokojące, nie być gdzieś wpuszczanym lub odrzucić nasze własne. Jeśli tak się stało, gdy próbujesz wejść do DiDi, prawdopodobnie jesteś tutaj, aby poznać przyczynę. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że logicznie rzecz biorąc, ta platforma nie odrzuca użytkowników bez ważnego powodu.

Tak czy inaczej zapobiega kłopotom, to normalne, że źle się czujesz, ale prawdopodobnie tak naruszył którąkolwiek z zasad nawet nie zdając sobie z tego sprawy, w Uber możesz znaleźć zaktualizowane przewodniki społecznościowe, aby uniknąć odrzucenia. Dlatego przepisy wymagają wtedy pokazu branżowego. Aby przeczytać testament, zdaj sobie sprawę, który z nich jest bardziej odpowiedni dla twojego przypadku i unikaj ich naruszania w przyszłości.

Jaka polityka może zostać naruszona?

Oszustwo / fałszerstwo

Jedną z najbardziej oczywistych i wyraźnych zasad, które wymagają każdej platformy pasażerskiej, takiej jak DiDi, jest korzystanie z aplikacji oszukańcze lub nielegalne cele. Obejmuje to wszystko, od poważnych spraw po inne, które mogą wydawać się drobne, takie jak fałszowanie tożsamości.

Co również klasyfikuje się jako podszywanie się, to korzystanie z czyjegoś konta i podszywanie się pod tę osobę do pracy dla DiDi. Aby to zrealizować, aplikacja natychmiast unieważnić konto.

Bezpieczeństwo

Aby zaangażować tak wrażliwą usługę, jak transport, logiczne jest, że ta branża tak bardzo dba o ich bezpieczeństwo. Jeden błąd i prawo może podjąć bardziej rygorystyczne środki w zakresie działania. Dlatego każdy użytkownik tego DiDi prześladować lub nękać innych osób za pośrednictwem platformy pasażerskiej i aplikacji zostanie odrzucona.

To samo dotyczy tych Dostarczają obraźliwych informacji, Niedokładne lub zniesławiające. którzy również wykorzystują Twoje informacje, aby zagrozić bezpieczeństwu lub przyjemności innych osób za pośrednictwem tej aplikacji. Zasady te dotyczą nie tylko bezpieczeństwa innych osób, jeśli nie samego przemysłu.

Dlatego inną z jego wyraźnych reguł jest zakaz dostępu do serwera lub konta sieciowego, do którego nie masz uprawnień, lub dostępu do danych, do których nie masz uprawnień.

Plagiat

W ramach tych przepisów istnieje kilka sytuacji. Obejmuje oczywiste kwestie, takie jak kopiowanie lub modyfikowanie aplikacji lub platformy pasażera lub jakiejkolwiek jej części, w tym znaków wodnych DiDi. Podobnie, są też dla nich złe konsekwencje tworzyć pochodne wersje DiDi.

Niektórzy nawet próbują przetłumaczyć lub przetłumaczyć na inne języki aplikację lub platformę pasażerską, odrzuciliby też rachunek. Pamiętaj, że w zależności od powagi naruszenia przepisów mogą mieć nawet środki prawne.

Zgodnie z oczekiwaniami technologia tych branż transportowych jest bardzo zaawansowana. Więc jeśli chcesz przymierzyć wypakuj kod źródłowy aplikacji i platformy pasażerskiej, zostanie wysłany sygnał ostrzegawczy, który przekaże sprawę zarówno twórcom tej aplikacji, jak i Twoje konto zostanie zablokowane.

logo didi

Jak mogę poznać ich standardy i nie zostać odrzuconym w przyszłości?

Kiedy Didi rejestruje konto, tak jak gdzie indziej, należy kliknąć małe okienko, aby to zaznaczyć zgadzamy się z polityką prywatności i oświadczeniem o gromadzeniu informacji. Zanim to zrobimy, oczywiście przeczytaliśmy w nim serię instrukcji. Po dokonaniu zapisu nie zapomnij zweryfikować swojego konta Didi.

Niby więcej do powiedzenia, ale zapoznanie się z regulaminem przed ich zaakceptowaniem jest niezbędnym krokiem do otwarcia gdzieś konta. Według badań większość ludzi nie czytaj warunków przed ich zaakceptowaniem. Dlatego korzystaj z aplikacji i stron internetowych bez znajomości szczegółów.

W niektórych przypadkach ignorancja powoduje niezamierzone naruszenie zasad. Kiedy to się dzieje, można się tylko zastanawiać „Co się stało?”. Niektórzy ich nie czytają, ponieważ mają skomplikowany język, są w innym języku lub mają bardzo mały druk, ale jest to konieczne.

Lepiej jest bezpiecznie niż żałować, teraz, gdy wiesz, że wyraźne przepisy będą lepiej przygotowane do pobierania i używania aplikacji oraz korzystania z usług technologii DiDi.

dołącz do naszego kanału telegram