Skip to content

Dlaczego nie mogę zamówić DIDI? Dlaczego DIDI sprawia mi problemy?

3 de luty de 2021

Firma DiDi Chuxing wdrożyła wymagania dotyczące wyboru swoich kierowców oraz technologii bezpieczeństwa dla pasażerów (m.in.przycisk w nagłych wypadkach, GPS, aby nie zboczyli z trasy, sprawdzenie przeszłości, zgłoszenie kierowcy), wygląda na to że wymykają się im pewne szczegóły; na przykład trudno jest wiedzieć, dlaczego pasażer nie może zamówić DiDi.

Ponadto w niektórych miastach świata można zaobserwować pozytywne komentarze; ale są też i negatywne ze względu na liczbę skarg użytkowników na usługę; które były trudne do kontrolowania i dlatego sprawiać użytkownikom problemy; i zostanie wspomniany później.

Dlaczego nie mogę zamówić DiDi?

Po pobraniu przez użytkownika aplikacji i uzupełnieniu danych osobowych należy również podać metodę płatności; które już wiemy, może to być karta kredytowa lub debetowa lub możesz aktywować płatność gotówką jeśli twoje miasto na to pozwala.

Jeśli więc zamawiasz wycieczkę po raz pierwszy, a płatność jest dokonywana kartą, nawet jeśli nie masz środków na jej pokrycie, kierowca to zrobi; ponieważ firma nie ma dostępu do banku, aby poznać saldo.

Jeśli koszt podany na koniec wycieczki nie jest pokrywany, wtedy pozostaje brakujący dług; które można odzyskać natychmiast po zgromadzeniu kwoty, którą jesteś winien na karcie; w związku z tym nie będziesz mógł poprosić o nadchodzącą podróż w DiDi, dopóki nie zostanie całkowicie anulowana.

Dlaczego DiDi sprawia mi kłopoty?

Wydaje się, że problemy, jakie firma DiDi sprawia użytkownikom, zgodnie z komentarzami na portalach społecznościowych, wynikają zarówno z części administracyjnej stawek, jak i pewne zachowania kierowców.

Mówi się o wyolbrzymionych lub wygórowanych opłatach, a także o wstrzymywaniu pieniędzy przez dłuższy czas niż przewidywany, promocjach, które nie są brane pod uwagę, klienci nie mogą rozliczać się m.in. w DiDI.

Ponadto podana początkowa lub przybliżona cena nie obejmuje dodatkowych opłat za opłaty drogowe lub autostradowe; co zwiększa stawkę, nawet jeśli są to małe trasy, a czasami kierowcy pobierają opłatę, nie pokonując tej trasy na tej drodze; inne skargi to kradzież telefonu komórkowegosamochody w złym stanie technicznym; aby użytkownicy czuli się oszukani.

Jakie są wymagania firmy DiDi dla kierowców?

Aby zostać partnerem DiDi lub kierowcą firmy, konieczne jest posiadanie wszystkich ważnych dokumentów; wśród nich muszą posiadać urzędowy dowód tożsamości, dowód rejestracyjny pojazdu i ubezpieczenie, prawo jazdy i niepowtarzalny kod ewidencji ludności; jeśli są obcokrajowcami, ich ważny paszport i częstotliwość modulowaną lub FM.

Pewny warunki, jakie muszą spełniać samochody; Wśród nich pojemność dla 5 osób łącznie z kierowcą, model nie starszy niż 2012, minimum 4 drzwi, klimatyzacja, pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne, hamulce ABS, żadnych problemów i wszystko w idealnym stanie.

człowiek za pomocą telefonu komórkowego

Większa kontrola jest ważna przy doborze wszystkich pracowników firmy; w ten sposób możliwe będzie uniknięcie niewłaściwego pobierania opłat i nieco nieodpowiedzialnych kierowców; przede wszystkim uwzględniać kulturę kraju, w którym działa; ponieważ jest to ważne pracownicy o wyższym poziomie świadomości.

W ten sposób możesz zaoferować wysoka obsługa ze strony firmy i nie stwarzać problemów użytkownikom; a także zapewnienie odpowiednich płatności za każdą podróż dla DiDi oraz umożliwienie podróżnym zażądania kolejnej bez długów; konieczne jest kontynuowanie pracy, aby robić postępy.

dołącz do naszego kanału telegram