Skip to content

Dlaczego nie mogę wystawić rachunku w DIDI? (Przykład)

4 de luty de 2021

Dla wszystkich osoba aktywna w biznesie W dzisiejszych czasach absolutnie konieczne jest śledzenie wydatków, dużych lub małych. I to jest to, że DiDi nie pozostaje daleko w tyle w tej dziedzinie, ponieważ pozwala swoim użytkownikom otrzymać fakturę za swoje wydatki za pośrednictwem oficjalnej aplikacji.

Jeśli masz problemy podczas próby rozliczenia się z DiDi, tutaj możesz znaleźć wszelką potrzebną pomoc ciesz się w pełni doświadczeniem w DIDI.

Jak mogę zafakturować moją podróż za pomocą DiDi?

Aby móc w jakiś sposób wystawiać rachunki łatwo i szybko W przypadku DiDi należy pamiętać o pewnych wytycznych. Aby rozpocząć, musisz mieć oficjalną aplikację DiDi, którą możesz pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play lub App Store.

Po wejściu do aplikacji musisz wykonać następujące czynności:

  • Wejdź do menu aplikacji.
  • Kliknij „MOJE WYCIECZKI”.
  • Wybierz „Rachunki”.
  • Gdy zobaczysz opcje, wybierz tę, która mówi „Express, Share”.
  • Poszukaj części, która mówi „Faktura i plan podróży”.
  • Tam wpisz nazwę firmy i swój RFC (Federal Taxpayers Registry).
  • Podaj adres e-mail, na który chcesz wysłać fakturę.
  • Naciśnij przycisk z napisem „Dostarczyć”.

Dzięki tym prostym krokom możesz zacząć cieszyć się fakturą w DiDi.

Wysyłając fakturę, należy pamiętać o tym, że oprócz samej faktury zostanie do Ciebie wysłany plan podróży. Jeśli więc chcesz zachować prywatność tych danych, zalecamy przesłanie faktury na swój osobisty adres e-mail.

Chociaż otrzymywanie faktur w DiDi jest naprawdę prosteMusisz pamiętać, że sytuacja każdej osoby może się zmieniać w zależności od kraju. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, możesz odwiedzić oficjalną stronę DiDi GLOBAL.

didi zamówienia

Dlaczego nie mogę wystawić rachunku w DIDI?

Pomimo prób wystawienia rachunku w DiDi możesz nie być w stanie tego zrobić lub nawet odkryć, że masz pieniądze w DiDi. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, musisz wziąć pod uwagę pewne punkty.

Musisz o tym pamiętać, kiedy zaakceptuj regulamin DiDi, pozwalasz firmie zarządzać przekazanymi jej pieniędzmi. Oznacza to, że jeśli DiDi odkryje lub podejrzewa, że ​​jesteś zamieszany w oszustwo lub nadużywasz aplikacji, ma pełne prawo do zamrożenia Twoich pieniędzy.

Może przyczyną twojego problemu jest to, jeśli jesteś winien pieniądze DiDifirma wstrzymuje te pieniądze w celu spłaty zadłużenia wobec niej.

Innym powodem, dla którego możesz być w tej sytuacji, jest to, że firma ma przejrzał przesłane dokumenty podczas rejestracji mogą napotkać problem. Oznacza to, że DiDi może zamrozić Twoje pieniądze, dopóki nie zweryfikuje, czy wszystkie Twoje dokumenty są prawidłowe.

To ostatnie może się również zdarzyć, jeśli aplikacja zostanie zaktualizowana i niektóre z wymaganych dokumentów ulegną zmianie.

Jak mogę rozwiązać problemy z rozliczeniami DiDi?

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest upewnienie się, że masz najbardziej aktualną wersję aplikacji. Jeśli nie, możesz zostać przedstawiony problemy do rozliczenia.

Upewnij się, że zapoznałeś się z regulaminem DiDi przed rejestracją, abyś mógł, jeśli nie naruszasz ustalonych zasad ciesz się aplikacją ze spokojem. W przeciwnym razie, jeśli zrobisz coś niewłaściwego, mogą Cię odrzucić z aplikacji DIDI.

Zawsze możesz to zrobić nie są winni firmie pieniędzy A jeśli tak się stanie, postaraj się spłacić ten dług tak szybko, jak to możliwe w twoich okolicznościach.

Świadomość wymagań, które musisz spełnić, aby być użytkownikiem DiDi, pomoże Ci uniknąć wielu problemów. Ponadto dobrze jest od czasu do czasu sprawdzać, czy zostały one zaktualizowane, aby być na bieżąco i uniknąć łamania zasad DiDi.

Zapraszamy do wzięcia pod uwagę tych czynników unikaj problemów z doświadczeniem DiDii móc je rozwiązać, jeśli w jakimkolwiek momencie się pojawią. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ta informacja i pomożemy Ci cieszyć się podróżami w DiDi.

dołącz do naszego kanału telegram