Skip to content

Dlaczego nie mogę pobrać Call of Duty Mobile z Google Play? – Rozwiązanie

4 de luty de 2021

Bez wątpienia Call of Duty Mobile stało się jedną z najczęściej pobieranych aplikacji od czasu jej wprowadzenia na telefony komórkowe. Jednak ostatnio wielu użytkowników narzekało, ponieważ aplikacja zwykle zawiera wiele błędów.

W rzeczywistości jest to bardzo powszechne w przypadku Call of Duty Mobile nie można pobrać z Google Play z powodu poważnej awarii. Zapewniamy jednak, że później dowiesz się, jak szybko i łatwo rozwiązać ten błąd.

Rozwiązania dla tych, którzy nie mogą pobrać Call of Duty Mobile w Google Play

Następnie porozmawiamy z tobą szczegółowo o najlepszych rozwiązaniach, które istnieją w celu naprawienia błędu w czasie pobierz Call of Duty Mobile ze sklepu Google Play. Pamiętaj o dokładnym przestrzeganiu poniższych procedur, w przeciwnym razie możesz nie być w stanie naprawić tego błędu.

Skonfiguruj poprawnie swoje konto Google

Możesz nie być w stanie pobierz Call of Duty Mobile ze sklepu Google Play ponieważ nie masz aktywnego konta Google. W takim przypadku musisz zalogować się na swoje konto Google, aby aktywować synchronizację ze Sklepem Google Play.

Sprawdź przestrzeń dyskową

W większości przypadków Sklep Google Play nie pozwala nam na pobieranie niektórych gier lub aplikacji, ponieważ nie mamy wystarczającej ilości miejsca na naszym telefonie komórkowym.

Jeśli dysk jest prawie pełny, zalecamy przejście do ustawień urządzenia w celu usunięcia rzadko używanych aplikacji. W ten sposób możesz zwolnić wewnętrzną przestrzeń dyskową na swoim Androidzie, aby bezproblemowo pobierz Call of Duty Mobile i dowolną inną aplikację.

Upewnij się, że masz połączenie z Internetem

Przypominamy, że aby uzyskać dostęp do sklepu Google Play, musisz mieć stabilne połączenie internetowe, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mógł pobrać żadnej aplikacji. W przypadku problemów z połączeniem internetowym należy jak najszybciej skontaktować się z dostawcą Internetu.

Więcej rozwiązań

Jeśli wypróbowałeś już porady, które oferujemy, i nadal nie możesz pobierz Call of Duty Mobile z Google Play, nie rozpaczaj, ponieważ w tej nowej sekcji pokażemy Ci inne alternatywy rozwiązania tego błędu.

Uruchom ponownie urządzenie z systemem Android

Chociaż jest to oczywiste rozwiązanie, niewielu bierze to pod uwagę, ale jest to błąd, ponieważ może szybko i łatwo naprawić wiele błędów. Aby to zrobić, po prostu przytrzymaj przycisk „Zasilanie” znajdujący się z boku telefonu komórkowego i wybierz opcję ’Zresetować urządzenie’.

Po potwierdzeniu działania poczekaj kilka sekund, aż telefon ponownie się uruchomi i Otwórz Sklep Google Play, aby sprawdzić, czy błąd został naprawiony.

Usuń dane ze sklepu Google Play

Zwykle ta alternatywa służy do rozwiązywania prawie wszystkich błędów prezentowanych przez Sklep Google Play. To także szybkie rozwiązanie, które nie spowoduje trwałego usunięcia informacji, które mamy w chmurze Google.

  • Dla usunąć dane z Google Play Musisz przejść do ustawień swojego urządzenia z Androidem i tam wybrać sekcję „Aplikacje”.
  • Następnie wybierz aplikację Sklep Google Play i kliknij opcję „Ustawienia”.
  • Na koniec przejdź do sekcji przechowywania, a następnie wybierz opcję „Usuń dane”.

Call of Duty do pobrania w sklepie Play

Pod koniec tego procesu usuniesz wszystkie informacje z Google Play, które były przechowywane na telefonie komórkowym. Jeszcze raz przypominamy, że nie wpłynie to na działanie Twoich aplikacji.

Zaktualizuj Sklep Google Play

Na koniec zalecamy aktualizację Sklepu Google Play do najnowszej wersji, ponieważ w ten sposób możemy upewnić się, że debugujemy wszelkie błędy, które ma sklep z aplikacjami. Aby to zrobić, musisz znać wersję sklepu Google Play, którą zainstalowałeś i oczywiście powiadomienia o aktualizacji.

Jeśli informacje opublikowane w tym poście były dla Ciebie przydatne, nie zapomnij podzielić się nimi ze wszystkimi kontaktami, które doświadczyły błąd podczas pobierania Call of Duty Mobile na urządzeniu z Androidem.

dołącz do naszego kanału telegram