Skip to content

Dlaczego Call Of Duty Mobile zawiesza się lub blokuje i jak to naprawić? (Przykład)

1 de luty de 2021

Bez wątpienia uruchomienie Call of Duty Mobile zrewolucjonizowało sklepy z aplikacjami, ponieważ odniosło ogromny sukces pod względem liczby pobrań. Jednak ta aplikacja nie jest idealna, więc podczas jej uruchamiania mogą wystąpić pewne usterki. Z tego powodu dzisiaj pokażemy Ci, co zrobić w przypadku Call Of Duty Mobile zawiesza się lub zawiesza.

Spośród wszystkich wad, które przedstawia ta doskonała gra wideo, fakt, że ekran się zawiesza, jest jednym z najbardziej irytujących. To może się zdarzyć nam, kiedy jesteśmy w środku gry lub w menu start, ale dobrą wiadomością jest to, że później pokażemy Ci kilka alternatywnych rozwiązań.

Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną Call of Duty Mobile w telefonie

W tej pierwszej sekcji pokażemy Ci kroki, które musisz wykonać do listu, aby móc naprawić Call Of Duty Mobile wyświetla błąd „Zatrzymaj ekran” w pewnych sytuacjach, kiedy jesteśmy w pełni.

  • Aby rozpocząć, musisz najpierw otworzyć menu ustawień telefonu komórkowego i wybrać opcję „Aplikacje i powiadomienia”.
  • Następnie naciśnij ikonę aplikacji mobilnej Call of Duty.
  • Teraz wybierz opcję „Informacje o aplikacji”, a następnie kliknij opcję „Pamięć”.
  • Następnie musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji, co zwykle wystarcza, aby poprawić wszelkie błędy, które może pojawić się w Call of Duty Mobile.

Przyznaj zaawansowane uprawnienia

Jeśli wykonałeś wszystkie kroki, aby wyczyścić pamięć podręczną na urządzeniu mobilnym, a nadal się zawiesza.aplikacja mobilna Call of Duty, zalecamy wypróbowanie tej innej alternatywy.

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest wejście do części konfiguracji aplikacji w menu ustawień.
  • Następnie wybierz aplikację Call of Duty Mobile, a następnie kliknij opcję „Zaawansowane”
  • Następnie wybierz opcję „Zainstaluj nieznane aplikacje” a następnie aktywuj drugą opcję, która mówi „Zaufaj temu źródłu”.
  • W ten sposób nadamy aplikacji dodatkowe uprawnienia, aby mogła lepiej zarządzać przechowywaniem niektórych plików niezbędnych do skuteczniejszego wyeliminowania problemu.

Inne alternatywy, które również działają

Tutaj pokażemy Ci inne szybkie i łatwe alternatywy, które możesz wypróbować w przypadku zawieszenia się Call of Duty Mobile gdy jesteś w grze lub nawet gdy jesteś w menu głównym. Po prostu musisz wypróbować jeden po drugim, aby zobaczyć, który z nich jest dla Ciebie bardziej skuteczny.

Uruchom ponownie telefon komórkowy lub tablet

Jedna z najszybszych i najłatwiejszych alternatyw, jakie możesz wypróbować napraw ten błądponieważ może to być prosta usterka w grze. Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania na telefonie komórkowym, a następnie kliknąć opcję „Uruchom ponownie”.

Zalecamy wypróbowanie tej metody, jeśli jest to pierwszy raz zatrzymaj ekran podczas gry w Call of Duty MobileW przeciwnym razie będziesz musiał wypróbować inne alternatywy, aby poprawić wydajność gier na telefonie komórkowym.

Zainstaluj najnowszą aktualizację Call Of Duty Mobile

Ogólnie rzecz biorąc, programiści zwykle wydają nowe aktualizacje aplikacji, aby naprawić pewne ważne błędy, które uniemożliwiają nam korzystanie z aplikacji. Dlatego zawsze powinieneś aktualizować wszystkie aplikacje, w tym Call of Duty Mobile.

błąd naprawić kod telefonu komórkowego

Bez wątpienia po zaktualizowaniu gry zobaczysz, że istnieje plik zauważalna poprawa wydajności, ponieważ jak wspomnieliśmy wcześniej, przy każdej aktualizacji błędy i błędy, które pojawiły się nieoczekiwanie, są naprawiane. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć sklep z aplikacjami na Androida lub iOS, wyszukać Call of Duty Mobile i sprawdzić, czy jest jakaś nowa aktualizacja.

Zaktualizuj oprogramowanie mobilne

Kolejna łatwa i prosta metoda naprawić awarie CoDMobile to aktualizacja oprogramowania naszego telefonu komórkowego z systemem Android lub iOS. W takim przypadku musisz przejść do sekcji Ustawienia, a następnie wybrać opcję „Aktualizacja oprogramowania”.

Później będziesz musiał poczekać kilka minut na pobranie aktualizacji i być może będziesz musiał kilka razy ponownie uruchomić telefon, aż proces się zakończy.

dołącz do naszego kanału telegram