Skip to content

Czy możesz mieć dwa różne profile na Wallapop?

5 de maj de 2023

Wallapop to jedna z głównych platform do kupowania i sprzedawania produktów dostępnych na terytorium Hiszpanii, aplikacja, z której wiele osób korzysta zarówno do kupowania przedmiotów, jak i pozbywania się tych, których nie używają.

Istnieje jednak wiele ciekawostek dotyczących tej usługi, które użytkownicy chcą poznać. Więc tym razem porozmawiamy o tym możliwość posiadania dwóch profili w Wallapop. Móc?

Posiadaj dwa różne konta na Wallapop

Pierwszą rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest to, że rzeczywiście można mieć dwa konta Wallapop na tym samym smartfonie, chociaż niemożliwe jest posiadanie dwóch kont Wallapop powiązanych z tym samym adresem e-mail. Dla każdego konta potrzebne jest inne konto e-mail.

Właśnie z tego powodu, tak długo, jak masz dwa różne e-maile, do których masz dostęp, możesz utworzyć dwa konta Wallapopoprócz korzystania z nich bez żadnych niedogodności.

Z tego powodu na pytanie o to, czy można założyć dwa konta w Wallapop, biorąc pod uwagę, że niektórzy użytkownicy są tym zainteresowani, ponieważ chcą sprzedawać różne produkty na różnych kontach, musimy powiedzieć tak.

Zatem, możesz mieć konto do sprzedaży żywności, a drugie do sprzedaży odzieży.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, tak, jedyna przeszkoda w tym względzie ma związek z faktem, że dla każdego konta Wallapop potrzebne jest konto e-mail.

Jeśli lubisz mieć dwie aplikacje Wallapop na telefonie komórkowymto pokażemy Ci szczegóły, które musisz wziąć pod uwagę.

Utwórz dwa profile w Wallapop

Prawda jest taka, że ​​​​za każdym razem, gdy chcesz mieć dwa profile na Wallapop, musisz najpierw pobrać aplikację, która została dla niego opracowana.

To jest aplikacja Parallel Space, który można pobrać z tego linku. Mówimy o usłudze, która była szczególnie zaprojektowane tak, abyśmy mogli zduplikować każdą z aplikacji zainstalowanych na smartfonie. Jak możesz usłyszeć, możesz mieć dostęp do dwóch ikon Wallapop na swoim Androidzie, z których każda prowadzi do innego profilu tej sieci kupna i sprzedaży.

Nie potrzeba nic więcej, z wyjątkiem dodania każdej nazwy użytkownika i hasła w każdej ikonie, aby mieć dwa konta Wallapop.

Czy masz już swoje dwa profile na Wallapop dzięki tej aplikacji?

dołącz do naszego kanału telegram