Skip to content

Co to jest i jak działa DIDI Prevent? – Dowiedz się więcej o tej nowej funkcji ochrony tutaj

25 de luty de 2021

Niewątpliwie pandemia roku 2020 utrudniła wiele rzeczy, ale niewątpliwie zapobieganie działaniom takim jak robienie chusteczek dezynfekujących czy używanie maski jest aspektem, którego nie można zignorować. Z tego powodu dzisiaj porozmawiamy Co to jest Didi i jak to działa? – Dowiedz się więcej o tej nowej funkcji ochrony tutaj.

Sytuacja w 2020 roku w związku z pandemią

Nikomu nie jest obca sytuacja, która miała miejsce w 2020 roku w związku z Covid 19. Pandemia głęboko dotknęła wiele krajówW rzeczywistości praktycznie każdy poniósł z tego powodu konsekwencje, niektórzy musieli nawet znaleźć sposób na zarabianie pieniędzy, pracując w domu. Z tego powodu globalne zdrowie zaproponowało różne środki mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się Covid 19.

Istnieją różne środki, aby zatrzymać postęp Covid 19, jednym z nich jest dystans społeczny która zaprasza nas do naszych domów. Przebywając w naszych domach, zapobiegamy rozprzestrzenianiu się wirusa, co niewątpliwie pomaga stopniowo go kontrolować, aż sytuacja na świecie się unormuje.

Tak czy inaczej, nieuchronnie konieczne będzie opuszczenie naszych domów w celu zrobienia zakupów lub pracy. Z tego powodu wskazana jest druga miara o dużym znaczeniu, użycie maski. Niewątpliwie noszenie maski pomaga zmniejszyć skuteczność rozprzestrzeniania się wirusa.

Z tego powodu wiele narodów żąda noszenie maski jest obowiązkowe, środek, który okazał się dość skuteczny w spowalnianiu rozprzestrzeniania się wirusa. W każdym razie niestety nie wszyscy użytkownicy podejmują te inicjatywy i dlatego pojawiają się inne propozycje, na przykład ta, którą przedstawił Didi. Dzięki Didi Prevent, firma dąży do stworzenia środków, aby sprostać wymaganiom, których wymaga ta sytuacja.

Co to jest Didi Prevent? – Nowa funkcja ochrony

Do tej pory wielu już wie, czym jest DiDi i jak działa, ale tutaj mówimy, że Didi to firma chińskiego pochodzenia, która stara się konkurować z Uber, innymi słowy, świadczy usługi transportowe (taksówki) swoim użytkownikom. Stopniowo usługa stała się bardzo popularna w krajach takich jak Chile, Kolumbia, Meksyk itp. Jest to niewątpliwie ciekawa propozycja, która stopniowo znalazła bardzo dobre zastosowanie w różnych krajach.

Ponadto w niektórych krajach firma świadczy inne usługi transportowe, takie jak DiDi Food, którymi zamierza dostarczać adresy żywnościW każdym razie, jak możesz sobie wyobrazić, wszystko to stanowi zagrożenie dla rozprzestrzeniania się wirusa Covid 19. Biorąc to pod uwagę, narodziła się propozycja Didi Prevent.

pracownik didi

Didi Prevent oferuje różne narzędzia, za pomocą których ma chronić zarówno kierowców, jak i użytkowników przed rozprzestrzenianiem się wirusa. W tym celu robi wykorzystanie sztucznej inteligencji oraz usługę, w ramach której należy przedstawić dowody fotograficzne, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się Covid 19.

Jak działa Didi Prevent?

Firma Didi poprzez system Didi Prevent zapewnia przestrzeń, w której dostarczane będą różnorodne informacje dla zapobieganie w czasie pandemii. W związku z tym należy przesłać fotograficzne potwierdzenie używania maski, a jednocześnie zostanie przeprowadzona stosowna weryfikacja w odniesieniu do dezynfekcji pojazdów.

Dzięki tej opcji użytkownicy mogą zgłaszać kierowcę w DiDi, jeśli nie przestrzega on wymaganych standardów prewencyjnych. Jest to często związane z przepisami każdego narodu i Didi ma prawo porozumiewać się z władzami awarie użytkowników lub pracowników.