Skip to content
HBO

Co to jest HBO Go i jak działa?

28 de luty de 2021

Witamy! Jeśli masz pytania dotyczące wiarygodności subskrybowania domeny platforma streamingowa i rozważałeś wtedy HBO GO, zalecamy dalsze czytanie. Później omówimy szczegółowo co to jest HBO GO i jak to działa. W ten sposób będziesz mógł poznać wszystkie niezbędne szczegóły tej platformy, aby raz na zawsze wyjaśnić wątpliwości.

Co to jest HBO GO?

Zasadniczo HBO GO to platforma, która oferuje tylko seriale i filmy z HBO w przesyłanie strumieniowe. Dzięki tej usłudze możesz uzyskać dostęp do wszystkich rozdziałów swojej ulubionej serii, niezależnie od daty premiery. To samo dotyczy filmów wyprodukowanych przez HBO.

Warto również zauważyć, że HBO GO to HBO Now w wersji latynoamerykańskiej który jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

Z drugiej strony HBO GO ma bardzo szeroki katalog filmów i seriali, które są aktualizowane co tydzień. Przypominamy też, że rozdziały serialu mają inny format niż platforma Netflix, w której wszystkie rozdziały sezonu ukazują się w dniu premiery serialu. Te różnice i rosnąca konkurencja między dwiema franczyzami sprawiają, że wielu zastanawia się, co jest lepsze, HBO czy Netflix?

W przeciwieństwie do tego nie występuje w HBO GO, Ponieważ co tydzień publikują nowy rozdział każdego sezonu, co przez chwilę intryguje użytkowników.

Ponadto platforma ta oferuje nie tylko seriale i filmy, ale także ma filmy dokumentalne i bije programy, które mają dobry wpływ na publiczność, zwłaszcza w ostatnich latach. Na koniec należy wyjaśnić, że HBO GO nie jest związane z abonamentem telewizji kablowej HBO, to znaczy nie musisz płacić za usługę kablową, aby mieć gwarantowany dostęp do tej platformy.

Będziesz musiał po prostu zapłacić Miesięczna opłata abyś mógł cieszyć się całą zawartością. Jednak w HBO GO istnieje kanał przeznaczony do nadawania normalnych programów HBO na żywo 24 godziny na dobę.

Jak działa HBO GO?

Zacznij korzystać z HBO GO

Następnie wyjaśnimy proces, abyś nauczył się dostępu do platformy HBO GO, co jest dość prostą procedurą, która nie zajmie więcej niż 10 minut. Zróbmy to!

  • Aby zacząć korzystać z tej usługi, musisz zasubskrybuj HBO za pośrednictwem odpowiednich dostawców telewizyjnych w Twoim kraju.
  • Następnie możesz wejść do portalu HBO GO, korzystając z poświadczeń dostawcy telewizji, którego subskrybujesz.
  • Możesz jednak mieć również dostęp do HBO bez potrzeby zapłacić dostawcy telewizji. Aby to zrobić, wystarczy wejść do Google Play Store lub App Store i pobrać aplikację HBO GO, aby cieszyć się bezpłatnym miesiącem próbnym.
  • Każdy z dwóch sposobów jest ważny, aby uzyskać dostęp do HBO GO z komputera i zainstalować go na smartfonie Smart TV, iPadzie, iPhonie, iPodzie touch, Apple TV, Android i Roku.

Treści HBO GO

Zalety HBO GO

Jak widzieliście wcześniej, naucz się korzystać z HBO GO To bardzo proste. Gdy już wiesz, jak go używać, zalecamy zapoznanie się z zaletami tej platformy w stosunku do pozostałych, takich jak Amazon Prime Video i Netflix.

  • Jedną z głównych zalet abonamentu HBO GO jest to, że możesz ciesz się ekskluzywną zawartością z HBO, który nie jest dostępny na innych platformach. Ponadto produkcje HBO zajęły uprzywilejowane miejsce w sercach nawet najbardziej surowych krytyków.
  • Z drugiej strony, HBO GO jest kompatybilne z ogromną różnorodnością inteligentnych urządzeń, a za pomocą jednego konta możesz oglądać HBO na kilku urządzeniach. W ten sposób prawie każdy może mieć dostęp do tej doskonałej platformybez problemu.
  • Kolejnym pozytywnym aspektem HBO GO jest to, że mogą wypuszczać nowe odcinki na kilka dni przed datą ich premiery w telewizji kablowej. W ten sposób platforma nie musi mieć premier wielu seriali w krótkim czasie, co wpływa na jakość produkcji.