Skip to content

Co to jest CyberLink YouCam i do czego służy? Aplikacja do edycji obrazu

11 de kwiecień de 2023

CyberLink YouCam Jest to jedna z tych aplikacji, które nawet jeśli mają zabić te bezczynne chwile, które możesz mieć w ciągu dnia, musisz mieć zainstalowane na swoim komputerze. I to jest to pobierz YouCam Może stać się czymś niezwykle zabawnym, ponieważ za pomocą kamery internetowej można robić wiele fajnych rzeczy, pobranie aparatu Google może być również doskonałą opcją.

Od posiadania dość dziwnych efektów i wielu zabawnych w wideokonferencjach, po poprawę zdjęć, które masz na komputerze, w skrócie pobierz YouCam Jest wysoce zalecane dla każdego użytkownika, który często korzysta z kamery internetowej na swoim komputerze.

Jak pobrać YouCam

Liczba rzeczy, które można zrobić w CyberLink YouCam Jest to znacznie zróżnicowane, ponieważ jeśli o to chodzi, możesz prowadzić wideokonferencję, a tymczasem wyglądałbyś jak kosmita, aby dać ci prosty przykład.

Ale uwaga, to nie jedyna rzecz, którą możesz zrobić, ponieważ możesz nawet zmienić tło, a jednocześnie ma ogromną liczbę stylów, które są dość rzadkie, ale bez wątpienia bardzo zabawne i błyskotliwe.

Pobierz YouCam Nie jest to zbyt skomplikowane i możesz to zrobić stąd, większość komunikatorów jest kompatybilna z tą aplikacją, więc w tym sensie nie będziesz mieć żadnego problemu.

Ale to nie wszystko, co ta aplikacja może ci zaoferować, ale możesz także poprawić swoje zdjęcia, dodając filtry, efekty i ulepszenia wizualne, manipulując każdym szczegółem, aby w ten sposób wynik koniec będzie po prostu świetny i zostań tak, jak sobie wymarzyłeś.

Wreszcie można tak powiedzieć pobierz YouCam To nie tylko aplikacja służąca do rozrywki i zabawy, ale także pozwala w kilku słowach mieć kamerę bezpieczeństwa w domu, dzięki czemu możesz mieć oko na swój dom za każdym razem, gdy cię w nim nie ma i możesz nawet uzyskać dostęp do obrazów zrobionych z kamery internetowej komputera, gdziekolwiek używasz urządzenia mobilnego.

Pobierz YouCam za darmo

Trzeba to wziąć pod uwagę pobierz YouCam Nie jest do końca darmowy, więc powinieneś zapłacić licencję, aby móc korzystać z tej aplikacji, która jest w siódmej wersji, która ma znaczne ulepszenia w porównaniu do poprzednich wersji, które były dostępne, istnieje wiele aplikacji do edycji obrazów, ale bez wątpienia YouCan o wyjściach.

Działa w kilku językach, więc nie ma z tym problemu, jego konfiguracja jest niezwykle prosta i ma projekt, który jest po prostu świetny, bardzo intuicyjny i łatwy do zrozumienia, każdy może szybko wyciągnąć z niego jak najwięcej. CyberLink YouCam które można stąd uzyskać.

pobierz cyberlink youcam

Jak robić zdjęcia lub nagrywać filmy za pomocą YouCam?

Proces korzystania z tej aplikacji jest tak prosty, jak jej pobranie, w tym celu konieczne jest, aby była już zainstalowana na komputerze, po czym wystarczy wykonaj następujące kroki:

  • Kliknij Start – Potem na YouCam.
  • Po uruchomieniu okna YouCamwybierz Chwilowe (lub Migawka), jeśli chcesz robić zdjęcia, możesz je przeglądać w galerii lub Biblioteka obrazów.

Teraz, jeśli chcesz nagrywać filmy za pomocą aparatu, proces jest równie prosty, zawsze należy pamiętać o tym, co plan z wideoi wykonaj następujące kroki:

  • Uruchom aplikację przez Strona główna – YouCam.
  • Musisz nacisnąć Schwytać (lub Przechwytywanie).
  • Po nagraniu wideo musisz nacisnąć dalej Zatrzymaj się (lub Zatrzymaj się) i będziesz mógł zobaczyć całe nagranie w bibliotece obrazów.

Nagrywanie filmów i robić zdjęcia YouCam oferuje również filtry i naklejki, które można dodawać do filmów i obrazów, dzięki czemu proces jest bardziej interaktywny i zabawny.

Inną funkcją tej aplikacji jest przechwytywanie ruchów, które występują na pulpicie komputera, to przez funkcja pulpitu które możesz dostosować, jak chcesz, Photoshop jest znany jako jeden z najlepszych edytorów, ale YouCam też jest niesamowity.

Z konfiguracją i Prosta konstrukcja YouCam Pozwala robić zdjęcia i nagrywać filmy, a także edytować je w najbardziej ekstrawagancki lub prosty sposób. Ta aplikacja oferuje również możliwość obserwowania, nagrywania i fotografowania wszystkiego, co dzieje się w domu pod Twoją nieobecność.

dołącz do naszego kanału telegram