Skip to content

Co oznaczają 420 i 710 na Tinderze i jak go używać w Biosie?

4 de sierpień de 2021

Tinder to bardzo popularna aplikacja do znalezienia partnera lub poznania ludzi i umówienia się na spotkanie lub konkretne spotkanie seksualne, ale wszystko to będzie zależało od specyfikacji każdego profilu.

Kiedy dana osoba wchodzi do sieci, aby utworzyć profil na Tinderze, musi skonfigurować swoją biografię w zależności od swoich upodobań i biorąc pod uwagę cechy cech, których szuka i które oferuje.

Są ludzie, którzy ukrywają swój wiek w swoim profilu na Tinderze i inne cechy, podobnie jak inni, którzy się tym zajmują wyjaśnij wszystkie swoje upodobania w biografii żeby nie musieć źle się bawić, bo ludzie, z którymi pasują, znają już ich gusta.

W ten sposób stworzono rodzaj kodu lub sygnału, aby przekazać określone informacje i aby aplikacja nie zamykała konta. Wielu użytkowników ma pewien sentyment do konsumpcji marihuany i dlatego szuka osoby, która podziela ten sam gust. Kod 420 i 710 Została w tym celu stworzona, ale znacznie lepiej wyjaśnimy to poniżej.

Co oznacza 420 na Tinderze?

Jeśli korzystasz z Tindera i zdarza się, że natknąłeś się na kilka profili, które mają w biografii numer 420, to z jednego konkretnego powodu. Ta osoba wprowadziła kod 420, aby ludzie wiedzieli, że pali marihuanę.

Ideą umieszczenia kodu 420 w biografii Tindera jest znalezienie osób, które chcą umówić się na randkę i dzielić jointa. Ale prawdopodobnie się zastanawiasz Dlaczego używają numeru 420? Chodzi o to, że istnieje na to historyczne wytłumaczenie.

Kod 420 wynika z faktu, że na poziomie międzynarodowym w miesiącu kwietniu, który odpowiada miesiącowi 4, a konkretnie 20 dnia obchodzony jest lub uznawany międzynarodowy dzień marihuany, dlatego 420 jest synonimem marihuany.

Skąd 710 pochodzi z Tindera i innych platform cyfrowych?

Kody do wyrażania niektórych informacji lub przesyłania określonej wiadomości w sposób zaszyfrowany nie są używane tylko w Tinderze. Tinder nie jest jedyną aplikacją do flirtu, istnieją inne darmowe alternatywy dla flirtu, a na tych platformach kody używane w Tinderze mają to samo znaczenie i to samo dzieje się w odwrotny sposób.

W ten sposób wykazano, że znaczenie numeru 710 na Tinderze jest takie samo, jakie będzie miało znaczenie na każdej innej platformie cyfrowej. Jeśli znajdziesz profil o numerze 710 oznacza to samo co 420, ta osoba jest dotknięta marihuaną i szuka kogoś, z kim mogłaby podzielić się swoim smakiem.

Ale biorąc pod uwagę, że 420 stał się tak popularny i prawie każdy zna jego znaczenie, aby wprowadzić w błąd i nie mieć bezpośredniego pieczęci na smak marihuany, są osoby, które decydują się na użycie 710 w odniesieniu do 10 lipca, a to właśnie 10 lipca jest upamiętniany lub obchodzone na podstawie honorowy koncentrat konopi.

Co to znaczy znaleźć te liczby na profilach Tindera?

Konopie indyjskie lub marihuana w butelce

Jeśli zdecydowałeś się na korzystanie z Tindera, musisz być bardzo ostrożny, jest to aplikacja, której nieodpowiedzialne użycie może być ryzykowne. W taki sam sposób, jak wielu użytkowników Używają numerów 420 i 710 na swoich profilach Tinder, aby znaleźć osoby Z którymi mogą palić marihuanę, są osoby o innych zamiarach i podejmują się zadania stworzenia fałszywego profilu, więc jeśli natkniesz się na liczby 710 i 420 już wiesz, jakie gusta ma ta osoba, ale jeśli trafisz na fałszywego profil Musisz to zgłosić, aby uniknąć problemu.