Skip to content

Co oznacza League of Legends w języku hiszpańskim? – Znaczenie LoL

29 de styczeń de 2021

Wiele razy, gdy przeglądamy Internet lub patrzymy na nasze osobiste sieci społecznościowezauważyliśmy zauważalny wygląd inicjałów LoL. Dla niektórych znaczenie tego jest oczywiste, ale jeśli jesteś jednym z tych, którzy nadal nie wiedzą, co to znaczy i chcą dowiedzieć się więcej, nie martw się, bo dzisiaj wyjaśniamy Co oznacza League of Legends w języku hiszpańskim? – Znaczenie LoL.

Co oznacza League of Legends w języku hiszpańskim? – Znaczenie LoL

W dzisiejszych czasach używanie akronimów w odniesieniu do różnych rzeczy, zarówno w internecie, jak iw życiu codziennym, jest bardzo normalne. Jeśli chodzi o internet, jednym z najczęściej używanych akronimów jest LoL. A prawda jest taka, że ​​ten popularny akronim ma co najmniej dwa znaczenia, w których jest używany na całym świecie i przez młodych ludzi w Internecie i sieciach społecznościowych.

Pierwszym i najpowszechniejszym znaczeniem jest w rzeczywistości a akronim angielskich słów „Laughing out loud” co dosłownie oznacza ’śmiać się głośno’.

To typowe, aby zobaczyć te akronimy w memach, rozmowach pełnych humoru i przypadkowych okazjach, ponieważ to wyrażenie oznacza śmiech, żart lub coś zabawnego. Dlatego wielu młodych ludzi używa tego swobodnego i nowoczesnego określenia, przedstawiając humorystyczne sytuacje w internecie.

Z drugiej strony drugie znaczenie LoL odnosi się do akronimu League of Legends, co dosłownie oznacza League of Legends. League of Legends jest bardzo znaną grą wideo dla wielu graczy ze względu na jej gatunek, który składa się z trybu wieloosobowego na arenie bitew online i którą można pobrać, aby grać na różnych urządzeniach.

Więcej o grze League of Legends – LoL

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pochodzeniu tej gry i jej ciekawych akronimach, możesz kontynuować lekturę i poznać ciekawostki dotyczące tej popularnej gry.

Ta gra wideo została wydana dzięki jej twórcom z firmy zajmującej się grami wideo Riot Games, ale potem został sprzedany chińskiej firmie związanej z usługami internetowymi. Ta gra wideo została zaprojektowana głównie dla systemu operacyjnego Windows i ma wersję beta dla OS X.

Dziś LoL ma armię milionów aktywnych graczy, a jego popularność wynika z jego esportowego charakteru. W rzeczywistości jest jednym z najlepszych w tej kategorii. Mówi się, że jest to obecnie najpopularniejsza gra wideo, ponieważ składa się z około 100 milionów aktywnych graczy rozsianych po każdym zakątku planety.

Dynamika gry LoL to praca zespołowa, bycie strategiem i posiadanie doskonałego refleksu, wszystko po to, aby wykończyć drużynę przeciwną i tym samym wygrali. Coś, co bardzo przyciąga graczy i sprawia, że ​​są uzależnieni od League of Legends, to kilka trybów gry, z których najważniejszym jest Summoner’s Rift.

To była tylko pierwsza część wprowadzenia do League dla początkujących. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej niesamowitej grze.

Poznaj wszystkie sztuczki LoL

Innym interesującym aspektem League of Legends jest to, podobnie jak w innych gra wideo, musisz wybrać awatara lub postać. Ale tutaj jest interesująca rzecz, w LoL możesz wybierać między około 150 postaciami lub Bohaterami, z których każdy ma inne umiejętności i moce.

Każdy bohater ma specjalną i unikalną zdolność, której nie mają inni bohaterowie, każda z tych unikalnych zdolności jest identyfikowana za pomocą klucza, takiego jak Q, W, E, R. gra wideo, więc po użyciu może być trudniej ją ponownie zdobyć.

Znaczenie słowa League of Legends w języku hiszpańskim

W LoL istnieje wirtualne pieniądze zarobione w różnych okolicznościach i służy do kupowania przedmiotów i broni, które pozwalają na dwie rzeczy: 1) że bohater lub postać jest bardziej odporny lub 2) że mistrz zadaje więcej obrażeń wrogom. Może to pomóc Ci wygrać w taktyce mistrzowskiej LoL i wzbudzić zazdrość znajomych.

Najważniejszą rzeczą w tej grze wideo i tym, co sprawia, że ​​jej fani ją uwielbiają, jest to, że wygrana w LoL zależy od Ciebie i tylko od Ciebie. Zaczynając grać, każdy ma tak dużo równe szanse na wygraną lubią przegrywać i każdy ma taką samą całkowitą ilość złota. Jest więc więcej niż oczywiste, że w League of Legends są bezstronni, co za wspaniała wiadomość!