Skip to content

Co jest lepsze BEAT czy DiDi?

9 de marzec de 2021

W ostatnich latach usługa transportowa przeszła poważne zmiany na całym świecie wraz z pojawieniem się na rynku aplikacji mobilnych, takich jak Uber, InDriver, Fory, Cabify, Smart Taxi, Beat i DiDi; Aplikacje te są szeroko wykorzystywane przez entuzjastów prywatnych usług transportowych; i stopniowo udało im się wyprzeć związki związkowe starych taksówkarzy.

Przy tak wielu opcjach nieuniknione jest zastanawianie się Która aplikacja może być najlepszą opcją? Aplikacja Uber jest najbardziej znana z tego, że ma więcej czasu na rynku; jednak zaczął spadać z powodu wzrostu jego stawek; co dało możliwość wyróżnienia się innym aplikacjom, takim jak przypadki Beat i DiDi.

Najlepsze korzyści, jakie oferuje Beat

Interfejs tych aplikacji jest do siebie podobny, każdy, kto używał Ubera, będzie wiedział, jak korzystać z aplikacji Beat; Jednak Beat ma mały punkt na swoją korzyść, ponieważ gdy kierowca otrzyma zapytanie od klienta, może z wyprzedzeniem zobaczyć całą trasę na mapa z zaznaczonym punktem docelowym.

Z tym kierowca może wstępnie ocenić podróż zdecydować, czy przyjąć żądanie, zgodnie z trasą wskazaną przez aplikację; Kolejnym aspektem aplikacji, bardzo przydatnym dla kierowcy, jest możliwość wyboru do 3 miejsc docelowych (dziennie); ponieważ kierowca będzie mógł wybrać podróże najbliżej jego domu, gdy kończy dzień pracy.

Beat oferuje również klientom korzystającym z aplikacji możliwość zaplanuj wiele miejsc docelowych na tej samej trasie, bardzo przydatna rzecz dla osób, które muszą wykonywać różne czynności w różnych miejscach bez konieczności lokalizowania innego kierowcy; Aplikacja Beat pozwala również na zmianę ostatecznego celu podróży w przypadku błędu lub sytuacji awaryjnej.

Ale największa zaleta Beata znajduje odzwierciedlenie w cenie wycieczki pod pewnymi warunkami; od momentu złożenia wniosku ustal cenę od początku, która się nie zmienianiezależnie od natężenia ruchu, który może być; zaleta, która wyjaśnia wielki rozwój Beat w Ameryce Łacińskiej i 15 milionów zarejestrowanych użytkowników, których ma na całym świecie.

mężczyzna w samochodzie

Jakie są zalety aplikacji DiDi?

Platforma pracowała nad pewnymi aspektami, abyś czuł, że jazda w DiDi jest bezpieczna; ponieważ ta chińska firma rozumie, że zaufanie jest decydującym czynnikiem przy korzystaniu z aplikacji; Opierając się na tym założeniu, uruchomili a technologia identyfikująca kierowcę za pomocą technologii rozpoznawania twarzy.

Dzięki tej technologii aplikacja Didi oferuje klientom 80% dokładność, a tym samym zagwarantować tożsamość kierowcy, zapobiegając nielegalnemu podszywaniu się pod inną osobę zarejestrowaną jako kierowca; Jeśli aplikacja wykryje twarz inną niż zdjęcie zarejestrowane w bazie danych, aplikacja zawiesza się.

Ale bez wątpienia Tak więc największą zaletą Didin ich tanich podróży, ponieważ stawki jego przejazdów są o 25% niższe dla klientów (za pomocą kuponów, które można zarobić na różne sposoby), a on pobiera 10% mniej od swoich kierowców; podczas gdy Beat obciąża swoich kierowców 20%, a aplikacje takie jak Uber i Cabify pobierają 25%.

Walka między tymi aplikacjami jest dość wyrównana i aby zdobyć kawałek rynku, który kiedyś był zdominowany przez Ubera, Didi zdecydował się zaoferować niższe ceny i konkurencyjne dzięki kuponom rabatowym, które uwodzą zarówno klientów, jak i kierowców innych aplikacji, a tym samym zdobywają pozycję na rynku.

Dlatego możemy to stwierdzić obie aplikacje (Beat i Didi) mają swoje zaletyIstnieją analizy, które mogą potwierdzić korzyści każdego z nich, ponieważ obie aplikacje są dobrą usługą transportową; Beat jest idealny na ruchliwe i zatłoczone dni; z drugiej strony Didi doskonale nadaje się na codzienne i częste wyjazdy; ale w końcu masz ostatnie słowo.

dołącz do naszego kanału telegram