Skip to content

5 sztuczek, aby nikt nie mógł szpiegować twoich czatów WhatsApp

21 de lipiec de 2023

WhatsApp to jedna z głównych aplikacji do przesyłania wiadomości błyskawicznych na świecie, jeśli nie najważniejsza. Prawda jest taka, że ​​w tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy przestać rozważać niektórych jego podstawowych sztuczek. I tak jak często udzielamy porad, aby móc szpiegować WhatsApp innych osób, dzisiaj chcemy nauczyć Cię, jak uniemożliwić im czytanie własnych rozmów.

Nauczymy Cię zatem 5 sztuczek, aby nikt nie mógł szpiegować Twoich czatów WhatsApp, wskazówki, dzięki którym masz pewność, że absolutnie nikt nie będzie wiedział, co robisz w tym serwisie społecznościowym. Musisz wiedzieć w związku z tym, że chociaż poniższe sztuczki nie są nieomylne, jeśli zastosujesz się do nich wszystkich, bardzo się ochronisz.

5 wskazówek, aby nikt nie czytał Twojego WhatsApp

Wyłącz niebieskie znaczniki wyboru

Cóż, chociaż niebieskie znaczniki są funkcją, którą w pewnych momentach moglibyśmy uznać za interesującą, zalecamy, aby dezaktywować ją, jeśli nie chcesz, aby inni wiedzieli, co robisz w WhatsApp. W efekcie nikt nie będzie wiedział, czy przeczytałeś wiadomość, czy nie. Aby to zrobić, musisz przejść do Ustawień, Konta, Prywatności i dezaktywować opcję Potwierdzenie odczytu.

dołącz do naszego kanału telegram