Skip to content

Wskazówki i porady dotyczące telefonu Nokia Lumia 520

31 de grudzień de 2021

Sztuczki na wszelkiego rodzaju urządzenia są oczywiście czymś bardzo poszukiwanym i to, że możemy z nimi robić „nowe” rzeczy, które zdecydowanie w wielu przypadkach mogą nas zaskoczyć, a w innych mogą być nawet bardzo przydatne. Dlatego chcieliśmy stworzyć ten artykuł z niektórymi cheaty, kody i porady dla tych, którzy posiadają telefon Nokia Lumia 520, aby w ten sposób mogli w pełni korzystać z tego urządzenia mobilnego.

Ukryte menu w Nokii Lumia 520

Pamiętaj, że w rzeczywistości wszystkie urządzenia z systemem Windows Phone mogą: wykonaj tę sztuczkę i odblokuj ukryte menu. Pomysł jest w zasadzie bardzo prosty i wszystko, co musisz zrobić, to zaznaczyć liczbę za pomocą symboli. To samo wygląda następująco: ## 634 # w ten sposób udało nam się wyświetlić ukryte menu, za pomocą którego możemy odblokować różne funkcje naszego telefonu i mieć z nim nowe rzeczy. Omawiane funkcje to: Akcelerometr, ALS, sprzężenie zwrotne audio, Bluetooth, kamera, stan baterii, DTMF, przyciski sprzętowe, wykrywanie zestawu słuchawkowego, biały wyświetlacz LCD, światła, magnetometr, źródło zasilania, bliskość, głośnik, dotyk, wibracje.

Jak widać, istnieje kilka nowych funkcji, które możesz aktywować z tego ukrytego menu, pamiętaj, że nie jest konieczne aktywowanie ich wszystkich jednocześnie, możesz po prostu aktywować te, których naprawdę potrzebujesz.

dwa

Dobrze jest nauczyć się tego kodu, aby używać go na wszystkich naszych urządzeniach z Windows Phone, ponieważ jak zobaczysz, pozostaje wiele opcji, które pozostają „ukryty„Domyślnie, mimo że nadal nie mamy pojęcia, dlaczego Microsoft zdecydował się to zrobić, ale przynajmniej w ramach wszystkich opcji są dostępne i można je„ łatwo odblokować ”.

W każdym razie, jeśli ktoś z was coś zna sztuczka, a nawet jakiś kod czy cokolwiek, co może się przydać naszej kochanej Nokii lub Microsoft Lumii, to fajnie by było, gdybyś zostawiła to w polu komentarza poniżej, aby móc podzielić się w ten sposób ze społecznością, której przecież jesteśmy niewielką mniejszością w świecie zdominowanym przez Androida i Apple, choć w wielu przypadkach ten pomysł za bardzo nam się nie podoba.

Jeśli chcesz więcej sztuczek o Androidzie lub Apple a nawet w systemie Windows możesz kontynuować przeglądanie naszego bloga, korzystając z powyższej wyszukiwarki, aby znaleźć to, czego szukasz, lub przeglądając wiadomości, które publikujemy dla Ciebie na pierwszej stronie bloga.

dołącz do naszego kanału telegram