Skip to content

W jakich krajach można wysyłać i odbierać pieniądze Zelle?

18 de maj de 2022

Kiedy mówimy o Zelle, mamy na myśli popularny system płatności elektronicznych należący do Early Warning Services. W ostatnich latach stał się jednym z najczęściej używane platformy do wysyłania i odbierania pieniędzy. Dzięki niemu możesz wysłać płatność do każdego, nawet jeśli nie masz konta bankowego w USA. O ile masz ich adres e-mail lub numer telefonu również ze Stanów Zjednoczonych.

Jakie kraje są objęte usługami Zelle?

To narzędzie stało się w ostatnich latach dość popularne. Ponieważ jest to jedna z najłatwiejszych w użyciu platform płatności elektronicznych, jakie istnieją obecnie. Oprócz tego, że jest jednym z najbardziej niezawodnych, do przeprowadzania transakcji i usuwania historii płatności. Tylko potrzebujesz e-maila od znajomego, krewnego lub wierzyciela, aby z niego skorzystać.

Jeśli go nie masz, możesz również użyć swojego numeru telefonu, o ile być ze Stanów Zjednoczonych. Musi być powiązany z kontem bankowym, takim jak Bank of America, Wells Fargo lub innym należącym do kraju.

Ludzie często zastanawiają się, czy usługi Zelle obejmują inne miejsca poza Stanami Zjednoczonymi, a odpowiedź brzmi nie. W tej chwili nie można powiedzieć, że ma zasięg w innych krajach. Ponieważ jest to system, który współpracuje z kontami bankowymi znajdującymi się w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli jesteś mieszkańcem innego kraju i chcesz go założyć, nie możesz powiązać go z kontem bankowym w regionie. Czy możesz używać Zelle poza Stanami Zjednoczonymi o ile posiadasz konto bankowe w kraju Ameryki Północnej. Ponieważ jest to główny wymóg rejestracji na stronie.

Czy Zelle jest objęte w Europie?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, platforma Zelle tylko pożycza swoje usługi dla niektórych banków własnością terytorium Stanów Zjednoczonych. Dlatego nie ma zasięgu w Europie.

Jeśli mówimy o tworzeniu rekordów z organizacjami bankowymi w regionie, szkoda, że ​​do tej platformy nie dołączyły podmioty z innych krajów. Ponieważ Zelle jest jednym z najczęściej używane portfele cyfrowe dziś za niezawodność i łatwość usuwania historii płatności, zarządzania nią lub dokonywania transakcji.

Odpowiadając na pytanie, w tej chwili system nie działa z kontami bankowymi, które nie mają siedziby w Stanach Zjednoczonych. Aby zbierać środki za pomocą Zelle, zarówno nadawca, jak i odbiorca muszą posiadać konto bankowe w tym kraju. Podobnie możesz użyć Zelle przebywanie w dowolnej części Europy, tak długo, jak masz konto w USA.

kraje, w których zelle można używać do wysyłania i odbierania pieniędzy

Jak mieć konto Zelle w Hiszpanii?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie jest możliwe założenie konta Zelle na terytorium powiązanym z bankiem w regionie. Ponieważ w tej chwili jest to platforma, z której tylko jej użycie jest efektywne, jeśli Masz konto w Stanach Zjednoczonych.

Czy Zelle można używać na terytorium Meksyku?

Możesz cieszyć się Zelle w mieście Azteków, jeśli masz już rejestrację na platformie. Który jest powiązany z kontem bankowym w Stanach Zjednoczonych. Zelle może być używany poza terytorium Ameryki między osobami, które są już zarejestrowane.

Obecnie dla osób nieposiadających własnego konta bankowego w USA powszechne stało się dokonywanie przelewów między pożyczonymi płytami Zelle. Wiele osób korzysta z tej metody jako środka płatniczego z pomocą rodziny lub przyjaciół przebywających w Stanach Zjednoczonych. Przypominamy, że aby dokonaj własnej rejestracji w Zelle musisz mieć konto bankowe z siedzibą w USA.

Wszystko, co musisz zrobić, to się zarejestrować. Wypełnienie formularza podobnego do formularza Western Union. Możesz więc korzystać z usług tej platformy bez ograniczeń.

dołącz do naszego kanału telegram