Skip to content

Sztuczki i porady, aby przejść wszystkie poziomy Lep’s World 1,2,3 gier Friv na PC

25 de marzec de 2022

Jeśli wypróbowałeś grę Lep’s World, zdasz sobie sprawę, jak zabawna może być, w rzeczywistości będzie ci się wydawać bardzo znajoma, ponieważ jest bardzo podobna do starej wersji Mario Bros, ponieważ zobaczysz nawet popularne klocki i klocki skarbów z gry. Dlatego wielu użytkowników było ciekawi poznaj sztuczki, aby przejść Lep’s World 1, 2 i 3 na PC

Ta gra jest w rzeczywistości bardzo prosta, ale w miarę postępów robi się coraz bardziej skomplikowanaale po to, abyś mógł bez problemu się rozwijać.

Jedyna różnica z Mario Bros jest to, że w tej grze nie ma księżniczek, ale jeśli czujesz nostalgię za stylem gry, możesz pobrać ją z Google Play.

Co najlepsze, możesz zainstalować go na emulatorze komputera, takim jak BlueStacks, i możesz mieć wspaniałe wrażenia na dużym ekranie.

Najlepsze sztuczki do przejścia Lep’s World 1, 2, 3 na PC

1.- Jak zostać super lep

Tak jak w Mario Bros. możesz uzyskać małą przemianę. Kiedy sprawisz, że ptaki wyjdą z bloku, zbierz je jak najszybciej, zbierając pięć z nich uzyskasz super prędkość, super skoki i inne umiejętności na krótki czas (około 15 sekund), bez wątpienia jest to jeden z najlepszych trików dla Lep’s World 3.

2.- Jak zdobyć więcej żyć w Świecie Lepa?

Chociaż nie brzmi to zbyt obiecująco, prawda jest taka, że ​​tak jest jedyny sposób na pokonanie poziomów trudniejsze. W razie potrzeby wróć na niższe poziomy, aby zdobyć więcej żyć i upewnij się, że masz wszystkie punkty kontrolne.

3.- Najlepsza sztuczka na spowolnienie na trudnych poziomach

Na bardziej skomplikowanych poziomach czasami będziesz musiał zatrzymać się na chwilę i pomyśleć, ponieważ nie zawsze jest dobrym pomysłem bieganie tak szybko, jak to możliwe za pierwszym razem. Musisz zwolnić, żeby wpaść na pomysłzbadaj mapę i znajdź wszystkie możliwe bonusy.

4.- Odblokuj scenariusze i cenne przedmioty

Garnki złota odblokują nie tylko nowe poziomy, ale także cenne przedmioty, takie jak nowe postacie. Zawsze znajdziesz je w tym samym miejscua jeśli je znajdziesz, będziesz musiał je znaleźć ponownie, chyba że wyczyścisz pamięć gry lub uruchomisz inny zapis gry.

5.- Jak zdobądź promocje świat lepa

Jeśli nie zaakceptowałeś bezpłatnych promocji z Google Plamnie z App Store, wtedy możesz usunąć grę i pobrać ją ponownie, aby otrzymać nową promocję. Podczas tego procesu możesz stracić wszystkie zapisane gry, więc bądź ostrożny.

Inne triki, aby przejść świat lepa 1, 2, 3 na PC

1.- Odblokuj ukryte poziomy w świecie lepów

Gdy jesteś na ekranie wyboru, możesz przesuń całkowicie w prawo a nawet po przekroczeniu wszystkich poziomów, które są nadal zablokowane, aby znaleźć poziomy bonusowe. Następnie musisz ponownie udać się w prawo, a gdy znajdziesz się na liście światów, które możesz zaatakować, możesz odblokować ich więcej, jednocześnie zdobywając więcej garnków złota.

Podobnie jak w Mario Bros, doskonałą sztuczką dla Lep’s World jest zarobienie 100 monet aby uzyskać dodatkowe życie. Możesz także kupić więcej żyć w sklepie, ale co z tego, jeśli po prostu wrócisz na łatwiejszy poziom i zbierzesz wszystkie monety, aby zarobić dodatkowe życie w kółko.

3.- Sztuczka, aby zwiększyć wynik w Lep’s World

Możesz uzyskać prawie nieograniczony wynik, najlepszą sztuczką jest kumulowanie żyć. Jeśli zabraknie ci żyć, będziesz musiał zacząć od nowa punktacji.

interfejs Androida

4.- Sztuczka, aby pokonać goblina z każdego zamku w Świecie Lepa

Obserwuj wzorzec ruchu goblina, poczekaj, aż się otworzy, a następnie pokonaj go ananasami. Musisz uderzyć go trzy razy ananasami, by pokonać goblina i przejść na wyższy poziom.

To są najlepszy kody do Lep’s World obecnie. Chociaż obecnie istnieje wiele różnych gier, dlatego powinieneś poszukać najlepszych aktualnych gier friv.

Jeden z najlepsze gry, w które polecamy zagrać na twoim komputerze jest unikalny Super Mario Run

dołącz do naszego kanału telegram