Skip to content

Rozwiązanie: „Nie można zaktualizować Instagrama ze Sklepu Play” – jak zaktualizować Instagram na moim komputerze

8 de kwiecień de 2021

W tym przewodniku pokażemy Ci rozwiązanie problemu „Nie mogę zaktualizować Instagrama ze Sklepu Play” – Jak zaktualizować Instagram na moim komputerze.

Musisz wiedzieć, kiedy konieczna jest aktualizacja Instagrama

Instagram to aplikacja, która stale się zmienia, w rzeczywistości stale otrzymuje aktualizacje. Ponadto, jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał Aplikacji, jest to zalecane aktualizuj je, gdy tylko jest to możliwe.

Tak czy inaczej, nie zawsze wiesz, kiedy pojawi się aktualizacja aplikacji, ale istnieją pewne sposoby, aby to śledzić.

Po pierwsze, jak wskazaliśmy, Instagram otrzymuje ciągłe zmiany i zazwyczaj ludzie o nich mówią (dobrze lub źle). To niewątpliwie dobry sposób, aby wiedzieć, że musisz zainstalować aktualizację na Instagramie.

Z drugiej strony, czasami aplikacja powiadamia Cię bezpośrednio, że musisz zaktualizować lub nawet tego wymaga. Dlatego jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zalogować się na Instagramie lub otrzymasz powiadomienie wymagające aktualizacji, jest to plik dobry czas, żeby to zrobić.

Mimo to Instagram nie jest doskonały i faktycznie zawiera stosunkowo częste błędy. Jeden z nich konkretnie zabrania instalacji aplikacji nie pozwala na aktualizację Instagrama ze Sklepu Play. Na szczęście jest kilka rzeczy, które możemy zrobić, aby rozwiązać ten problem.

Rozwiązania typu „Nie mogę zaktualizować Instagrama ze Sklepu Play”

Przyczyny brak możliwości instalacji lub aktualizacji Instagrama na Twoim Androidzie są różnorodne. Mimo to należy wziąć pod uwagę kilka aspektów.

Sprawdź, czy w kolejce nie ma innych aktualizacji

Sklep Play to aplikacja udostępniana nam przez Google do pobierania aplikacji i instalowania aktualizacji. W każdym razie zwykle masz wiele aplikacji zainstalowanych w systemie i jeśli włączyłeś Automatyczne aktualizacje, mogą być inni w kolejce.

Gdy w kolejce są aktualizacje, plik wiadomośćkolczyk„Podczas aktualizowania aplikacji takiej jak Instagram. W większości przypadków wystarczy poczekać, chociaż masz również możliwość anulowania innych aktualizacji.

Ponadto istnieje również możliwość dezaktywacji automatycznych aktualizacji aplikacji na Androida, co jest zalecane, jeśli uważasz, że nie potrzebujesz aktualizacji jednej lub więcej aplikacji.

Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną i dane ze Sklepu Play

Jest to jedno z najczęściej omawianych rozwiązań, jeśli chodzi o Androida, ale zwykle pomaga wyczyszczenie pamięci podręcznej i danych aplikacji. Więc jeśli nie możesz zaktualizuj Instagram ze Sklepu Playspróbuj wyczyścić dane, które zwykle przechowuje aplikacja do pobierania.

  • Aby wykonać powyższe, po prostu przejdź do „Ustawienia”Z urządzenia z systemem Android.
  • Wśród wielu dostępnych opcji musisz zlokalizować „Aplikacje”, Gdzie znajdziesz Sklep Play, kliknij jego ikonę.
  • W zależności od posiadanego urządzenia istnieją różne warianty, ale zazwyczaj opcja „Przechowywanie”. Tutaj zobaczysz dwie opcje, „Wyczyść pamięć podręczną” i „Wyczyść dane”, zalecamy naciśnięcie obu.
  • Jeśli to możliwe, uruchom ponownie urządzenie i spróbuj ponownie pobrać Instagram, aby sprawdzić, czy błąd został rozwiązany.

Pobierz Instagram z komputera

Możesz nie być świadomy, ale aplikacja Instagram jest dostępny dla systemu operacyjnego Windows 10Chociaż nie powinno to dziwić, ponieważ możliwe jest nawet pobranie i zainstalowanie Instagrama na Smart TV. W każdym razie jest to dobra alternatywa, jeśli nie możesz korzystać z aplikacji na telefonie komórkowym lub jeśli chcesz korzystać z niej bezpośrednio z komputera.

pobierz instagram pc

  • Jeśli chcesz pobrać Instagram ze swojego komputera, po prostu otwórz aplikację ”Microsoft Sklep”.
  • Tam przejdź do prawego górnego rogu (do wyszukiwarki) i wpisz Instagram, naciśnij enter. Powinien pojawić się w pierwszym wyniku, podobnie jak Instagram.
  • Kliknij aplikację, a następnie przycisk „zainstalować”. Następnie poczekaj na zakończenie procesu i możesz uruchomić aplikację bezpośrednio z menu Start.

Oczywiście ten proces nie jest konieczny do przesyłania i publikowania zdjęć na Instagramie z komputera z systemem Windows, ponieważ jest to również możliwe z poziomu przeglądarki. Jednak aplikacja niewątpliwie ma swoje zalety.

dołącz do naszego kanału telegram