Skip to content

Rozwiązanie: Dlaczego nie mogę kupować przedmiotów w Dota 2 lub Steam?

5 de kwiecień de 2021

Dota 2 na to pozwala zakup przedmiotów i przedmiotów kolekcjonerskichW tym celu masz dwie opcje, z jednej strony możesz skorzystać ze sklepu Steam, gdy już masz grę i wszystko jest poprawnie zarejestrowane, a drugą alternatywą jest kupowanie ich za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Płatności tych można dokonać za pomocą karta kredytowa lub z wirtualnym kontem, takim jak Paypal, te płatności są całkowicie bezpieczne i wystarczy mieć połączenie internetowe, aby je wykonać, ale czasami mogą na to wpływać pewne błędy, które nie pozwalają nam na dokonanie zakupu , istnieje kilka rozwiązań.

Dlaczego nie mogę kupować przedmiotów?

Zwykle zdarza się, że chcemy kupić jakiś przedmiot, aby przyspieszyć postęp w grze lub po prostu go kupić specjalny medal, co jest dla nas bardzo trudne do osiągnięcia w pojedynkę, w tym celu korzystamy z systemu płatności Steam.

Dokonanie zakupu na platformie jest bardzo proste, jeśli jest to Twój pierwszy zakup, musisz poczekać co najmniej miesiąc staż z kontemponieważ może to spowodować błąd podczas próby zakupu, może się nawet zdarzyć, że doładujesz saldo na Steam, a nawet wtedy nie będziesz mógł dokonać zakupu.

Może to być jeden z powodów i jest to najbardziej powszechne, aby rozwiązać ten problem, wystarczy poczekać miesiąc i powinno zostać rozwiązane, lub możesz też przejść na oficjalną stronę Dota 2i zaloguj się za pomocą swojego użytkownika, tutaj możesz również dokonywać zakupów bez konieczności posiadania stażu pracy.

Należy zauważyć, że jeśli chcesz kupować treści ze sklepu społecznościowego, jeśli będziesz musiał poczekaj, aż będziesz wystarczająco dorosły.

Jak doładować saldo Steam, aby dokonywać zakupów?

Aby łatwo i szybko dokonywać płatności, Steam posiada własny system, w którym wpłacasz pieniądze i masz to dostępne na swoim koncie Steam, ponieważ jeśli chcesz z niego korzystać, niezbędne jest połączenie WIFI lub Ethernet, aby wykonać tę procedurę.

Możesz wybierać spośród kilku pakietów, w tym celu musisz zalogować się na swoje konto, zalecane z aplikacji komputerowej, po wykonaniu tej czynności musisz przejść do sekcji konfiguracji swojego konta, następnie przejść do szczegółów konta i na koniec w prawo powinno ukazuje się tobie „Dodaj środki do mojego konta”.

W zależności od kraju, w którym się znajdujemy, możemy płacić jedną lub inną walutą, w przypadku gdy będziemy chcieli zapłacić dolarami, będziemy musieli wybierać między minimum 15 USD i maksymalnie 100 USD za transakcję możemy wykonać tyle transakcji, ile chcemy, wybierając dowolną z opcji, pokaże nam menu, w którym możemy wybrać metodę płatności.

Jeśli masz konto bankowe, Poproszą nas o informacje, takie jak numer kartyTwoje imię, nazwisko, kraj zamieszkania, miasto i kod weryfikacyjny, który znajduje się na odwrocie karty, wystarczy, a następnie klikamy dalej i kończymy walidację.

Wskazówki dotyczące bezpiecznego robienia zakupów

Zawsze podczas dokonywania płatności online najważniejsze jest bezpieczeństwo i unikanie oszustw, dlatego zaleca się, aby udając się do zakupu robić to z domu, za pośrednictwem sieci Własne WiFi, aby uniknąć intruzów, jednak zawsze warto zabezpieczyć sieć.

chłopiec nie może kupować przedmiotów w Dota 2

Tak jak w naszym przypadku zakupy kierujemy do światowej sławy i niezwykle ważnej firmy, nie powinniśmy się obawiać, ale jeśli należy uważać na linki lub reklamy które możesz znaleźć w swojej przeglądarce, ponieważ mogą przekierowywać Cię na bardzo podobne strony w złośliwych celach.

Parowy poprosi tylko o podanie danych karty Kiedy idziesz na zakupy, nigdy nie pisz ich na forach społecznościowych, bezpieczeństwo sieci, w której jesteś, jest niezwykle potrzebne, ponieważ przestępcy mają sposoby na sprawdzenie, które strony odwiedzasz, prawie zawsze dzieje się to w sieciach kawiarni lub pubów.

Dlatego i jeśli masz podejrzenia, że ​​możesz być kradzież internetumożesz ukryć swoją sieć, aby tylko Ty miał do niej dostęp, a także powinieneś okresowo przeglądać historię zakupów, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.

dołącz do naszego kanału telegram