Skip to content

Rozwiązanie: Błąd „UA599” w aplikacji Banco Estado

17 de lipiec de 2021

Aplikacje mobilne znanych nam banków są wygodny sposób na przeprowadzanie naszych transakcji. Bank państwowy ma również swój własny; Jeśli jesteś jednym z ich klientów, możesz być zainteresowany tym, jak rozwiązać błąd UA599 w aplikacji Banco Estado na Androida.

Co to jest aplikacja Banco Estado?

Banco Estado App to aplikacja opracowana przez bank o tej samej nazwie. Jej siedziba znajduje się w Chile i jest dobrze znana, ponieważ posiada długa historia sięgająca 1953 roku i wiele osób zwykle ma przy nich konto RUT.

Ta aplikacja jest używany przez ponad 7 milionów osób; ponieważ jest to rozwiązanie cyfrowe, które pozwala im dokonywać transakcji, takie jak BE Pass lub PagoRUT. Ale w niektórych przypadkach pojawia się irytujący błąd z kodem UA599.

Jaki jest błąd UA599 aplikacji Banco Estado?

Użytkownicy korzystający z aplikacji Banco Estado prezentowane są z błędem UA599, Ponieważ aplikacja wykrywa, czy na Twój telefon komórkowy pobrałeś aplikację, która przyznaje dostęp superużytkownikowi i ma uprawnienia do wejścia do usługi Root.

Wynika to przede wszystkim ze środka bezpieczeństwa. Dostęp do roota umożliwia modyfikowanie wielu danych aplikacji na poziomie kodu źródłowego. Dlatego aplikacja Banco Estado uważa to za możliwa brama do uzyskania informacji bankowych.

Dlaczego pojawia się błąd UA599 aplikacji Banco Estado?

Ten błąd wprowadza zagrożenie bezpieczeństwa oraz integralność naszych danych osobowych i bankowych, generalnie z 3 powodów, które opiszemy poniżej:

 • Pierwszy: Ten sam użytkownik go aktywował, aby wprowadzić modyfikację na urządzeniu z Androidem i zapomniałeś ją usunąć. Istnieje wiele aplikacji dla użytkowników root na telefonach z Androidem, które służą do tego celu.
 • Druga: Technik zostawił go aktywowany, po przeglądzie lub naprawie telefonu komórkowego.
 • Po trzecie: użytkownik pobrał, zainstalował i uruchomił, aplikacja wątpliwego pochodzenia, który aktywował rootowanie w celu zhakowania urządzenia mobilnego.

Na szczęście, Istnieją rozwiązania dla błędu UA599 na Androidzie. Po wykonaniu niezbędnych kroków będziesz mieć normalny dostęp do aplikacji Banco Estado, aby móc przeprowadzać transakcje bankowości elektronicznej.

Kroki, aby rozwiązać błąd „UA599” aplikacji Banco Estado

Po pierwsze Musisz sprawdzić, czy Twój telefon z Androidem jest z Jailbreak, w tym celu musisz pobrać aplikację Root Checker; W ten sposób poinformuje Cię, czy ma uprawnienia rootowania, w przypadku, gdy zgłosi, że masz uprawnienia, dzieje się tak, ponieważ Twój Android ma w użyciu aplikację Jailbreak.

Z drugiej strony, jeśli używasz iOS, przeszukuj aplikacje na iPhone’a, z paska wyszukiwania musisz umieścić Cydię lub Zebrę; jeśli masz któryś z tych dwóch, oznacza, że ​​Twój iPhone jest po jailbreakuPo potwierdzeniu, aby rozwiązać błąd UA599, musisz postępować zgodnie z procedurami metod, które zostaną pokazane poniżej:

Wyczyść pamięć podręczną i dane aplikacji: W przypadku, gdy telefon komórkowy nie ma zmodyfikowanego systemu. Oznacza to, że jeśli pojawi się komunikat o błędzie bez uprawnień roota, musisz usunąć pamięć podręczną i dane aplikacji, aby ponownie spróbować uzyskać dostęp do aplikacji. Aby wykonać tę akcję, musisz wykonać następujące kroki:

 1. Przejdź do „Ustawień” aplikacji
 2. W ustawieniach musisz kliknij „Menedżer aplikacji”
 3. Następnie musisz wybrać aplikację State Bank.
 4. Będąc w aplikacji musisz kliknij go, aby wyczyścić pamięć podręczną i dane z twoich opcji. Następnie wejdź do aplikacji i sprawdź, czy problem już nie występuje.

aplikacja bankowa wyświetla błąd ua599

Jeśli korzystasz z urządzeń z systemem iOS, musisz usunąć aplikację i ponownie ją zainstalować.

Wyłącz debugowanie USB i opcje do opracowania: W przypadku, gdy Twój telefon z Androidem ma aktywowane opcje programisty i jednocześnie debugowanie USB, bardzo często pojawiają się te błędy, ponieważ bezpieczeństwo aplikacji nie pozwala na operację, jeśli te opcje są włączone, aby sprawdzić, czy dlatego aplikacja nie działa, wykonaj kolejne kroki.

 1. Wprowadź ustawienia telefonu
 2. Przejdź do „Opcje rozwoju” w nim musisz odznaczyć pole Debugowanie.
 3. Odznacz opcję programisty.

Zaktualizuj lub ponownie zainstaluj aplikację: Jeśli jest tak, że system nie jest modyfikowany, jeśli Twój telefon jest bez Jailbreak lub Root, a poprzednia opcja nie działała dla Ciebie, musisz usunąć aplikację. Musisz go ponownie zainstalować, w tym przypadku byłaby to wersja bardziej zaktualizowana, a tym samym upewnisz się, że problem nie jest spowodowany wersją aplikacji, aby zaktualizować aplikację, wykonaj następujące kroki:

 1. Usuń aplikację.
 2. Przejdź do Sklepu Play lub App Store, aby go ponownie zainstalować.

Usuń uprawnienia Jailbreak lub Root: W przypadku, gdy powyższe metody nie zadziałały, musisz usunąć Jailbreak lub Root z urządzeń. Musisz to zrobić, ponieważ aplikacja Banco Estado nie jest kompatybilna z modułami i frameworkami, aby móc liczyć na tych urządzeniach mobilnych, które mają zmodyfikowany system.

To z tego powodu najlepiej usunąć uprawnienia. Proces jest inny, dlatego konieczne jest zapoznanie się z dokumentami związanymi z uprawnieniami każdego telefonu komórkowego.

To zadziała, chyba że telefon komórkowy ma niestandardowe oprogramowanie układowe, które automatycznie tworzy root przy każdym ponownym uruchomieniu. Ale to są rzadkie przypadki, to nie jest zwyczajne i na pewno pomoże ci wyjść z kłopotów i rób swoje transakcje bankowe.