Skip to content

Przywróć stare zdjęcia bez sztucznej inteligencji (przykład)

26 de luty de 2021

Masz starą fotografię, którą chcesz odrestaurować lub pokolorować? Nie martw się, bo możesz przywróć stare zdjęcia za pomocą sztucznej inteligencji za darmo. Aplikacja internetowa jest w stanie ożywić te stare czarno-białe zdjęcia, dodając kolory dzięki sztucznej inteligencji.

Wcześniej problem jest taki koloryzacja fotografii wymaga nie tylko dużej wiedzy na ten temat, ale było to też niezbędne oprogramowanie, które nie było do końca tanie.

Jednak narzędzie ColouriseSG Przychodzi to wszystko zmienić, a najlepsze jest to, że robi to za darmo dzięki sztucznej inteligencji. co oznacza, że ​​możesz robić stare zdjęcia i konwertować je na praktycznie aktualne zdjęcia zyskując nie tylko spójne kolory, ale także lepszą jakość obrazu.

Ponieważ sztuczna inteligencja jest odpowiedzialna za nadawanie koloru zdjęciom. Aby to osiągnąć, aplikacja została „przeszkolona” przy użyciu dużej liczby starych zdjęć, a ponieważ zdjęcia są nadal przesyłane, sztuczna inteligencja nadal uczy się ulepszać i być bardziej precyzyjne.

Jak pokolorować stare zdjęcia

Idea projektu polega na tym, że można wygenerować obraz, który ma spójne i wiarygodne kolory. Oczywiście zamiar przywrócenia starych zdjęć i pokolorowania obrazu nie, że jest to rzeczywista reprezentacja w czasie. Ale że wygląda naprawdę dobrze i pozwala zorientować się w kolorach.

Możesz przesyłać zdjęcia, na których pojawiają się tylko osoby. Nawet z krajobrazami w tle. Krótko mówiąc, możesz pokolorować bardzo złożone obrazy w niezwykle prosty i precyzyjny sposób, uzyskując w ten sposób niesamowite rezultaty.

Aby dać ci wyobrażenie, że aplikacja to „pociąg„Wykorzystując więcej niż 1.300.000 obrazów, które posiada ImageNet która jest bazą zdjęć ze Stanów Zjednoczonych opracowaną przez naukowców z Uniwersytetu Stanforda i Princeton.

Dzięki sztucznej inteligencji przywraca zdjęcie

  • Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to wejść na stronę internetową ColouriseSG.
  • Jeśli zejdziemy na dół, zobaczymy pudełko z napisem „Prześlij czarno-białe zdjęcie„Będziemy musieli po prostu kliknąć”Wybierz zdjęcie„I wybierz zdjęcie, które chcemy przesłać.
  • Czekamy kilka sekund, aż fotografia się otworzy. Automatycznie sztuczna inteligencja zacznie przetwarzać przesłane przez nas zdjęcie, aby pokazać nam wcześniejszy pomysł, jak zostanie pokolorowane.
  • Jeśli jesteśmy zadowoleni z wyniku, wystarczy kliknąć czerwony przycisk, który pojawia się poniżej i mówi „Wynik pobierania„Aby pobrać kolorowe zdjęcie do naszego komputera.

zdjęcie próbujących artystów

Jak widać, tak naprawdę nie musimy robić nic innego, jak tylko wybrać zdjęcie i poczekać kilka sekund, ponieważ to sztuczna inteligencja aplikacji internetowej jest odpowiedzialna za przeprowadzenie całego omawianego procesu.

Po kilku sekundach nie tylko przywrócisz dane zdjęcie. Ale będzie miał również żywe i realistyczne kolory, dzięki czemu będzie dostosowany do czasu.

Po pobraniu możesz zrobić, co chcesz ze zdjęciem: prześlij je do sieci społecznościowej, opraw jako prezent itp. Jest to prosta metoda, której można użyć nawet do przywrócenia starych zdjęć, które utraciły jakość na przestrzeni lat.

A co najważniejsze, nie musisz mieć wiedzy na temat edycji programów ani niczego podobnego. Każdy, kto ledwo wie, jak korzystać z internetu, może to zrobić poprawić jakość czarno-białych zdjęć W ciągu kilku sekund dzięki sztucznej inteligencji tej aplikacji internetowej, mamy nadzieję, nie zrobimy nic poza ulepszeniem.

dołącz do naszego kanału telegram