Skip to content

Pobierz WhatsApp na Windows Phone za darmo

8 de maj de 2022

WhatsApp to wiodąca na świecie aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, ten, który użytkownicy wolą najbardziej podczas utrzymywania kontaktu ze swoimi kontaktami, bez względu na to, czy są to przyjaciele, członkowie rodziny czy współpracownicy. W każdym razie nie możemy stracić z oczu faktu, że każdy system operacyjny ma swoją własną wersję WhatsApp, a te są cały czas aktualizowane.

Ostatnią wielką wiadomością, jaką mieliśmy odnośnie WhatsApp, jest to, że nie jest to już aplikacja płatna. stać się całkowicie wolnym, poza tym, że, jak wiemy, większość nigdy nie zapłaciła za korzystanie z niego. W każdym razie nie możemy stracić z oczu faktu, że programiści WhatsApp teraz skutecznie komunikowali, że w żadnym wypadku nie zapłacimy za korzystanie z niego.

Poza tym, jeśli wcześniej powiedzieliśmy, że każdy system operacyjny prezentuje własne aktualizacje WhatsApp, w tym przypadku mamy do czynienia z takim, który wpływa na jedno ze środowisk, które stara się najbardziej rozwijać na rynku. Mówimy o WhatsApp 2.12.318 na Windows Phone, nowej wersji komunikatora że nauczymy Cię o jego cechach, ale także, aby móc go pobrać.

Pobieranie WhatsApp na telefon z systemem Windows?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, chociaż wspominamy również o każdej ważnej aktualizacji WhatsApp na Androida lub iOS, w tym konkretnym przypadku musimy pozostać przy niedawno wydanej aplikacji WhatsApp 2.12.318 na Windows Phonezwłaszcza ze względu na ogromne oczekiwanie, że WhatsApp dla Androida prezentuje wiele nowych funkcji, a po debiucie w tym środowisku zawsze trafiają do Windows Phone.

Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że WhatsApp 2.12.318 na Windows Phone był już od dłuższego czasu opracowywany przez programistów, myśleliśmy, że prawdopodobnie będzie miał przycisk do udostępniania dokumentów, który został dodany w WhatsApp na Androida. Z jakiegoś nieznanego powodu przycisk jest obecnie niedostępny, chociaż powinien pojawić się w wersjach po WhatsApp 2.12.318 dla Windows Phone.

Mniej więcej biorąc pod uwagę to, co powiedzieliśmy wcześniej, musimy więc podsumować, że wersja WhatsApp 2.12.318 na Windows Phone nie ma żadnych ważnych nowych funkcji, przynajmniej jeśli chodzi o funkcjonalność. Ma to związek z faktem, że wydaje się, że programiści byli szczególnie uważni, aby uczynić ją znacznie bardziej stabilną platformą, z mniejszą liczbą błędów i błędów, zamiast oferować nam lepsze wrażenia dzięki pojawieniu się nowej zawartości.

Z drugiej strony, jeśli nadal będziemy brać za przykład WhatsApp 2.12.318 dla Windows Phone, znajdziemy się w ten sam sposób, w jaki krążą pogłoski o tym, jaka będzie przyszłość WhatsApp w różnych środowiskachktóre zapewniają m.in., że aplikacja w każdej chwili będzie odbierać funkcję wideorozmów, choć jak wiemy, powinna najpierw trafić do Androida.

W każdym razie należy powiedzieć, że możemy pobrać aktualizację WhatsApp 2.12.318 dla Windows Phone w dowolnym momencie, bezpośrednio z oficjalnego sklepu Microsoft dla tego systemu operacyjnego. Jeśli chcesz to mieć, Zalecamy przejście bezpośrednio do linku na końcu artykułuw którym znajdziesz ten plik do pobrania, o którym wspominaliśmy.

pobierz WhatsApp

W późniejszym czasie, gdy chcesz pobrać WhatsApp 2.12.318 na Windows Phone lub szukasz nowszej wersji niż ta, nadal możesz wprowadzaj ten sam link, który zawsze przeniesie Cię do najnowszej wersji WhatsApp na Windows Phone.

Pobierz WhatsApp 2.12.314 za darmo na Windows Phone

Zawsze zalecamy naszym czytelnikom pobranie WhatsApp, ponieważ jest to najszybszy, najłatwiejszy i najtańszy sposób na kontakt ze wszystkimi znajomymi z telefonu komórkowego. Prawda jest taka, że ​​programiści WhatsApp byli również szczególnie aktywni w ostatnich dniach, uruchamiając ogromną liczbę aktualizacji dla różnych istniejących systemów operacyjnych smartfonów, jak ma to miejsce w przypadku Windows Phone dzisiaj.

Aktualizacja WhatsApp dla Windows Phone

Rzeczywiście, musimy powiedzieć, że w ostatnich dniach na scenie pojawiły się nowe wersje WhatsApp, które zostały opracowane specjalnie dla terminali z systemem operacyjnym Android z jednej strony, a Nokia Asha z drugiej, więc około 8 na 10 użytkowników smartfonów miało możliwość korzystania z nowszej wersji WhatsApp.

Oczywiście ci, którzy mają telefony komórkowe z innymi platformami operacyjnymi, również chcieli wiadomości w tym zakresie i musimy w tym względzie wskazać, że Właśnie ogłoszono nową wersję WhatsAppa konkretnie ten, który możemy zidentyfikować po numerze 2.12.314, i który zawiera kilka interesujących nowości, które użytkownicy Androida byli już w stanie znaleźć wcześniej, jak zwykle.

Następnie stwierdzamy, że WhatsApp, najczęściej używana aplikacja mobilna na świecie z ponad 1 miliardem aktywnych użytkowników miesięcznie według najnowszych statystyk, został właśnie odnowiony dla znacznej części z nich, z których wszystkie mają system operacyjny Windows Phoneszczególnie znany z tego, że obsługuje terminale Lumia opracowane przez ludzi z Nokii i Microsoftu.

Szczerze mówiąc, chociaż od dawna czekaliśmy na aktualizację WhatsApp dla Windows Phone, ta w szczególności pojawiła się jeszcze wcześniej niż myśleliśmy i z tego powodu zalecamy Pobierz WhatsApp 2.12.314 na Windows Phone wcześniej. A teraz zobaczymy niektóre z tych interesujących nowych rzeczy, których nie możemy stracić z oczu, jeśli chodzi o nowe funkcje tej aktualizacji.

Konkretnie, jak powiedzieliśmy wcześniej, nowa wersja WhatsApp na Windows Phone zawiera kilka funkcji jakie wcześniej mogliśmy zaobserwować w Androidzie, np. wysyłanie wszelkiego rodzaju dokumentów do naszych kontaktów, co rozszerza zakres typów plików, które można udostępniać innym osobom. Oczywiście ta funkcja jest kompatybilna tylko z innymi użytkownikami, którzy również zaktualizowali WhatsApp.

Z drugiej strony, biorąc pod uwagę, że wielu właścicieli telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Windows Phone konsultowało się z nami w tej sprawie, musimy również powiedzieć, że nowe wersje WhatsApp nie są włączone w tym samym czasie dla wszystkich tych terminali ale robią to raczej etapami. Dlatego nie martw się, jeśli nadal nie możesz zainstalować nowego WhatsApp na Windows Phone na swoim komputerze, nadal będziesz mógł to zrobić w nadchodzących tygodniach bez większych problemów.

Whatsapp-połączenia

Kolejna kwestia, o której należy pamiętać w takich przypadkach, dotyczy nowej wersji WhatsApp można go uzyskać tylko pobierając za pośrednictwem linku, który zostawimy na końcu artykułuChociaż nie jest obecnie dostępny w sklepie z aplikacjami na urządzeniach z systemem Windows Phone, to znaczy, że będziesz musiał poczekać, jeśli chcesz zaktualizować bezpośrednio z tego miejsca.

Poza tym nie możemy zapomnieć, że w przypadku kilku wersji aplikacja do przesyłania wiadomości WhatsApp ogłosiła to nie będzie już kosztować 1 dolara rocznie, jak miało to miejsce do tej pory. W każdym razie zdajemy sobie sprawę, że większość użytkowników zdążyła zapłacić te pieniądze w mgnieniu oka, ale w każdym razie teraz nie będzie to konieczne.

Zwracając uwagę, że wiadomości dotyczące nowej aktualizacji WhatsApp dla Windows Phone są ważne, nie chcemy tracić z oczu faktu, że podobno duża aktualizacjanawet ważniejszy, może być tuż za rogiem dla użytkowników tego komunikatora, wraz z pojawieniem się funkcji, na którą czekaliśmy od dawna.

Rzeczywiście, jest wielu, którzy uważają, że WhatsApp na Windows Phone, a także różne wersje tej aplikacji do przesyłania wiadomości dla innych systemów operacyjnych, może wkrótce włączyć system wideorozmówczyli możliwość komunikowania się w czasie rzeczywistym za pomocą obrazu i dźwięku, w taki sam sposób, jak robimy to już z innymi platformami, takimi jak Skype czy Facebook Messenger.

pobierz WhatsApp

Właśnie przypadek Facebook Messengera jest pod tym względem szczególnie interesujący, jeśli weźmiemy to pod uwagę WhatsApp został przejęty przez najsłynniejszy portal społecznościowy na świecie kilka miesięcy temui że od tego czasu zaobserwowaliśmy wiele takich samych postępów w zakresie funkcjonalności, które pojawiły się w obu, więc nie byłoby nierozsądne sądzić, że wkrótce będziemy mieć rozmowy wideo na WhatsApp.

Pobierz WhatsApp 2.12.314 na Windows Phone

dołącz do naszego kanału telegram