Skip to content

Możesz więc używać WhatsApp na PC bez telefonu komórkowego z bezpłatnym numerem wirtualnym

1 de luty de 2021

WhatsApp stała się jedną z aplikacji mobilnych najczęściej używane na całej planecie. W rzeczywistości ta aplikacja całkowicie zastąpiła stary system przesyłania wiadomości SMS.

Dziś jest bardziej powszechny rozmawiać na WhatsApp niż rozmawiać przez telefon, dlatego konieczne jest zainstalowanie go na telefonie komórkowym, aby pozostać w kontakcie z całym otoczeniem.

Co się jednak stanie, jeśli Twój telefon komórkowy zostanie uszkodzony, jeśli zostanie zgubiony lub skradziony lub po prostu go nie masz? Brak telefonu komórkowego nie oznacza, że ​​nie możesz mieć WhatsApp i komunikować się z przyjaciółmi i rodziną, w rzeczywistości wyjaśnimy kilka metod, aby móc użyj WhatsApp na PC z bezpłatnym numerem.

Zasadniczo, aby wykonać tę sztuczkę, nie musisz mieć smartfona, ale konieczne będzie podanie numeru telefonu, ponieważ WhatsApp prosi o weryfikację.

Whatsapp bez telefonu

Aby przeprowadzić ten proces, będziesz musiał zainstalować emulator Androida na swoim tablecie lub komputerze, możesz użyć jednego o nazwie Memu. Kiedy go masz, musisz przejść do Sklepu Play i oprócz pobrania WhatsApp będziesz musiał pobrać inną aplikację o nazwie Darmowy telefon Text-Plus.

To, co zrobi ta aplikacja, to zasymulować numer telefonu, więc nie potrzebujesz telefonu komórkowego, ponieważ numer, który symulujemy, użyjemy go do skonfigurowania WhatsApp.

Po otwarciu darmowego telefonu Text-Plus należy wprowadzić stan i kod pocztowy, aby można było symulować numer. Ważne jest, aby podać ten sam kraj w WhatsApp, aby można było bez problemu wprowadzić numer telefonu podczas konfiguracji aplikacji.

I voila, to by było na tyle. Po skonfigurowaniu WhatsApp możesz rozmawiać z każdym bez telefonu komórkowego lub numer telefonu.

Whatsapp na PC z emulatorem i stałym numerem

Jak wspomniano powyżej, w przypadku tej metody wystarczy numer telefonu i komputer. Aby przeprowadzić ten proces, będziesz musiał pobrać emulator o nazwie Bluestacks.

Po pobraniu będziemy musieli go zainstalować, proces ten jest bardzo krótki i prosty. Należy zauważyć, że oprócz emulatora nie jest zainstalowany żaden inny program, aby zapobiec spowolnieniu naszego komputera. Ważne jest, aby plik wyświetlacz wspomagany sprzętowo, to pomoże emulatorowi działać lepiej.

Aby uzyskać dostęp do emulatora, należy wejść na konto Google, aby wejść do Sklepu Play i pobierz WhatsApp. Po zalogowaniu konto Bluestacks rozpocznie synchronizację z podanym adresem e-mail.

WhatsApp pobierz pc

Jedną wskazówką jest, aby nie umieszczać wiadomości e-mail, której zwykle używasz, ponieważ jeśli kiedykolwiek użyjesz tej wiadomości e-mail na innym smartfonie, może to spowodować błąd konflikt synchronizacji.

Wejdziemy do sklepu Google z emulatora i wyszukamy WhatsApp. Po pobraniu aplikacji będziemy musieli ją skonfigurować, wpisując swój kraj i numer telefonu, którego będziemy używać.

Jeśli podasz numer urządzenia mobilnego Otrzymasz SMS z kodem walidacja na tym urządzeniu. Wręcz przeciwnie, jeśli podałeś numer telefonu komórkowego, będziesz musiał wybrać opcję „Zadzwoń do mnie”.

Kiedy już mamy kod walidacyjny, po prostu musimy przyznać odpowiednie uprawnienia WhatsApp i voila, możesz używać tej aplikacji na swoim komputerze bez telefonu.

Funkcje dostępne podczas korzystania z WhatsApp bez telefonu komórkowego

Chociaż może się to nie wydawać, możesz korzystać ze wszystkich opcji i funkcji, które ma WhatsApp.

Możesz prześlij stany i zobacz wszystkie stany Że Twoje kontakty zostaną przesłane, tak, jeśli planujesz załadować zdjęcie, musisz je wcześniej zrobić, a następnie przesłać.

W ten sam sposób możesz używać dostępnych stylów, których można używać na czacie, takich jak odpowiadanie lub zacytuj wiadomość, skreślać wiadomości, umieść wiadomości w pogrubiona czcionka lub z tekstami kursywa.

Kolejną wielką zaletą jest to, że wysyłanie wiadomości lub prowadzić rozmowy wideo Nie zużywa megabajtów, ponieważ używany jest lokalny internet, więc bardzo wygodne jest prowadzenie rozmów wideo i prowadzenie dobrej rozmowy z rodziną lub przyjaciółmi.

Jednak do prowadzenia rozmowy wideo niezbędna będzie kamera internetowa, w przeciwnym razie będziesz mógł wykonywać tylko połączenia.

dołącz do naszego kanału telegram