Skip to content

Kody, kody i wskazówki, aby przejść wszystkie poziomy Geometry Dash World, Lite, Vault of Secrets

10 de sierpień de 2022

Chociaż Geometry Dash jest już od jakiegoś czasu w sklepie Google Play, nadal jest jednym z Gry zręcznościowe najczęściej pobierane i polecane przez użytkowników. Jeśli również wpadłeś w szpony tej wciągającej gry, dziś przedstawiamy Ci triki Geometry Dash, które pomogą Ci kontynuować awansowanie i pokonywanie poziomów.

Co to jest kreska geometrii?

Jeśli ktoś nadal nie ma pojęcia, należy wyjaśnić, że Geometry Dash to gra typu Arcade z nieco estetyką retro. Co musimy zrobić, to iść Unikanie przeszkód które pojawiają się na ekranie, a także rób to w rytm muzyki.

Gra skupia się na tym, na czym gracz musi ukończyć poziomy nieoficjalne. Gdy gracz ukończy poziomy i misje, może zdobywać gwiazdki, monety, kule many, odłamki mocy, diamenty i klucze.

Gra zawiera trzy sklepy, trzy skarbce oprócz trybów normalne i praktyczne. Istnieją trzy alternatywne gry mobilne. Posiada 21 oficjalnych poziomów i ponad 60 milionów poziomów stworzonych przez użytkowników.

Jeśli jesteś zainteresowany grą, ale uważasz, że ponieważ jest to typ Arcade nie będziesz mógł jej zdobyć, mamy dobra wiadomość dla ciebie.

Gra jest dostępna na Androida i możesz ją mieć pod adresem twoje palce w zaledwie kilka sekund, dzięki czemu masz godziny na rozproszenie i zabawę

Działa poprzez system zarządzania podsłuchami, więc jest naprawdę łatwo to zagrać. Jego system gier sprawia, że ​​jest to idealna rozrywka na te czasy, kiedy że nie mamy nic do roboty i mamy ochotę zagrać w prostą grę wideo.

Kilka trików Geometry Dash, aby szybciej awansować.

Czasami mamy obsesję na punkcie szukania tajnych monet i to sprawia, że ​​ponosimy porażkę w naszej misji. Najlepsze jest zignoruj ​​te monety dopóki nie odkryjemy, jak przejść cały poziom.

Kiedy już mamy rozwiązał poziom, możemy powtórzyć to jeszcze raz i tym razem poszukać monet.

Muzyka jest ważna w Geometry Dash, ale wskazówki wizualne są jeszcze ważniejsze. Jeśli zauważysz, że muzyka cię obciąża lub utrudnia koncentrację, możesz: usunąć to bez problemu i graj dalej to samo.

The tryb ćwiczeń jest tam, kiedy go potrzebujemy i nie powinniśmy się wahać przed jego użyciem, aby lepiej zrozumieć ten poziom, który utknął i spróbować znaleźć najlepszy sposób na jego rozwiązanie.

Geometry Dash to jedna z tych gier, które ze względu na swój design może być frustrujące kiedy nie możemy przejść poziomu. Próbujemy i próbujemy i nadal utknęliśmy, w takich przypadkach nie ma lepszej sztuczki niż opuścić grę na chwilę i wrócić do niej, gdy nasze myśli są jaśniejsze.

Wszyscy chcemy mieć satysfakcję z posiadania przeszedł wszystkie poziomy Geometry Dash, ale pośpiech nie jest dobry. Jeśli oszukujemy i korzystamy z zewnętrznych aplikacji, które ułatwiają grę

Dobrym trikiem jest na przykład spowolnienie prędkości kostki, ale wkładamy ryzykować własne urządzenieponieważ tego typu aplikacje mogą zawierać niektóre rodzaje złośliwego oprogramowania, takie jak bezbożny lub tym podobne.

Prostą sztuczką, która nie naraża urządzenia na ryzyko jest otwórz wiele aplikacji podczas gry, a następnie je zminimalizować. To sprawia, że ​​telefon jest trudniejszy w obsłudze i spowalnia grę, co wpływa na prędkość kostki, czyniąc ją nieco wolniejszą.

skok mocy magicznych światów

Mamy nadzieję, że dzięki sztuczkom Geometry Dash, które wam dzisiaj zostawiliśmy, będziecie dalej rozwijać się w tej wciągającej grze, która również może być pobierz ze sklepu Google Play darmowe i łatwe.

Najlepsze sztuczki dla Geometry Dash World

Geometry Dash World to bez wątpienia jedna z najlepszych gier na urządzenia mobilne z systemem Android, którą można łatwo pobrać i która została zostań jednym z ulubione użytkowników.

Prawda jest taka, że ​​być może z tego powodu jest ich coraz więcej stałe zapytania że otrzymaliśmy kilka dobrych trików dla Geometry Dash World.

Musimy wziąć pod uwagę, że istnieje niezliczone wskazówki dla Geometry Dash World, które możemy wam pokazać, chociaż specjalnie zatrzymaliśmy się na czterech z nich, te, które naszym zdaniem są najważniejsze w tej sprawie.

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć, zanim przejdziemy do szczegółów dotyczących Geometry Dash World, jest to, że jest to gra, która naprawdę staje się coraz bardziej interesująca. ciężko jak jedziemyi dlatego zalecamy w pewnym momencie przejrzenie tych sztuczek.

W każdym razie, jak zawsze, dzięki tym wskazówkom będziesz miał większe szanse na pokonanie każdego z poziomów, obstawiając różne tryby gry. Chodzi o to, abyś starał się być jak najbardziej precyzyjny w każdym ruchu. Chodźmy z tym.

4 najlepsze sztuczki, aby przejść poziom w Geometry Dash World Android

  • Postępuj zgodnie z rytmem: Jeśli zwróciliście uwagę na Geometry Dash World, wiecie, że każdy z oficjalnych poziomów gry, a nawet niektóre dodawane później przez społeczność, wyróżniają się, ponieważ pozwalają nam wykorzystać rytm muzyczny, aby umożliwić nam przejść przez nie. Rzeczywiście, jeśli będziesz podążał za rytmem muzyki, będziesz miał wiele szans na opuszczenie niektórych z najtrudniejszych poziomów.
  • Skup się tylko na jednym poziomie: Chociaż rozumiemy, że wielu nieco niespokojnych użytkowników chce osiągnąć określony poziom, prawda jest taka, że ​​najlepszym sposobem na cieszenie się tą grą jest rozwijanie scenariuszy jeden po drugim. W przeciwnym razie popełnisz tak wiele błędów, że będziesz sfrustrowany, a skończysz na odinstalowaniu gry ze smartfona.
  • Spróbuj zagrać na mapach tworzonych przez społeczność: Jednym z kluczy do sukcesu Geometry Dash World jest fakt, że własna społeczność gry jest zdolna do rozwijania własnych poziomów lub scenariuszy, co czyni ją znacznie bardziej zabawną niż inne podobne tytuły. W tym sensie musisz wiedzieć, że niektóre z tych poziomów społeczności są bardzo łatwe, więc możesz w nich zrobić swoją pierwszą broń.
  • Sekretny poziom: Wyzwanie to ukryty poziom w Geometry Dash World, który wyróżnia się tym, że możemy go zablokować tylko spełniając określone wymagania. Wśród nich musimy mówić o posiadaniu Pnia Tajemnic na naszej posesji. Aby wejść na sekretny poziom musisz napisać The Challenge.

Która z tych sztuczek w Geometry Dash World najbardziej Ci się podobała i okazała się przydatna?

dołącz do naszego kanału telegram